Прочитайте офіційний опис

ПРО НАС

Створення Олінда школи в 2010 році був результатом партнерства між двома бразильцями та австралієць. Колишній вчитель і учень відносини, став бізнес в поєднанні побудувати тільки школу, утворену спеціально для іноземців в Бразилії. Ми з гордістю представляємо Вам Олінда португальської мови Школа.

Ми пропонуємо нашим студентам, точність у навчанні по-португальськи. Крім даючи кожному з них, досвід, який перевищує їх очікування.

Наша увага до індивідуальних потреб студентів є нашою головною турботою.

Що відрізняє нас від інших шкіл є турбота ми даємо нашим студентам. Ваше благополуччя і позитивні відгуки, що нами рухає.

Школа власники живуть на сайті, наші студенти отримують відповідь, що вони хочуть і коли це потрібно.

Місто Олінда історичний колоніальний місто з крутими брукованими дорогами і різнокольорових будинків, які популярні з художньої, творчої та музичної громадськості.

ЮНЕСКО оголосила його історичне місце в 1982 році. Коротше кажучи, це гарне місце.

Для тих, хто воліє пульс великого міста, Ресіфі, з його прекрасними пляжами, це просто автобус або таксі, та / або 10 хвилин на метро.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Olinda School

Ми пропонуємо регулярні курси в Португалії мови для іноземців в обох групах та індивідуальні заняття для початківців, проміжних і просунутих студентів. Щоб отримати кращи ... [+]

Португальська мова для іноземців Інструкція

Ми пропонуємо регулярні курси в Португалії мови для іноземців в обох групах та індивідуальні заняття для початківців, проміжних і просунутих студентів. Щоб отримати кращий досвід навчання, групові курси обмежені максимум 6 чоловік у класі, і кожен клас відповідає з понеділка по п'ятницю.

Приватні уроки доступні для нових і передових професійних чи студентів, які мають конкретну спрямованість, будь з конкретних питань і усній або письмовій комунікації, або в приватних уроків словники ідеально підходить для людей, які мають мало часу для навчання мови. Ці класи також у будні дні.... [-]

Бразилія Olinda
Відкритий конкурс
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Olinda School Student review: Tom from London, UK

Olinda School Student review: Candyce from USA

Olinda School Student review: Brian from Oklahoma City, USA

Olinda School Student review: Anja from Germany