HRC Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в ПЦ Кулінарна академія

School01

Прем'єр кулінарна школа в Болгарії!

КПЧ Академія пропонує 2-річну програму в кулінарного мистецтва і 3-семестр програми в F & B управління, розроблений освітніх та галузевих лідерів. Програма повністю англійською мовою міжнародних викладачів шеф-кухаря. Наш об'єкт оснащений з державою в найсучасніших обладнання в наших кухонних лабораторій, демо-театр, винний льох і ресторан вчення Talents.

School02

Під час навчальної програми, студенти мають можливість випробувати Болгарію, Західну Європу і США все відразу !! Наш оплачувані стажування по всьому світу відбудеться на деякі з найпрекрасніших готелів і ресторанів, щоб підготувати студентів до справжньому міжнародної кар'єри в якості шеф-кухаря.

Освіта в ПЦ Кулінарна академія визнана Американською Кулінарний Федерації акредитації комісії, що відповідають міжнародним стандартам протягом двох років кулінарної освіти.

School04

Наша програма стипендій надає стипендії в розмірі до 1000 євро на рік і допоможе підтримувати ваші дослідження.

Заявки приймаються цілий рік і студентів з усіх куточків світу можуть застосовуватися. Наступна академічних дати початку є березень і вересень 2016. Ми з нетерпінням чекаємо запрошення Вас на нашому кулінарної школи в Софії, Болгарія, так що ви можете випробувати, як ми "виховувати з гідністю і передового досвіду".

School03

Розташування

Софія

Address
9 Petar Beron Street (near NDK),
Sofia 1142,
Bulgaria

1142 Софія, Софійська міська провінція, Болгарія