Anglolang Academy of English

Введення

Прочитайте офіційний опис

Традиційні британські розташування

Anglolang є міжнародна школа англійської мови мову, який був створений в 1985 році в історичному курортному місті Скарборо на прекрасному узбережжі Північний Йоркшир. Школа розташована всього в 15 хвилинах ходьби від пляжу і більшої проживання. До послуг гостей традиційний британський місце для вивчення і зручний доступ до головних містах Англії та Шотландії.

Налагоджені якості Школа англійської мови

Школа 19-го століття садиба з великим садом. Пропоновані послуги включають Wi-Fi, інтерактивні дошки, кіно, велика оранжерея кафе, бібліотека та кімната відпочинку для студентів.

Широкий асортимент цілий рік курси, в тому числі Erasmus + курси

Курси англійської мови Anglolang в розвивати навички, необхідні для спілкування в англійській мові з упевненістю. Ми пропонуємо широкий спектр цілорічних курсів для дорослих, в тому числі підготовку викладачів, підготовку до іспиту IELTS та професійна англійська. Ми пропонуємо курси для сімей та молодих студентів в літній час.

Anglolang онлайн

Всі Anglolang студенти можуть отримати доступ Anglolang онлайн - наш студент зону, яка пропонує 24-годинний доступ до Безкоштовні уроки, а також посилання на корисні сайти.

Затишна квартира

Ми приймаємо велику обережність при виборі Вашого проживання, і може організувати для вас залишитися з англійської родини, в міста гостьовий будинок, готель або самостійною.

Розташування

Скарборо

Anglolang Academy Of English Language

Address
Anglolang Academy of English
20 Avenue Road

YO12 5JX Скарборо, Англія, Великобританія
Телефон
+44 1723 367141