National Academy for Theatre and Film Arts - NATFA

Введення

Прочитайте офіційний опис

СТАРТ "НАВЧАЄТЬСЯ В БОЛГАРІЇ підкорити весь світ!»

II Національне видання Національної академії профілактична кампанія проти інтелектуальної міграції молодих болгар! Для другого вчителів року і студентів Національної академії «Крастйо Сарафія» присвячує свою владу і свою роботу в Академії, щоб підтримати престиж болгарського вищої освіти. В рамках проекту вже почалася з національного туру в Кюстенділ (28, 29, 30 і 31 березня) і триває в 12-му поверсі міст країни:

  • PUPPET ПРОМІНЬ: Пазарджик (25 квітня), Стара Загора (25 і 26 квітня), Пловдив (27 квітня)
  • ЮГ ПРОМЕНЕВОЇ: Стара Загора (26 і 27 квітня) Хасково (27 і 28 квітня) Бургас (2 і 3 травня) Ямбол (3 і 4 травня), Слівен (4 і 5 травня)
  • ПІВНІЧНИЙ ПРОМІНЬ: Варна (24 і 25 квітня), Сілістра (25 і 26 квітня) Велико Тирново (26 і 27 квітня), Габрово (27 і 28 квітня), Плевен (28 і 29 квітня)

Молоді жителі міст, їх сім'ї і вчителі зможуть оцінити результати чотирьох років навчання в Національній академії, бачачи виступу випускників Prof .. Пламен Марков, проф. Д-р Івайло Христов, проф. Bonyo Lungov і доц. Ясен Вилчанов і дипломні фільми випускників факультету «Мистецтво екрана» в Театральній Академії.

У Варні, Сілістра, Велико Тирново, Габрово і Плевен клас проф. Пламена Марки представлять спектаклі: «Бая Balcho пам'ять» в Balcho Нейко, директор проф. Пламен Марков; «РТВ» Вальтер Uayks, постановка Elitsa Yovcheva (Graduate в «Напрямна для театру» професора. Пламен Марков) і «Вони - джем-сейшн».

Випускники проф. Д-р Івайло Христов відвідає St. Загора, Хасково, Бургас, Ямбол і Слівен, щоб представити «комедію помилок» по Uilyam Shekspir, режисер Мартін Kisselov. В Пазарджик, Стара. Загора і Пловдив молоді лялькарі з класу проф. Bonyo Lungov представить шоу «Море фантазії» і студентів доц. Ясен Вилчанов продемонструє свої досягнення в «Театрі руху - театр танцю» до молодої аудиторії в Пловдиві.

Крім того, диплом шоу і фільми для студентів Національної академії, молоді міські жителі можуть відвідувати зустрічі з провідними професорами Академії, яка познайомить їх з спеціальностями умовами європейської мобільності, підготовка і порядку застосування протягом навчального 2017/2018 року.

Консультативні наради будуть проходити в «Вільний вхід» в театрах міст, що приймають «Вчитися в Болгарії по всьому світу».

Для всіх учасників зустрічей надаються безкоштовні вхідні матеріали Prep гідів і ваучерів на 10% знижку при відвідуванні університету консультації вхідної групи в Софії (червні і серпні).

Для повної кампанії, Національна академія спирається на підтримку і співпрацю всіх так безоплатного поради, досягнення і вигоди якомога ширше коло молодих болгар. Чи можемо ми разом можемо запропонувати своїм дітям гідну альтернативу, щоб залишитися і розвиватися як повні професіоналів і особистостей в своїй власній країні? «Він навчався в Болгарії, завоювати весь світ!» Реалізується національним ЗМІ партнерства БПТА і БНР і медіа-партнерство Даріка.

Розташування

Софія

Address
Sofia 1000
108A, G. S. Rakovski St.
PO Box 100

Софія, Софійська міська провінція, Болгарія