Прочитайте офіційний опис

Про Accent International

Accent International

Виконавче і професійну освіту

Акцент є невеликий, фахівець з організації. Хоча ми працюємо з великими корпораціями, ми ніколи не більше 25 учасників курсу на наших курсах в Bicton коледжі. Це навмисне, бо ми вважаємо, що нам потрібно, щоб обмежити кількість людей, щоб дати нам можливість надати особисті, з урахуванням послуг і задоволення потреб учасників.

Наші учасники зрілі дорослі - керівники і фахівці, яким необхідно домогтися швидкого прогресу в конкретних областях.

Наші програми навчання в General English, ділова англійська або фахівець англійської мови.

Загальний курс англійської мови може включати в себе социализирующие, подорожі, загальні комунікації, дослідження цілей.

Ділова англійська мова можна подивитися на General Business Language або workfocused таких тема, як фінанси, продажі, маркетинг, людські ресурси, виробництво, логістика і т.д.

Спеціаліст англійської мови може досліджувати таку область, як бухгалтерський облік, банківська справа, будівництво, інженерія, страхування, право, медицина, нафтові, фармацевтичні, технологія.

Конкретні навички можуть охоплювати зустрічі, переговори, презентації, написання звіту, міжкультурна обізнаність, участь в конференціях.

Введення

Акцент був заснований в 1988 році в якості спеціаліста консалтингової і англійської мови організації навчання для компаній, керівників, менеджерів і професіоналів. З тих пір ми працювали в тісній співпраці з корпоративними клієнтами та приватними особами з усього світу, щоб забезпечити навчальні розв'язання мовних проблем і допомогти їм скористатися наявними можливостями, які доступні в глобальному масштабі.

Англійська, безсумнівно, є мовою міжнаціонального спілкування в бізнесі і професійному світі. Компанії та фізичні особи, які додають англійську мову, щоб інші їх здатність раптово здатні виконувати міжнародно - відкриття нових ринків, глобалізація діяльності, створення справжнього міжкультурного спілкування, навчання з інших країн і зміцнення як перспектив компанії, а також кар'єрів.

Акцент працює в області підготовки фахівців англійської мови, в-компанії програми, повного занурення курсів, підготовки управлінських кадрів, розробці курсів, один-до-одного, невеликих груп і поєднання навчальних форматів, спеціалізованих семінарів, моделювання, аналіз потреб і консультування.

ФІЛОСОФІЯ

Філософія Accent можна резюмувати, «особисті, професійні якості навчання».

особистий - тому що, хоча Accent працює на міжнародному рівні, наш центр невеликий, а кількість учасників ретельно обмежена. Таким чином, ми можемо забезпечити індивідуальний підхід і курси дизайну відповідно до індивідуальних потреб.

Професійний - тому що Accent використовує кваліфікованих і досвідчених викладачів, які, як правило, мають кваліфікацію і досвід роботи в таких спеціалізованих областях, як бізнес, фінанси, наука і ІТ - на додаток до навчання мови кваліфікації.

Якість - тому що Accent прагне до якості - в навчанні, в матеріалах, в наших об'єктах, в житлових приміщеннях і в стосунках клієнт-компанії. Ми вважаємо, що всі частини програми навчання однаково важливі - від першого контакту до остаточного звіту.

Практикум - тому що Accent використовується для роботи з бізнесменами, компаніями і професіоналами. Всі наші послуги базуються на концепції навчання, не вчить. Атмосфера на Accent звичайно абсолютно відрізняється від однієї зі шкіл - підходу, відносини і навколишнє середовище підходять для серйозних, зрілих дорослих з професійною необхідністю для англійської мови.

Гарантія якості

Accent визнаний ефективний Британська Рада - регулярно інспектує нас і гарантує, що високі стандарти як і раніше повинні бути виконані. Акцент також є членом English UK, яка є професійним органом англійської мови промисловості і забезпечує інший монітор якості. Нарешті, ми є членами BusinessEnglishUK який є фахівцем з організації ділової англійської провайдерів.

Це ваші визнані гарантії якості.

Ця гарантія, однак, є задоволення потреб наших клієнтів і учасників курсу, тривалість часу, коли ми працювали з компаніями та учасниками, які повертаються для додаткового тренування з Accent.

Фокус на Навчальному Перевага

Акцент був заснований тренером - і передовий досвід в області навчання лежить в основі організації. Наша команда тренерів сильно підтримана співробітниками офісу, який забезпечує інфраструктуру і платформу, щоб дозволити нашим тренерам виробляти високоякісні програми для всіх і кожного учасника курсу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Accent International

Конкретні формулювання для конкретних потреб ... [+]

Конкретні формулювання для конкретних потреб

двотижневі програми

Англійська для медицини

Для лікарів та студентів-медиків, цей курс виглядає на мові загальних і конкретних областях медицини. Із загальної практики, за спеціалізацією, таких як онкологія, дерматологія, гінекологія, акушерства, Thoracic- з ЕКГ, і нейрохірургія ЛОР, хірургії та багатьох інших технічних, складних і чутливих областях мови. ... [-]

Великобританія East Budleigh
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Accent International

Призначений для ваших потреб. Спеціалізація від А до Я. ... [+]

Призначений для ваших потреб. Спеціалізація від А до Я.

комбіновані курси

Комбіновані курси пропонують змішану програму деякого індивідуального навчання і якийсь невеликої групи підготовки.

Індивідуальний компонент Комбіновані курси

Цей компонент фокусується на індивідуальні потреби учасника курсу. Він може виправити граматичні особисті проблеми, зосередитися на індивідуальній або поліпшити вимову швидкість, наприклад. Вона може забезпечити інтенсивну роботу зосереджені на будь-якої конкретної навичок, необхідних, наприклад, для прослуховування, читання або запису. І, нарешті, він може бути присвячений дуже специфічний англійський - з фінансів, маркетингу, права, техніки, медицини і т.д. Комбіновані курси надають широкий спектр індивідуальних тренувань в день. ... [-]

Великобританія East Budleigh
англійська
Денне навчання
40 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
Accent International

Призначений для ваших потреб. Спеціалізація від А до Я. ... [+]

Призначений для ваших потреб. Спеціалізація від А до Я.

Невелика група Курси

Невеликі курси групові протягом як мінімум 2 і максимум 4 учасників подібного рівня. Групи вирощуваних на основі інформації, отриманої у формі заявки і початкові потреби аналізу. Час від часу, учасник буде по телефону, щоб перевірити рівень. В ході оцінки в перший день, композиція курс підтверджується або змінена курсу репетитором.... [-]

Великобританія East Budleigh
англійська
Денне навчання
40 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
Accent International

Призначений для ваших потреб. Спеціалізація від А до Я. ... [+]

Призначений для ваших потреб. Спеціалізація від А до Я.

Індивідуальні інтенсивні курси

Індивідуальні інтенсивні курси забезпечують найбільш особисті, індивідуальні та індивідуально розроблені програми англійської мови навчання, пропонованих Accent.

зміст курсу

Зміст курсу за індивідуальною програмою є саме те, що учасник курсів хоче! Тренери будуть консультувати, але, врешті-решт, рішення з учасником. На ndil.idual програмі, ви можете вивчити як цілому, а також фахівець з англійської. Загальний курс англійської мови може включати в себе роботу по точності і плавності кажучи, слухати, читати і писати або будь-який з них. Він може зосередитися на комунікативної здатності або він може зосередитися на точності в розумінні або читати по-англійськи для індивідуальних потреб. Спеціаліст англійської мови може eiclude багато різних областей роботи - всі сфери бізнесу, наприклад, або фахівця в таких областях, як медицина, право, реклама, фармацевтика, інженерія тощо Крім того, роботи над конкретними навичками, такими як зустрічі, переговори. Презентації, або зателефонувавши Звіт Writi-Ig можуть пройти навчання за окремими курсами - в рамках більш широкого плану або як особливу увагу протягом одного тижня програми. ... [-]

Великобританія East Budleigh
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
40 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
Accent International

Більшість людей відвідують курси на Accent, тому що вони потребують в англійській мові в їх роботі. У Accent ми отримуємо чоловіків і жінок від дуже великої кількості під ... [+]

Більшість людей відвідують курси на Accent, тому що вони потребують в англійській мові в їх роботі. У Accent ми отримуємо чоловіків і жінок від дуже великої кількості підприємств і професій - від банківської справи до фармацевтичних препаратів, від проектування до медицини, від страхування до залізниць, з космосу в корпораціях юристів.

Насправді, від автомобільної промисловості зоологів - ми в буквальному сенсі працювати від А до Я. Кожен курс відрізняється і особливим і будь-які два фінансових менеджерів, наприклад, мають різні потреби. Є, однак, цілий ряд спеціалізацій, які виявляються більш затребувані, ніж інші, і ця брошура, щоб дати вам уявлення про тих. Цей список тільки зразок. Як ви побачите на зворотному боці цієї брошури, ми зазвичай можемо надати спеціалізовану програму - незалежно від ваших конкретних потреб.... [-]

Великобританія East Budleigh
англійська
Денне навчання
1 тижневий
Кампус
Детальніше англійською мовою

A Quick Look - Accent International Language Consultancy

The Philosophy and The Reality - Accent International