Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в ПЦ Кулінарна академія

School01

Прем'єр кулінарна школа в Болгарії!

КПЧ Академія пропонує 2-річну програму в кулінарного мистецтва і 3-семестр програми в F & B управління, розроблений освітніх та галузевих лідерів. Програма повністю англійською мовою міжнародних викладачів шеф-кухаря. Наш об'єкт оснащений з державою в найсучасніших обладнання в наших кухонних лабораторій, демо-театр, винний льох і ресторан вчення Talents.

School02

Під час навчальної програми, студенти мають можливість випробувати Болгарію, Західну Європу і США все відразу !! Наш оплачувані стажування по всьому світу відбудеться на деякі з найпрекрасніших готелів і ресторанів, щоб підготувати студентів до справжньому міжнародної кар'єри в якості шеф-кухаря.

Освіта в ПЦ Кулінарна академія визнана Американською Кулінарний Федерації акредитації комісії, що відповідають міжнародним стандартам протягом двох років кулінарної освіти.

School04

Наша програма стипендій надає стипендії в розмірі до 1000 євро на рік і допоможе підтримувати ваші дослідження.

Заявки приймаються цілий рік і студентів з усіх куточків світу можуть застосовуватися. Наступна академічних дати початку є березень і вересень 2016. Ми з нетерпінням чекаємо запрошення Вас на нашому кулінарної школи в Софії, Болгарія, так що ви можете випробувати, як ми "виховувати з гідністю і передового досвіду".

School03
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

HRC Academy

HRC Кулінарна академія пропонує інтегрований 2-річну програму кулінарних градусів в модульної конструкції, створений провідними міжнародними шеф-кухарів і кращих педагогі ... [+]

HRC Кулінарна академія пропонує інтегрований 2-річний кулінарний ступінь програми в модульної конструкції, створений провідними міжнародними шеф-кухарів і кращих педагогів.

Наші повного занурення руки на інструкції перетворення студентів до професійної кваліфікації рівня в найкоротші терміни. Ви будете розвивати команду як класичних, так і сучасних кулінарних методів і прийомів, створений ПЦ в унікальній серії практичні заняття. Ви підготувати та зрозуміти багато глобальні кухні, які управляють сучасної промисловості.... [-]

Болгарія Sofia
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
HRC Academy

Стати творчий і підприємницький менеджер у світі продовольства і напоїв. Будьте готові, щоб досягти успіху і розвивати свої управлінські навички у сфері гостинності. Наша ... [+]

Стати творчий і підприємницький менеджер у світі продовольства і напоїв. Будьте готові, щоб досягти успіху і розвивати свої управлінські навички у сфері гостинності. Наша програма управління F & B складається з 2 семестрів на нашому кампусі Софія і остаточне оплачуване стажування в США.

Інновації тенденції в харчовій і напої ... У ПЦ Академії, ми надаємо студентам глибоке розуміння міжнародного бізнесу в F & B, управління рестораном, кулінарні знання, навички та творчості, так що ви зможете продемонструвати свої інноваційні ідеї в діловій обстановці.... [-]

Болгарія Sofia
інформація
англійська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою