Прочитайте офіційний опис

Наша місія:

Розвивати творчий потенціал нового покоління за допомогою інноваційних, практичних, навчальних курсів, пов'язаних із працевлаштуванням.

Наше бачення:

Бути провідним коледжем для творчих галузей.

Access Creative College

 • є національним творчим коледжем
 • фокусується на створенні творчої альтернативи шостому класу або коледжі FE для 16-18 років, але вітає старших студентів
 • має зростаючу пропозицію вищої освіти
 • працює у восьми місцях по всій Англії
 • був заснований у 1992 році та відзначив 25 років творчої освіти в 2017 році.
 • це нове ім'я торгової марки Access to Music Ltd.

Наші останні перевірки

У травні 2016 року Access отримав "Добрий" клас у повній Офсеті інспекції. Інспектори висвітлили наступні основні висновки:

 • Репетитори використовують свій комплексний та найновіший індустріальний та комерційний досвід для надання високоякісного досвіду навчання.
 • Учні отримують вигоду від широкої діяльності з збагачення та досвіду роботи з відмінними роботодавцями.
 • Учні отримують спеціально розроблену індивідуальну підтримку, яка допомагає їм розвиватися та досягати успіхів.
 • Учні розвивають свою впевненість і мають високу мотивацію отримати навички спеціалістів у музичній індустрії.

Доступ отримав 1-е місце за видатні інспекції незалежних шкіл (березень 2017 р.). Вони виявили, що «забезпечення курсу, навчання та навчання є видатними і перевершувати очікування».

Освіта

Доступ співпрацює з нагородними органами, такими як RSL, у розробці кваліфікацій та з іншими коледжами та організаторами навчання.

У нас також є ряд зв'язків безпосередньо в галузі, щоб дати нашим студентам початки.

Рівність, Різноманітність

Метою доступу є сприяння рівності та різноманітності у всьому, що ми робимо:

 • створення позитивного та привабливого середовища для людей, які навчаються, працюють та взаємодіють із широкою громадськістю;
 • поводячи всіх людей справедливо і з повагою і надаючи їм усіх рівних можливостей для навчання та прогресу;
 • заохочувати людей різного походження продовжувати вчитися і досягти свого потенціалу в житті;
 • дотримання законодавства та нормативних актів та підтримка юридичних вимог;
 • що відображає нашу прихильність до рівності та різноманітності у всіх наших курсах та заходах;
 • що активно працює для боротьби з дискримінацією, заохочення та заохочення рівності та відзначення різноманітності.

Доступ підкреслює інтеграцію, відкритість та справедливість, пропонуючи позитивний погляд на численні відмінності, а також схожість, що може вплинути на те, як люди взаємодіють один з одним.

Ми цінуємо вміння та навички, які всі люди приносять з собою. Наші курси та можливості розроблені таким чином, щоб бути доступними кожному, незалежно від статі, раси, інвалідності, фізичних здібностей, психічних можливостей, освіти, сексуальної орієнтації, релігійних переконань, цінностей, віку, особистості, досвіду та культури.

Інвалідність

Доступ має на меті заохочувати та підтримувати навчання для кожної людини.

Тому ми повністю підтримуємо права студентів з обмеженими можливостями та труднощами / неповносправними в навчанні на своєму місці навчання та отримуємо підтримку, якщо це доцільно та здійснено. Ми працюємо над тим, щоб забезпечити інклюзивне навчальне середовище навчальним планом, що гарантує належне виконання навчальних потреб усіх людей.

Доступ до музики підтримує цілі, встановлені Законом про рівність (2010 рік). Наша система єдиного рівності є важливою основою для досягнення партнерства між людьми з обмеженими можливостями та державними органами з метою покращення послуг, кар'єрного росту, більш інклюзивного середовища та громад.

Якщо ви вважаєте, що маєте інвалідність, труднощі в навчанні або особлива підтримка особи, ми будемо працювати з вами, щоб забезпечити відповідні пристосування для задоволення ваших потреб.

Наш процес прийому дозволяє визначити ваші потреби в підтримці на ранніх етапах, щоб ми змогли встановити будь-яку підтримку, яка вам може знадобитися.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Foundation Year

Access Creative College

Якщо ви хочете отримати аудіо та технічні навички, щоб працювати як професійний продюсер та звукорежисер, тоді цей ступінь фундаменту, запропонований у партнерстві з унів ... [+]

Якщо ви хочете отримати аудіо та технічні навички, щоб працювати як професійний продюсер та звукорежисер, тоді цей ступінь фундаменту, запропонований у партнерстві з університетом Ноттінгем Трент, для вас!

ОТРИМАТИ ВАШИ ПРОДУКЦІЙНІ НАВИЧКИВи будете проводити поглиблене вивчення аудіо виробничих процесів, від початку до остаточного освоєння, разом із розвитком ключових навичок музичної майстерності. З цього ви будете виробляти твори творчості.РОЗРОБКА ЗАПИСІВ І ЗМІНЮВАННЯ НАВИЧОКДізнайтеся, як проектувати звукозаписні проекти, як в студії, так і в місці розташування. Ви будете вивчати технології маніпулювання звуком та вдосконалити навички прослуховування для змішування.Вивчити науку звукуЗахоплюйся наукою за звуком. Ви будете вивчати теорію звуку, аналогові та цифрові принципи звуку, акустику приміщення та інструменти, а також розробку та застосування аудіосистем.ВЗАЄМАНИЙ З МУЗИЧНОЮ ПРОМИСЛОВОЮВи зможете зрозуміти сучасну музичну індустрію, працювати на комісіях від клієнтів та на самостійних проектах, які розвиватимуть свою галузеву практику.ПРИЧИНИ ВИБРАТИ СШАДоставлено в партнерстві з Університетом року 2017 року, Університетом Ноттінгем Трент (NTU), який має відмінне задоволення та рівень зайнятості.Практичний, професійний зміст. Ступені фундації менш "академічні", ніж повні ступені.Гнучкі варіанти вивчення - ви можете перестрибнути і далі.Ви можете повною мірою вступити до Університету Ноттінгем Трент, що може призвести до майстра.Початкові вимоги нижче, ніж у повному ступені - 64 бали UCAS, що є ступенем проходження / проходження / заслуги на диплом 3-го рівня RSL або BTEC.Промислова практика є невід'ємною частиною обох програм з унікальними галузевими можливостямиСкористайтеся тим, щоб бути студентом НТУ, включаючи членство в студентському союзі та доступ до онлайнової бібліотеки.Виділена бібліотека.Професійні середовища та навчання професіоналів галузі.Стандартне виробниче обладнання.РОЗРОБИТИ Твору творчу кар'єру... [-]
Великобританія Shoreditch Birmingham Manchester Norwich Bristol Lincoln York  + 4 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Access Creative College

Якщо ви хочете отримати музичні та ділові навички, щоб працювати як професійний музикант або вокаліст, тоді цей ступінь фундаменту, запропонований у партнерстві з універс ... [+]

Якщо ви хочете отримати музичні та ділові навички, щоб працювати як професійний музикант або вокаліст, тоді цей ступінь фундаменту, запропонований у партнерстві з університетом Ноттінгем Трент, для вас!

СТВОРЮЄТЬСЯ СКЛАДВи будете займатися різноманітними композиційними та організаторськими проектами, працюючи самостійно та разом із іншими. Ви також створите музичний твір для візуальних засобів масової інформації.РОЗРОБИТИ НАЗВИ ЗАПИСУДізнайтеся, як ефективно працювати в середовищі створення студій, працювати з іншими музикантами, звукоінженерними та продюсерами. Ви також отримаєте розуміння розвитку технології запису та того, як це вплинуло на музику.ПОШИРЮЄТЬСЯ ВАШ МУЗИЧНІСТЬВи будете зосереджені на розробці вашої музичної творчості, включаючи читання зору, вміння слухати та імпровізацію. Ви будете виступати в самих різних ситуаціях, як окремо, так і в групах, і ви інтегруватимете використання технології для покращення ваших виступів.ВЗАЄМАНИЙ З МУЗИЧНОЮ ПРОМИСЛОВОЮВи зможете зрозуміти сучасну музичну індустрію, працювати на комісіях від клієнтів та на самостійних проектах, які розвиватимуть свою галузеву практику.Причини, щоб вибрати насДоставлено в партнерстві з Університетом року 2017 року, Університетом Ноттінгем Трент (NTU), який має відмінне задоволення та рівень зайнятості.Практичний, професійний зміст. Ступені фундації менш "академічні", ніж повні ступені.Гнучкі варіанти вивчення - ви можете перестрибнути і далі.Ви можете повною мірою вступити до Університету Ноттінгем Трент, що може призвести до майстра.Початкові вимоги нижче, ніж у повному ступені - 64 бали UCAS, що є ступенем проходження / проходження / заслуги на диплом 3-го рівня RSL або BTEC.Промислова практика є невід'ємною частиною обох програм з унікальними галузевими можливостямиСкористайтеся тим, щоб бути студентом НТУ, включаючи членство в студентському союзі та доступ до онлайнової бібліотеки.Виділена бібліотека в кожному центрі.Професійні середовища та навчання... [-]
Великобританія Shoreditch Birmingham Manchester Norwich Bristol Lincoln York  + 4 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
2 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Access Creative College

Якщо вам подобається наука про звук і змішування, маніпулювання та засвоєння музики в студіях звукозапису та на концертних майданчиках, цей курс звукової інженерії 3 рівн ... [+]

Якщо вам подобається наука про звук і змішування, маніпулювання та засвоєння музики в студіях звукозапису та на концертних майданчиках, цей курс звукової інженерії 3 рівня є ідеальним способом розвинути свої навички для творчої роботи чи університету.

НАУКА ЗВ'ЯЗКУРозробіть своє розуміння того, як працює звук та акустика.СТУДІЙ ЗвукЗдобути навички запису від дизайну студії до мікшування, змішування та мастерингу.Живий звукПрацюйте у різноманітних життєвих звукових середовищах, налаштуйте ПЗ та відстежуйте майстерність живого змішування.РОЗРОБИТИ БІЗНЕС-НАВЧАННЯОтримати навички для просування себе в галузі.СТАРІЙТЕ ТВОРЧА КАР'ЄРА... [-]
Великобританія Shoreditch Birmingham Manchester Norwich Bristol Lincoln York  + 4 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Access Creative College

Якщо ви любите все, що стосується виробництва відео та фотографій і хотіли б працювати в цій галузі, то цей курс 3 рівня є ідеальним способом підготовки до університетськ ... [+]

Якщо ви любите все, що стосується виробництва відео та фотографій і хотіли б працювати в цій галузі, то цей курс 3 рівня є ідеальним способом підготовки до університетської чи творчої роботи.

ПЛАН, ШОТИПлан та сценарії відео концепцій у співпраці з клієнтами, де це необхідно. Прямий відеоролик, робота з акторами / популярними людьми, щоб отримати найкращі результати. Редагуйте та створюйте відео за допомогою Adobe Premiere, додаючи графіку та ефекти в Adobe After Effects.СТВОРЕННЯ ФОТОГРАФІЧНИЙ ПОРТФЕЛЬРозробіть портфоліо привабливих зображень з використанням цифрових дзеркальних фотоапаратів та маніпуляцій зображень / організації за допомогою Adobe Photoshop та Lightroom. Застосуйте їх до веб-програм.РОЗРОБИТИ БІЗНЕС-НАВЧАННЯДізнайтеся про сектор відео та фотографії та про творчу ділову практику.СТАРІЙТЕ ТВОРЧА КАР'ЄРА... [-]
Великобританія Shoreditch Birmingham Manchester Norwich Bristol Lincoln York  + 4 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Access Creative College

Якщо ви любите створювати, створювати та змішувати музику за допомогою технології, цей курс музичних технологій рівня 2 - це чудовий спосіб почати розвивати свої навички. ... [+]

Якщо ви любите створювати, створювати та змішувати музику за допомогою технології, цей курс музичних технологій рівня 2 - це чудовий спосіб почати розвивати свої навички.

ПОШИРЕННЯ ВАШОГО МУЗИЧНОГО ПРАЦЮРозробіть своє розуміння того, як музика працює.НАПИСАТИПочніть писати свої власні треки за допомогою DAWs та організувати мелодії інших виконавців, працюючи у повністю обладнаному пакеті Apple Mac із використанням логіки.MIX LIVEНалаштуйте та змішуйте звук як у режимі Live, так і в студії.РОЗРОБИТИ БІЗНЕС-НАВЧАННЯДізнайтеся про роботу в музичній індустрії.СТАРІЙТЕ ТВОРЧА КАР'ЄРА... [-]
Великобританія Shoreditch Birmingham Manchester Norwich Bristol Lincoln York  + 4 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
1 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою
Access Creative College

Якщо вам подобається створювати, створювати та змішувати музику за допомогою технології, цей курс музичного виробництва рівня 3 - ідеальний спосіб розвинути свої навички ... [+]

Якщо вам подобається створювати, створювати та змішувати музику за допомогою технології, цей курс музичного виробництва рівня 3 - ідеальний спосіб розвинути свої навички для творчої роботи чи університету.

ПОШИРЕННЯ ВАШОГО МУЗИЧНОГО ПРАЦЮРозробіть своє розуміння того, як музика працює.НАПИСАТИМайстер мистецтво створення композицій з використанням DAWs та реміксування мелодій інших виконавців, які працюють у повністю обладнаних Apple Mac серіях, використовуючи LogicDJ YOUR MUSICДослідіть можливість DJ вашої музики в реальних подій.РОЗРОБИТИ БІЗНЕС-НАВЧАННЯОтримайте навички, щоб рекламувати себе та свою музику в галузі.СТАРІЙТЕ ТВОРЧА КАР'ЄРА... [-]
Великобританія Shoreditch Birmingham Manchester Norwich Bristol Lincoln York  + 4 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Access Creative College

Якщо ви вже досвідчений музичний артист, то програма "Розвиток виконавця" - це ідеальний спосіб поліпшити свою музику та бренд під час підготовки до професійної роботи. ... [+]

Якщо ви вже досвідчений музичний артист, то програма "Розвиток виконавця" - це ідеальний спосіб поліпшити свою музику та бренд під час підготовки до професійної роботи.

Багато в чому, це як робота з A

ОЦІНКА ВАШОГО ДІЯЛЬНОСТІОб'єктивно проаналізуйте свій репертуар, бренд та аудиторію.ОТРИМАТИ ВАША МУЗИКАРозробіть свій живий і записаний репертуар і навчіться спілкуватися та розважати.РОЗРОБИЙ ВАШ БРЕНДПокращити імідж вашої марки та спілкування з аудиторією.Показати свій актПоказати результати процесу розробки та підготуватися до професійної роботи або подальшого навчання.СТАРІЙТЕ ТВОРЧА КАР'ЄРА... [-]
Великобританія Shoreditch Birmingham Manchester Norwich Bristol Lincoln York  + 4 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Access Creative College

Якщо ви любите комп'ютерні ігри та хотіли б почати створювати свої власні, то цей курс розвитку ігор рівня 2 ідеально підходить для вас. ... [+]

Якщо ви любите комп'ютерні ігри та хотіли б почати створювати свої власні, то цей курс розвитку ігор рівня 2 ідеально підходить для вас.

ЗВИЧАЙТЕ ПРО ІГРИЗрозумійте, як працює галузь.Створіть мистецтво для ігорСтворіть мистецтво та анімацію для ігор та медіа за допомогою Autodesk, Adobe Photoshop, Illustrator та InDesign.ОТРИМАЙТЕ ДОСВІД як розробник гриПлануйте, нахиліть, створюйте та перевіряйте ігровий проект за допомогою Autodesk та GameMaker.РОЗРОБИТИ БІЗНЕС-НАВЧАННЯОтримуйте відчуття бізнесу, створивши власний веб-сайт портфоліо, щоб рекламувати свою власну роботу як професіонала.СТАРІЙТЕ ТВОРЧА КАР'ЄРА... [-]
Великобританія Shoreditch Birmingham Manchester Norwich Bristol Lincoln York  + 4 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Access Creative College

Якщо ви любите комп'ютерні ігри та хотіли б розробляти та програмувати свої власні, то цей курс технологій Level 3 Games - ідеальний спосіб підготуватися до творчої кар'є ... [+]

Якщо ви любите комп'ютерні ігри та хотіли б розробляти та програмувати свої власні, то цей курс технологій Level 3 Games - ідеальний спосіб підготуватися до творчої кар'єри або університету.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ФУНДАМЕНТІВ ІГРИ ДИЗАЙНУДізнайтеся про основні принципи дизайну та методи створення ігор та інтерактивних програм за допомогою Autodesk Maya та Adobe Photoshop.РОБОТА З ДВИГУНАМИ ІГРОВИХ ІГОРІВОзнайомтеся з високотехнологічними 3D-ігровими движками, такими як Unreal Engine 4 та Unity, за допомогою сценаріїв та вузлів.Спробуйте свої власні ігриСтворюйте тестові випадки та відстежуйте помилки, тестування фокусу та забезпечення якості.РОЗРОБИТИ БІЗНЕС-НАВЧАННЯЗрозумійте, як працюють ігри та медіа, і як правильно продати себе.СТАРІЙТЕ ТВОРЧА КАР'ЄРА... [-]
Великобританія Shoreditch Birmingham Manchester Norwich Bristol Lincoln York  + 4 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Access Creative College

Якщо ви любите комп'ютерні ігри та хотіли б створити власний дизайн, тоді цей курс мистецтва рівня 3-го рівня - це ідеальний спосіб підготуватися до творчої кар'єри або у ... [+]

Якщо ви любите комп'ютерні ігри та хотіли б створити власний дизайн, тоді цей курс мистецтва рівня 3-го рівня - це ідеальний спосіб підготуватися до творчої кар'єри або університету.

ЕКОЛОГІЧНІ ПРОЕКТИ, ОБ'ЄКТИ ТА ХАРАКТЕРИСтворюйте цифрове мистецтво концепції для персонажів, об'єктів та середовищ за допомогою Autodesk Maya / Mudbox та Adobe Photoshop.УЧАСНИК, ЯК СТУПИТИ 3D-WORLDSПотрапте в руку, створюючи символи, анімації та середовища, які готові до гри.ЗРОБИТИ ІГРИ ВІД СТАРТУ ВИКОРИСТАННЯОтримайте повний цикл розробки ігор за допомогою 3D-ігор, таких як Unreal Engine 4 та Unity.РОЗРОБИТИ БІЗНЕС-НАВЧАННЯЗрозумійте, як працюють ігри та медіа, і як правильно продати себе.СТАРІЙТЕ ТВОРЧА КАР'ЄРА... [-]
Великобританія Shoreditch Birmingham Manchester Norwich Bristol Lincoln York  + 4 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою