Miami Ad School - Rio de Janeiro

Введення

Прочитайте офіційний опис

Майамі Ad School / ESPM школа створення рівній його учнів: різні.

Відрізняється тим, що ми є школа ідей.

У 2002 році, в рамках партнерства з ESPM, Майамі Ad School прибув до Бразилії. У той час деякі технології пройшли, інші прибутки. Тільки одне не пройти: хороші ідеї.

Зараз, більш ніж коли-небудь, вони повинні бути у всіх засобах. Печатки можна включити запис. Піст може перетворити фільм. Фільм може звернутися в твіттері. І все це може перетворити клас.

У Miami Ad School класи ESPM / полягають в наступному: все це інтегровано з реальною хлопець.

Створення області мають Копірайтинг курси, Арт-директор і графічний дизайн, все з тривалістю 2 років. Комунікація Планування Bootcamp курс - перший у своєму роді в США і Бразилії - жорсткий один квартал. У нас також є ще два: Обслуговування Bootcamp агентства і Bootcamp Соціальні мережі та взаємодія зі споживачем. Професіонали, які хочуть, щоб зрозуміти більше, ніж один предмет, Майамі / Майамі ESPM Pro пропонує курси, курси короткі в області створення, дизайну, медіа, обслуговування клієнтів і планування.

Майамі Ad School / ESPM школа без вчителів.

Ми маємо професійну ринок: кращий, до речі. Думаючи уми, які вчать на практиці творчий процес великих агентств. Після проходження тут, студент залишає готовий, і краще всього: поважати. Навчіть тут професіонали агентства як: F / Наска, AlmapBBDO, Ogilvy, DM9DDB, Neogama / BBH, А10, Оз дизайну, Санта-Клара, талант, Publicis, Африки та інших.

Копірайтери, арт-директори і дизайнери приходять, щоб вчити. Копірайтери, арт-директори і дизайнери виходять готовий до роботи.

Майамі Ad School / ESPM місце для цікавих, для незадоволених, невтомній. Для тих, хто хоче більше.

Ласкаво просимо невдах світ потребує ваших ідей.

Дивно англійської? Не повинен. Майамі Ad School / ESPM є загальноосвітня школа, в якій учні можуть керувати світом, і дізнатися від кращих агентств в таких місцях, як Нью-Йорк, Лондон, Гамбург і багато інших. І попри те, що багато хто думає, що, чи не є хороша ідея, немає необхідності, щоб дізнатися, необхідно відучитися.

Ми перші в світі школа, в якій головним методом є забути.

У той час як інші Викладаю наступні правила, ми вчимо їх, щоб порушувати правила. У той час як інші навчають шукати кут, ми вчили дивитися для всіх.

Там немає формули, геть формули. І так найбільш цінним створення школи. Вже виграв CLIO, Канни, один ШОУ, D & AD, Young Guns, серед інших.

Майамі Ad School / ESPM школа створення, яке дає кров для тих, хто кров в їхніх очах. Ось правильне місце, щоб бути неспокійним, незадоволеним, цікаво.

Тільки тоді можна розвиватися і бути як хороші ідеї: унікальні.

A Miami Ad School / ESPM Він пропонує курси в Сан-Паулу і Ріо! Але ніщо не заважає вам навчання в будь-якому куточку світу, в якому школа має філії і партнерські відносини. Якщо ви хочете вчитися у філії Майамі / ESPM в Європі знайти школи в Мадриді, Гамбурзі та Берліні. У Сполучених Штатах можна вивчати в містах Майамі, Міннеаполісі, Нью-Йорку і Сан-Франциско. Можливість познайомитися з новими культурами і людьми і відточити свої творчі навички прямо тут! Школярі з Бразилії і звідусіль подорожувати по світу навчання і роботи у найвідоміших та найбільш нагороджуваних агентств у світі.

A Miami Ad School / ESPM пропонує Квартал гостях програми, ви можете вибрати пункт призначення і почати голову на вашому шляху! За допомогою цієї програми, студенти мають можливість навчатися в партнерських агентств (з 6-го кварталу, звичайно) або зробити обмін стажування (від 7 квартал).

Розташування

Ріо-де-Жанейро

R. da Alfândega, 115

Address
MIAMI AD SCHOOL|ESPM - Rio de Janeiro
Rua da Alfândega, 115

20070-006 Ріо-де-Жанейро, Держава Ріо-де-Жанейро, Бразилія
Телефон
+55 21 2216-2119