Abbey Road Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Дорозі Абатства ІНСТИТУТУ.

Abbey Road Інститут є полігоном для наступного покоління музичних продюсерів і звукоінженерів.

Шляхом використання досвіду та інновацій, створений на Abbey Road Studios і співпрацює з експертами в галузі, ми вчимо професійний один рік Диплом в області музичної продукції і звукорежисури.

Ми працюємо в тісному контакті з інженерами і виробниками, щоб створити широкі, руки на передній край і навчальний план. Це готує наших студентів, щоб почати кар'єру в музичній індустрії унікальний, як вони. Те, що об'єднує наших студентів і команда це любов до музики і пристрасть до творчості.

Вирізують вашої музичної продукції і звукопередачи КАР'ЄРА З США.

Наші студенти навчаються від творчих ріжучих виробників крайових, технічних експертів, бізнес-професіоналів і встановлених і досвідчених імен по всьому музичної індустрії. Вибір для вивчення на Abbey Road інституту є доленосним рішенням, і один раз в житті час досвіду.

Наші випускники майбутнє музики та індустрії звукозапису.

ПОГЛЯД ЗСЕРЕДИНИ НАШОЇ СТУДІЇ

Наша флагманська школа, інститут Abbey Road в Лондоні, заснований на Abbey Road Studios в північному заході Лондона, запущеного у вересні 2015 року. Школа інтегрована в будівлю Abbey Road Studios і пропонує свої студент спеціального навчального простір і замовлення студії простору для роботи протягом 7 днів в тижні. Ми пишаємося тим, що у себе в нашій школі в динамічному викладацьким просторі, яке підтримує всі напрямки курсу. Ви будете працювати з верхньою частиною діапазону, стандартним промисловим обладнанням в наших професійних студіях.

огляд простору

Протягом всього курсу ви будете мати доступ як до нашого навчання і комерційним студіям на різних етапах, в залежності від модулів ви працюєте. Наші спеціально побудовані об'єкти включають в себе живий простір для запису і професійно-стандартний номер управління, дві виробничих приміщень, кімнату для змішування і лекційний зал з окремими робочими станціями.

Студенти мають доступ до студії Інституту як в частині навчання, а розкладом, а також поза часом класу для незалежно керованої записи, виробництва і змішування. Кожен студент має доступ до потужної комп'ютерної робочої станції, доступною до, під час і після занять.

Ви можете почати свій проект в студії і продовжити запис, редагування та змішування на клас робочих станціях або виробничі сьютах або змішуючи номера. Студенти Abbey Road Institute можуть бути впевнені, що вони вчаться на самій кращому промисловий стандарт обладнання в класі і студії. Наші студії мають широкий спектр програмних і апаратне забезпечення, що дозволяють для різних гібридного безлічі вікон, які практичні і підходять для сучасної виробничого середовища дня аудіо.

Практичне час виділяється на індивідуальній основі і повністю контролюється нашими кваліфікованими співробітниками. Практичні заняття можуть бути заброньовані студентами щотижня або щомісяця протягом робочих годин інституту. Там немає обмеження на кількість практичного часу може замовити студент під час його / її, звичайно, за умови тільки доступність.

Розташування

Лондон

Abbey Road Institute

Address
Abbey Road Institute London
Abbey Road Studio
3 Abbey Road

NW8 9AY Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 20 7266 7397