Прочитайте офіційний опис

Навчання підприємливих громадян, грамотний менеджмент і прихильність до сталого розвитку суспільства.

Будьте готові взяти на себе

Натхненний австрійської моделі і адаптовані до реальності Бразилії, школа підготовки управлінських кадрів - EFG пріоритети відмінності та якості освіти, підготовці студентів для підприємницької діяльності на ринку.

На додаток до основної середньої освіти, його методологія забезпечує міцну підготовку зосереджені на управлінні бізнесом.

EFG ЧД тільки школа Белу-Орізонті, використовуючи методику, яка поєднує в собі основні дисципліни вузу технічній підготовці в адміністрації.

За 20 років, школа підготувала більше восьми тисяч молодих підприємців, і 71,9% вже на ринку праці і 53,8% на керівних посадах у компаніях, які вони працюють.

Школа, яка почала з приводом в Белу-Орізонті, присутній в 14 інших шахтарських міст і налічує тепер з нового заводу в Сан-Луїс, Мараньян.

Це на практиці те, що ви дізнаєтеся,

На додаток до курсів в училище управління, студент має можливість познайомитися з повсякденним життям організацій шляхом розробки проектів, які є частиною програми курсу: Практика проекту Фірма та бізнес-план.

Висока коледжі

На додаток до високої шкільних предметів, підготовки школа Управління пропонує студенту можливість дізнатися основні галузі управління на оперативному рівні, управлінського та стратегічного, готуючи його далі в ринку праці.

технічний курс в адміністрації

Технічний курс ділового адміністрування з упором в галузі управління бізнесом призначена для людей, що прагнуть розвивати підприємницький та професіоналів, які шукають постійне вдосконалення і кваліфікацію, щоб діяти грамотно в різних секторах бізнесу.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

Це школа середовища + технічна освіта в галузі управління, зосередивши увагу на підприємництві та управлінні, який готує студентів для проведення їх майбутнє. ... [+]

Це школа середовища + технічна освіта в галузі управління, зосередивши увагу на підприємництві та управлінні, який готує студентів для проведення їх майбутнє. Процес відбору є щорічним з надходженням для студентів, що у 1-й рік середньої школи.

Структурних проектів

Наставництво проект (1 рік): Це забезпечує перший контакт з бізнес-світі, що дозволяє студенту засвоїти основні концепції управління та підприємництва. Цей досвід став можливим завдяки зустрічей з підприємцями, технічних візитів і міждисциплінарних заходів.... [-]

Бразилія Belo Horizonte
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Processo Seletivo 2016