Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчання підприємливих громадян, грамотний менеджмент і прихильність до сталого розвитку суспільства.

Будьте готові взяти на себе

Натхненний австрійської моделі і адаптовані до реальності Бразилії, школа підготовки управлінських кадрів - EFG пріоритети відмінності та якості освіти, підготовці студентів для підприємницької діяльності на ринку.

На додаток до основної середньої освіти, його методологія забезпечує міцну підготовку зосереджені на управлінні бізнесом.

EFG ЧД тільки школа Белу-Орізонті, використовуючи методику, яка поєднує в собі основні дисципліни вузу технічній підготовці в адміністрації.

За 20 років, школа підготувала більше восьми тисяч молодих підприємців, і 71,9% вже на ринку праці і 53,8% на керівних посадах у компаніях, які вони працюють.

Школа, яка почала з приводом в Белу-Орізонті, присутній в 14 інших шахтарських міст і налічує тепер з нового заводу в Сан-Луїс, Мараньян.

Це на практиці те, що ви дізнаєтеся,

На додаток до курсів в училище управління, студент має можливість познайомитися з повсякденним життям організацій шляхом розробки проектів, які є частиною програми курсу: Практика проекту Фірма та бізнес-план.

Висока коледжі

На додаток до високої шкільних предметів, підготовки школа Управління пропонує студенту можливість дізнатися основні галузі управління на оперативному рівні, управлінського та стратегічного, готуючи його далі в ринку праці.

технічний курс в адміністрації

Технічний курс ділового адміністрування з упором в галузі управління бізнесом призначена для людей, що прагнуть розвивати підприємницький та професіоналів, які шукають постійне вдосконалення і кваліфікацію, щоб діяти грамотно в різних секторах бізнесу.

Розташування

Белу-Оризонті

Address
Av. Barão Homem de Melo, 329 - Nova Granada

30460-090 Белу-Оризонті, Штат Мінас-Жерайс, Бразилія