Via Mundo

Введення

Прочитайте офіційний опис

Via Mundo магістральний

Про нас

Via Mundo є бразильська організація, що спеціалізується на культурно-просвітницьких та робочих поїздок і програм. Він заснований в Сан-Луїсі, Мараньян, Бразилія, і була заснована в 1999 році від необхідності активізації діяльності міжкультурного обміну, а також сприяння Бразилії і її Північно-Східного регіону в освітніх і туристичних напрямків.

Наша організація побудувала свою репутацію як один з піонерських агентств в північних і північно-східних районах країни для своїх прямих зв'язків з міжнародними організаціями, для його творчого потенціалу і професіоналізму в роботі з міжнародним утворенням і для хорошої якості своїх програм і послуг.

З самого початку, крім партнерських відносин з міжнародними організаціями, Via Mundo розробила місцеві партнерства з початкової і середньої школи, мовні школи, а також з приватними і державних коледжів і університетів.

У 2001 рік Via Mundo почав свою вхідну програму, то «Вища школа програма в Бразилії» (Programa де Intercâmbio Cultural немає Brasil), перетворюючи Maranhão і бразильський Північно-Східний регіон в культурні місця для іноземних студентів середньої школи.

З 2006 року ми також розмістили студентам вищих навчальних закладів в бразильських приватних коледжів та університетів, з метою сприяння освітнього обміну на більш високому рівні.

Всі ці програми сприяють входять бразильської культури і португальської мови на міжнародному рівні, і представити бразильським освітні та туристичні можливості в світі.

Іншим досягненням стало розвиток партнерських відносин з організаціями в інших штатах Бразилії, а також той факт, що, крім студентів і фахівців з нашої держави, все більше і більше, мандрівників з інших місць в Бразилії, і з-за кордону, вибрали Via Mundo як їх міжкультурний обмін організації.

Via Mundo Intercâmbio е Turismo пишається тим, що місцевий і в той же час глобальної організації, сприяючи розширенню студентів і професіоналів горизонти через якість культурних освітніх програм за кордоном і в Бразилії.

Наша місія

Для підвищення студентів і якості життя професіонала через культурна освіта і робочі поїздки і програми, здатні запропонувати збагачувати досвід зростання.

Наше бачення

Будучи новатором і уточнений організація, що спеціалізується в культурно-просвітницьких і робочих поїздок і програм за кордоном і в Бразилії, а також посилання для передового досвіду в області сервісу і якості.

Via Mundo побудував свою репутацію як один з піонерських агентств в регіонах Northeastem країни для своїх прямих зв'язків з міжнародними організаціями, для його творчості і professionalim.

Розташування

Сан-Луїс

Address
São Luís (headquarters)
Rua do Ipês, Qd.50, Casa 07
Renascença I - São Luís, Maranhão - Brasil
CEP: 65075-200

Сан-Луїс, Штат Маранхао, Бразилія