Прочитайте офіційний опис

Ми неселективний, спільне навчання, незалежний коледж в самому серці центру міста Манчестера. Більшість наших 220 студентів вивчають A-Levels, GCSEs або на нашій Міжнародної програми Фонду. У наших чистої, безпечної, сприятливого середовища студентів досягти своїх цілей і успішно перейти до обраної ними університету. Ми пропонуємо унікальну альтернативу традиційним школам з гнучкими програмами і персоналізований навчання при збереженні сильної академічної етос.

Наша історія

Abbey College Manchester була заснована в 1990 році і є частиною Alpha Plus Group незалежних шкіл і коледжів.

Abbey College Manchester тепер святкує своє 25-річчя в протягом 2015 року та має розвинену міцну репутацію на місцевому, національному та міжнародному рівнях для високої якості викладання, невеликих розмірів класу і сильної системи підтримки вихователем.

Ряд курсів, щоб задовольнити потреби окремих студентів пропонуються: Два роки А-Levels; Один рік Інтенсивний перездати A-Levels; Один рік Бізнес БТЕЦ; Один і Два роки Міжнародний фонд програми (Бізнес та інженерія) і один GCSEs рік.

Коледж розташований в сучасному п'ятиповерховій будівлі в самому центрі міста Манчестер. Всі класні кімнати, люкси і лабораторії добре обладнані та ресурсами, а також забезпечити навчання і середовища навчання, щоб допомогти студентам виконувати свої устремління.

Засоби

Abbey College Manchester має цілий ряд сучасного обладнання і ресурсів, щоб допомогти забезпечити високу якість викладання студентам.

Всі наші класи скористатися державою в найсучасніших об'єктів, доступ до сучасних технологій, включаючи інтерактивні білі дошки, ноутбуки і сенсорних екранів. Всі відділи обладнані спеціалізовані кімнати та навчальні посібники надаються для всіх курсів.

Студенти мають свій власний персональний комп'ютер логін і доступ до студентського загальному диску, де навчальні ресурси зберігаються. Практична робота і дослідження займає центральне місце в викладанні біології, хімії та фізики, і тому кожен предмет викладається в сучасному, з урахуванням конкретної лабораторії. Кожен номер обладнаний за найвищими стандартами і добре обладнані, щоб забезпечити доставку широкого спектра експериментів і демонстрацій, щоб стимулювати навчання студентів.

Творчість процвітає в коледжі з Art & Design і фотографії викладав в спеціальних, добре обладнаних номерів. Студентам пропонується виразити себе за допомогою методів, починаючи від 3D-моделювання, текстилю, скульптури і фотографії, а також традиційного живопису і графіки. Існує також темна кімната, де зображення можуть бути поліпшені і розроблені студентами. Великий навчальний центр доступний в тихій і охоронній зоні дослідження. Тут студенти можуть використовувати свої власні або коледж ноутбуки для особистої роботи. Існує бездротове з'єднання є тут і навколо коледжу.

Викладання і навчання

Викладання і навчання є строгим в той час, щоб бути творчим і чуйним індивідуальних потреб учнів.

Маленькі класи

Ми вважаємо, що маленькі класи і високу якість навчання є ключем до успіху. Цей підхід є дуже особистим і означає, що студенти зосереджені на своїх дослідженнях і дають багато уваги з боку вчителів, щоб максимізувати досягнення і реалізувати потенціал. Поряд з малими розмірами класу ми виховуємо дружнє середовище, що має ніякої єдиної політики і створення відносин, де все перебувають на перших членів ім'я.

Вчителів експерт

Наші віддані викладачі мають відмінне знання своїх підданих і специфікацій і екзаменаторів для основних екзаменаційних комісій вони добре розташовані, щоб запропонувати керівництво і підтримку в розробці методики експертизи. Вчителі ламаються предмети на керовані секцій, щоб студенти могли працювати легше в напрямку класів вони потребують. Студенти готуються ретельно для державних іспитів і посилення важливих навичок дослідження.

Навчання в коледжі

Всі студенти розкладом, Керував дослідження, вбудовані в свої програми. У нашому навчальному центрі студенти працюють спокійно, і це формує культуру концентрації і поваги до потреби в навчанні інших.

Оцінка і моніторинг процесу

Малі розміри класів означає, вчителі можуть проводити більше часу оцінки роботи кожного студента і давати усні та письмові відгуки на один до одного. Вчителі оцінюють зусилля студентів і досягнення часто. Звіти відправляються додому кожну половину терміну і включають в себе письмові зауваження і дані, що охоплюють відвідуваність, академічні досягнення і зусилля студента як в класі, так і в свій час. Студенти і викладачі відображають поточну роботу і підвищенню стандартів шляхом узгодження цілей в таких областях, як предметних знань, управління часом, методи перегляду і прогресу на курсову. Це, в свою чергу, зміцнює довіру і підвищує стандарти.

Відвідуваність

Відвідуваність відстежується за допомогою щоденної реєстрації і на початку кожного уроку. Батьки / опікуни зв'язатися, якщо студент не присутній в класі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

Abbey College Manchester

Коледж пропонує унікальний і дуже успішний один рік програму GCSE для студентів, які хочуть передати в середині GCSE в 11 рік. Студенти можуть зайняти до 6 предметів і ку ... [+]

Коледж пропонує унікальний і дуже успішний один рік програму GCSE для студентів, які хочуть передати в середині GCSE в 11 рік. Студенти можуть зайняти до 6 предметів і курс поставляється в повному обсязі протягом року. Очікується, що при нормальних умовах студенти будуть у віці до 16 років на 1 вересня поточного року або пропонованого дослідження.

Студенти мають базовий номер і відданий і досвідчений Керівник року для контролю за успішне завершення курсу. Студенти обов'язкового шкільного віку особистого, розкладом, соціального забезпечення та охорони здоров'я Освіта (PSHE) і спорт.... [-]

Великобританія Manchester
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Foundation Year

Abbey College Manchester

Це повний курс призначений для підготовки іноземних студентів до вступу в більшість британських університетів. Ці університети включають в себе Bristol, Bath, Манчестер, ... [+]

Це повний курс призначений для підготовки іноземних студентів до вступу в більшість британських університетів. Ці університети включають в себе Bristol, Bath, Манчестер, Шеффілд, Лідс, Бірмінгем, Aston, Ноттінгем, Йорк, Саутгемптон, University College London, Salford і королеви Марії. Це, як правило, доставляються протягом одного року. Тим не менш, він також може бути проведена протягом 18 місяців або два роки для тих студентів, які влаштовувала б більш повільними темпами або не вивчалася в еквіваленті 3-го рівня (тобто A-Level) до того.... [-]

Великобританія Manchester
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Програма A-Level

Abbey College Manchester

Є більше 130 студентів в шостому класі, більшість з яких беруть три або чотири A-Levels на два роки програми AS і A2. Вступ залежить від задовільних оцінок GCSE, як прави ... [+]

Є більше 130 студентів в шостому класі, більшість з яких беруть три або чотири A-Levels на два роки програми AS і A2. Вступ залежить від задовільних оцінок GCSE, як правило, в тому числі ряд A *, A, B і C класів разом з хорошою посиланням з попередньої школи.

Якщо ви вивчали як рівні в інших місцях і хотіли б приєднатися до нас для А2 рівнів, ми дамо наші кращі поради про те, які курси брати. Іноді вам може знадобитися передати екзаменаційні комісії. Це, як правило, просте завдання, і ми можемо порадити вам надалі з цього питання. Коледж має досвід успішно дозволяє перехід студентів в верхній шостий рік.... [-]

Великобританія Manchester
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Abbey College Manchester

Англійська є основним глобальним мовою бізнесу, наукових кіл та міжнародних відносин, це глобальна лінгва франка. А курси рівня в Abbey College в Кембриджі і по всій Вели ... [+]

Що таке Академічний англійська?

Англійська є основним глобальним мовою бізнесу, наукових кіл та міжнародних відносин, це глобальна лінгва франка. А курси рівня в Abbey College в Кембриджі і по всій Великобританії викладаються англійською мовою, він також буде мовою навчання для курсів на отримання ступеня, що ви будете йти вчитися в університеті.

Навіщо вивчати академічний англійську мову?... [-]

Великобританія Manchester
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Abbey College Manchester - The Gold Standard in Education