Miami Ad School - São Paulo

Введення

Прочитайте офіційний опис

Miami Ad School / ESPM: краща школа рекламного створення Країна

Майамі Ad School / ESPM школа створення рівній його учнів: різні.

Відрізняється тим, що ми є школа ідей.

У 2002 році, в рамках партнерства з ESPM, Майамі Ad School прибув до Бразилії. У той час деякі технології пройшли, інші прибутки. Тільки одне не пройти: хороші ідеї.

Зараз, більш ніж коли-небудь, вони повинні бути у всіх засобах. Печатки можна включити запис. Піст може перетворити фільм. Фільм може звернутися в твіттері. І все це може перетворити клас.

У Miami Ad School класи ESPM / полягають в наступному: все це інтегровано з реальною хлопець.

Створення області мають Копірайтинг курси, Арт-директор і графічний дизайн, все з тривалістю 2 років. Комунікація Планування Bootcamp курс - перший у своєму роді в США і Бразилії - жорсткий один квартал. У нас також є ще два: Обслуговування Bootcamp агентства і Bootcamp Соціальні мережі та взаємодія зі споживачем. Професіонали, які хочуть, щоб зрозуміти більше, ніж один предмет, Майамі / Майамі ESPM Pro пропонує курси, курси короткі в області створення, дизайну, медіа, обслуговування клієнтів і планування.

Майамі Ad School / ESPM школа без вчителів. Ми маємо професійну ринок: кращий, до речі. Думаючи уми, які вчать на практиці творчий процес великих агентств. Після проходження тут, студент залишає готовий, і краще всього: поважати. Навчіть професіоналів агентства Ось як: Ж / Наска, AlmapBBDO, Огілві, DM9DDB, Neogama / BBH, А10, Оз Дизайн, Санта-Клара, талант, Publicis, Африка та інші.

Копірайтери, арт-директори і дизайнери приходять, щоб вчити. Копірайтери, арт-директори і дизайнери виходять готовий до роботи.

Майамі Ad School / ESPM місце для цікавих, для незадоволених, невтомній. Для тих, хто хоче більше.

Ласкаво просимо невдах світ потребує ваших ідей. Дивно англійської? Не повинен. Майамі Ad School / ESPM є загальноосвітня школа, в якій учні можуть керувати світом, і дізнатися від кращих агентств в таких місцях, як Нью-Йорк, Лондон, Гамбург і багато інших. І попри те, що багато хто думає, що, чи не є хороша ідея, немає необхідності, щоб дізнатися, необхідно відучитися.

Ми перші в світі школа, в якій головним методом є забути.

У той час як інші Викладаю наступні правила, ми вчимо їх, щоб порушувати правила. У той час як інші навчають шукати кут, ми вчили дивитися для всіх.

Там немає формули, геть формули. І так найбільш цінним створення школи. Вже виграв CLIO, Канни, один ШОУ, D & AD, Young Guns, і т.д.,

Майамі Ad School / ESPM школа створення, яке дає кров для тих, хто кров в їхніх очах. Ось правильне місце, щоб бути неспокійним, незадоволеним, цікаво.

Тільки тоді можна розвиватися і бути як хороші ідеї: унікальні.

Розташування

Сан-Паулу

R. Madre Cabrini, 495

Address
Rua Madre Cabrini, 495 - Vila Mariana
04020-001 Сан-Паулу, Держава Сан-Паулу, Бразилія
Телефон
+55 11 5085-4600