Прочитайте офіційний опис

Via Mundo магістральний

Про нас

Via Mundo є бразильська організація, що спеціалізується на культурно-просвітницьких та робочих поїздок і програм. Він заснований в Сан-Луїсі, Мараньян, Бразилія, і була заснована в 1999 році від необхідності активізації діяльності міжкультурного обміну, а також сприяння Бразилії і її Північно-Східного регіону в освітніх і туристичних напрямків.

Наша організація побудувала свою репутацію як один з піонерських агентств в північних і північно-східних районах країни для своїх прямих зв'язків з міжнародними організаціями, для його творчого потенціалу і професіоналізму в роботі з міжнародним утворенням і для хорошої якості своїх програм і послуг.

З самого початку, крім партнерських відносин з міжнародними організаціями, Via Mundo розробила місцеві партнерства з початкової і середньої школи, мовні школи, а також з приватними і державних коледжів і університетів.

У 2001 рік Via Mundo почав свою вхідну програму, то «Вища школа програма в Бразилії» (Programa де Intercâmbio Cultural немає Brasil), перетворюючи Maranhão і бразильський Північно-Східний регіон в культурні місця для іноземних студентів середньої школи.

З 2006 року ми також розмістили студентам вищих навчальних закладів в бразильських приватних коледжів та університетів, з метою сприяння освітнього обміну на більш високому рівні.

Всі ці програми сприяють входять бразильської культури і португальської мови на міжнародному рівні, і представити бразильським освітні та туристичні можливості в світі.

Іншим досягненням стало розвиток партнерських відносин з організаціями в інших штатах Бразилії, а також той факт, що, крім студентів і фахівців з нашої держави, все більше і більше, мандрівників з інших місць в Бразилії, і з-за кордону, вибрали Via Mundo як їх міжкультурний обмін організації.

Via Mundo Intercâmbio е Turismo пишається тим, що місцевий і в той же час глобальної організації, сприяючи розширенню студентів і професіоналів горизонти через якість культурних освітніх програм за кордоном і в Бразилії.

Наша місія

Для підвищення студентів і якості життя професіонала через культурна освіта і робочі поїздки і програми, здатні запропонувати збагачувати досвід зростання.

Наше бачення

Будучи новатором і уточнений організація, що спеціалізується в культурно-просвітницьких і робочих поїздок і програм за кордоном і в Бразилії, а також посилання для передового досвіду в області сервісу і якості.

Via Mundo побудував свою репутацію як один з піонерських агентств в регіонах Northeastem країни для своїх прямих зв'язків з міжнародними організаціями, для його творчості і professionalim.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Via Mundo

Вивчення і вивчати португальську мову, де найкраще свідчать в Бразилії: Сан-Луїс зробити Maranhão. ... [+]

Що?

Вивчення і вивчати португальську мову, де найкраще свідчать в Бразилії: Сан-Луїс зробити Maranhão.

Тривалість і програма Дати

Наші курси зосереджені на ваші потреби. Ви можете вибрати, як довго ви хочете вчитися мінімум від 2 до 48 тижнів.

Чому?

За оцінками ЮНЕСКО, португальська є одним з найбільш швидко зростаючих мов.

У Латинській Америці Бразилія є найбільшим торговим партнером для більшості країн. Деякі з наших студентів знайшли роботу і можливості кар'єрного росту в зв'язку з їх знанням португальської мови.... [-]

Бразилія São Luís
інформація
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 48 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Via Mundo

Програма "Університетська програма" пропонує вам можливість перейти до університету в Бразилії протягом одного семестру або всього навчального року. ... [+]

Що?

Програма "Університетська програма" пропонує вам можливість перейти до університету в Бразилії протягом одного семестру або всього навчального року.

Ви стаєте студентом-відвідувачем і, крім вивчення навчального плану вибраного курсу, вам буде запропоновано португальську інструкцію протягом першого семестру програми.

Тривалість і початок програми

Ви можете вибрати навчання в Бразилії на один семестр (5 місяців) або один повний навчальний рік (10 місяців). Ви можете почати свою програму або в середині / пізньому січні, або в кінці липня (для програми семестру або року).... [-]

Бразилія São Luís
інформація
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
Заочне навчання
5 - 10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Via Mundo

Програма середньої школи в Бразилії (Programa de Ensino Médio no Brasil), започаткована в 2001 році, пропонує молодим учням з усього світу особливий досвід культурного об ... [+]

Що?

Програма середньої школи в Бразилії (Programa de Ensino Médio no Brasil), започаткована в 2001 році, пропонує молодим учням з усього світу особливий досвід культурного обміну в Бразилії.

Тривалість і початок програми

Ви можете вибрати навчання в Бразилії на один термін (3 місяці), один семестр (5 місяців) або один повний навчальний рік (10 місяців). Ви можете почати свою програму в середині / пізньому січні або наприкінці липня. Бразильський навчальний рік починається в середині січня і завершується наприкінці листопада / початку грудня, з відпустками у липні та грудні / січні.... [-]

Бразилія São Luís
інформація
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

The world meets in Brazil. Come celebrate life.