Прочитайте офіційний опис

Привіт, я Дженніфер

Підприємець, вболівальник, мережеві та дієти, призначені для того, щоб допомогти молодим людям стати людиною, яку вони дійсно хочуть бути. Я заснував свою компанію " Go For it Brussels , щоб створити можливості для студентів та аспірантів професійно розвиватися, насолоджуючись досвідом у житті.

На " Go For it Brussels ми працюємо разом у невеликій, але різноманітній команді, яка разом має майже тридцятирічний досвід роботи з учнями. Ми віримо, що подорожі, переживання нових культур, зустрічі з новими людьми - це ключовий досвід, який може визначати, хто ви як людина, і негайно помножити ваші варіанти.

Для мене, шість місяців, я витративши навчання за кордон у Франції, були однією з найкращих часів мого життя. Я так сильно працював і не досить заснув - і все своє одяг повернув зеленим, тому що я не відділяв прання. Моя мама не була задоволена! Але друзі, я зробив, навички, які я навчав, і впевненість, яку я отримав у результаті того, щоб з'ясувати багато різних речей, це те, що дійсно залишається зі мною навіть зараз, років потому, коли моя техніка стирання (практично) досконала . Ми також віримо в якість і в наданні цінності ви не можете отримати ніде більше. Саме тому ми наголошуємо на професійному прогресі в наших програмах.

Ми хочемо, щоб кожному студенту було забезпечено поглиблений досвід, незалежно від того, чи вони пройдуть цілий семестр за кордоном або подорожують на тиждень, тому ми вбудуємо в нашу програму будівельника портфеля: це явний, важливий елемент для демонстрації майбутнього роботодавця.

Це тому, що в епоху безкоштовних програм для бездротового доступу та подорожей ми вважаємо, що подорожувати ще далі, ніж просто веселе час.

Що ми зроблені

Наша команда провела сотні студентів протягом останніх п'ятнадцяти років та тренувала та наставляла понад 130, щоб допомогти їм перетворитися на супергероїв, яким вони мають бути. Ось типи переваг, які вони звітують за своїм досвідом:

  • Я мав незабутні враження, я би зовсім зробив це знов
  • Коли я подавав заявку на аспірантуру / роботу / стажування, мій досвід стажувань дійсно допоміг укласти угоду
  • Я багато чого навчився про себе, і я дізнався про мої можливі кар'єрні шляхи
  • Я дізнався про практичні життєві навички та про себе.


Немає малих планів

Ми маємо зарекомендував себе як успішний стажування та проведення найкращих студентів. Ми навчаємо наших студентів, як стати кращими, якими вони можуть бути, і ми ведемо переговори з ними у відділеннях прийому. Win-win! Ми надаємо постійне наставництво та навчаємо студентів створювати бачення своєї кар'єри.


Розуміння

Ми отримуємо це, іноді важко відставати від родини та друзів протягом тривалого часу, а важко поставитися між робочим і навчальним життям. Ми були там, і ми розробили чутливість і співчуття, щоб провести руку учнів у годину необхідності та допомогти їм пройти через труднощі


Місцевий ноу-хау

Ми міцно знаходимося в Європі, де ми працювали та співпрацювали протягом багатьох років. Ми можемо встановити великі стажування та відвідування сайту, тому що ми маємо контакти, щоб зробити це добре. З нами культурний обмін розпочинається, як тільки ми починаємо розмову, і вам буде запропоновано поміркувати про себе та свою культуру та отримати неоціненне розуміння міжкультурного спілкування на кожному кроці.

Чому Брюссель?

Інститути ЄС

Брюссель є центром формування політики ЄС та містить три основні органи політики ЄС

Урядові справи

З сотнями груп, компаній та асоціацій, що займаються адвокатською діяльністю та європейськими справами, Брюссель є домом для більшості лобістів, ніж Вашингтон, округ Колумбія.

Міжнародний бізнес

Великі та малі підприємства збирають у штаб-квартирі ЄС

Зручний проїзд

Десятки дешевих рейсів на день, щоб їздити скрізь у Європі, а також поїзди, автобуси, кожний варіант подорожей, який ви можете побажати.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

Go For it Brussels

Ніщо не говорить про міжнародного професіонала, як резюме, яке має досвід досвіду в декількох країнах, але як ви це зробите, якщо ви не здобули школу чи навіть все ще в у ... [+]

Чи не ви втомилися від перегляду оголошень про роботу, які потребують досвіду? І як ви повинні отримати GET досвід в будь-якому випадку?

Ми можемо допомогти

Якщо ви студент, аспірант або недавній випускник університету чи коледжу, це програма для вас! Ми допоможемо вам плавно перейти від академічного до професійного світу.

Що ви отримуєте:

розміщення стажування у вашій цікавій зоні, гарантована на 100%!Відшліфований резюме та супровідний лист, без проблеммісцева орієнтація та поради, тому ви швидко почуваєтесь як вдома у своєму новому оточенніВаріант Backpacker: наша найдоступніша програма!Плата за програму включає в себе стажування, полірування рейтингів та навчання кар'єрі, а також академічні кредити: 2250 € квартирна плата... [-]
Бельгія Брюссель
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
1 - 3 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Go For it Brussels

Це ваш шанс отримати цю невловиму лінію на своєму резюме: досвід! Програма включає в себе вступ до коледжу Везалій для короткої академічної програми, яка включає стажуван ... [+]

Ми допомагаємо вам отримати доступ до професійного світу - поки ви ще студент.

Ви таємно підозрюєте, що ви маєте на увазі більші речі, але не можете повністю розібратися в наступному кроці? Ви народилися, щоб літати, але також хочете, щоб ваші ноги були на землі?

Стажування, з якого ви не хочете йти додому

Ми знайдемо для Вас чудову практику в Брюсселі, використовуючи Ваш профіль і нашу мережу і репутацію. Ви, мій друг, замість того, щоб стукати головою об стіну, дивуючись, чому ви чуєте цвіркуни після звернення до двохсот організацій, ви будете гладити свою сорочку і упакувати сумку. Не робіть помилки: потрібно працювати і заслужити повагу вашого офісу - ми не можемо це зробити за вас. Але у вас є тренер і наставник, які допоможуть вам, заохочують вас і розробляють з вами на кожному кроці.... [-]

Бельгія Брюссель
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
1 - 3 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Go For It Brussels helped me change my life and redirect my career

Financial Policy internship