Accent International

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Accent International

Accent International

Виконавче і професійну освіту

Акцент є невеликий, фахівець з організації. Хоча ми працюємо з великими корпораціями, ми ніколи не більше 25 учасників курсу на наших курсах в Bicton коледжі. Це навмисне, бо ми вважаємо, що нам потрібно, щоб обмежити кількість людей, щоб дати нам можливість надати особисті, з урахуванням послуг і задоволення потреб учасників.

Наші учасники зрілі дорослі - керівники і фахівці, яким необхідно домогтися швидкого прогресу в конкретних областях.

Наші програми навчання в General English, ділова англійська або фахівець англійської мови.

Загальний курс англійської мови може включати в себе социализирующие, подорожі, загальні комунікації, дослідження цілей.

Ділова англійська мова можна подивитися на General Business Language або workfocused таких тема, як фінанси, продажі, маркетинг, людські ресурси, виробництво, логістика і т.д.

Спеціаліст англійської мови може досліджувати таку область, як бухгалтерський облік, банківська справа, будівництво, інженерія, страхування, право, медицина, нафтові, фармацевтичні, технологія.

Конкретні навички можуть охоплювати зустрічі, переговори, презентації, написання звіту, міжкультурна обізнаність, участь в конференціях.

Введення

Акцент був заснований в 1988 році в якості спеціаліста консалтингової і англійської мови організації навчання для компаній, керівників, менеджерів і професіоналів. З тих пір ми працювали в тісній співпраці з корпоративними клієнтами та приватними особами з усього світу, щоб забезпечити навчальні розв'язання мовних проблем і допомогти їм скористатися наявними можливостями, які доступні в глобальному масштабі.

Англійська, безсумнівно, є мовою міжнаціонального спілкування в бізнесі і професійному світі. Компанії та фізичні особи, які додають англійську мову, щоб інші їх здатність раптово здатні виконувати міжнародно - відкриття нових ринків, глобалізація діяльності, створення справжнього міжкультурного спілкування, навчання з інших країн і зміцнення як перспектив компанії, а також кар'єрів.

Акцент працює в області підготовки фахівців англійської мови, в-компанії програми, повного занурення курсів, підготовки управлінських кадрів, розробці курсів, один-до-одного, невеликих груп і поєднання навчальних форматів, спеціалізованих семінарів, моделювання, аналіз потреб і консультування.

ФІЛОСОФІЯ

Філософія Accent можна резюмувати, «особисті, професійні якості навчання».

особистий - тому що, хоча Accent працює на міжнародному рівні, наш центр невеликий, а кількість учасників ретельно обмежена. Таким чином, ми можемо забезпечити індивідуальний підхід і курси дизайну відповідно до індивідуальних потреб.

Професійний - тому що Accent використовує кваліфікованих і досвідчених викладачів, які, як правило, мають кваліфікацію і досвід роботи в таких спеціалізованих областях, як бізнес, фінанси, наука і ІТ - на додаток до навчання мови кваліфікації.

Якість - тому що Accent прагне до якості - в навчанні, в матеріалах, в наших об'єктах, в житлових приміщеннях і в стосунках клієнт-компанії. Ми вважаємо, що всі частини програми навчання однаково важливі - від першого контакту до остаточного звіту.

Практикум - тому що Accent використовується для роботи з бізнесменами, компаніями і професіоналами. Всі наші послуги базуються на концепції навчання, не вчить. Атмосфера на Accent звичайно абсолютно відрізняється від однієї зі шкіл - підходу, відносини і навколишнє середовище підходять для серйозних, зрілих дорослих з професійною необхідністю для англійської мови.

Гарантія якості

Accent визнаний ефективний Британська Рада - регулярно інспектує нас і гарантує, що високі стандарти як і раніше повинні бути виконані. Акцент також є членом English UK, яка є професійним органом англійської мови промисловості і забезпечує інший монітор якості. Нарешті, ми є членами BusinessEnglishUK який є фахівцем з організації ділової англійської провайдерів.

Це ваші визнані гарантії якості.

Ця гарантія, однак, є задоволення потреб наших клієнтів і учасників курсу, тривалість часу, коли ми працювали з компаніями та учасниками, які повертаються для додаткового тренування з Accent.

Фокус на Навчальному Перевага

Акцент був заснований тренером - і передовий досвід в області навчання лежить в основі організації. Наша команда тренерів сильно підтримана співробітниками офісу, який забезпечує інфраструктуру і платформу, щоб дозволити нашим тренерам виробляти високоякісні програми для всіх і кожного учасника курсу.

Розташування

Східний Будлі

Address
Accent International Language Consultancy
Bicton College,
East Budleigh
Devon,
EX9 7BY,
England

Східний Будлі, Англія, Великобританія