​Bradford Dance Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Бредфорд танцю Центру

Бредфорд Танець центр розташований в самому центрі міста Бредфорд. Вона була створена в 2015 році, щоб забезпечити професійну, присвячений танцювальної простір і творчий центр для людей Бредфорд і прилеглих районах. Наші урочистостей та танцювальних студій буде відкритий для публіки в серпні 2015.

Основними цілями Центру танцю Бредфорда просувати, заохочувати, заохочувати і сприяти навчанню, освіта, навчання і розвиток особистості в танці. Ми прагнемо до створення можливостей в танці для всіх членів суспільства, незалежно від віку, походження, досвіду і здібностей. Бредфорд Танець Центр пропонує широкий вибір курсів і можливості професійного розвитку для студентів, танцювальних професійних танцювальних артистів і членів місцевого співтовариства.

Бредфорд Танець Центр соціального підприємство не-для-прибуток і зареєстрована у Великобританії Навчання постачальник деякі з найбільш шанованих органів нагородження Великобританії.

Бредфорд Танець центр зручно розташований недалеко від усіх зручностей міста і всього в декількох хвилинах ходьби від залізничного та автобусного вокзалів у Бредфорді.

Засоби

Бредфорд Танець Центр має 4500 квадратних футів простору виділеного танцю, з трьох професійних студій танцю, мінливих об'єктів, кухня, офіс і зал засідань простору і великою відкритою комунальній сфері прийому, ідеально підходить для неформальних зустрічей і мереж.

Наші танцювальні студії будуть доступні, щоб найняти на погодинній основі з вересня 2015.

Розташування

Бредфорд

Bradford

Address
114 Sunbridge Rd
BD1 2NE Бредфорд, Англія, Великобританія