Прочитайте офіційний опис

Andorra Aviation Academy розташована в Князівстві Андорра. Натхненний групою авіаційних ентузіастів, угода про створення цієї унікальної авіаційної програми навчання з урядом Андорри та Університетом Андорри була підписана в червні 2015 року.

Andorra Aviation Academy пропонує пілотну навчальну програму (18-місячний курс Fast Track) і триває з університетським університетом Андорри 3-річний курс бакалавра з авіаційної освіти, визнаний у всій Європі та 47 країнах (180 ECTS Європейська система передачі кредитів відповідно до Болонський процес).

Andorra Aviation Academy та її партнери пропонують пілотні навчальні курси, затверджені та наглядові EASA. Академія надає професійний університет і середовище для навчання в польоті, що сприяє кращим у своєму класі стандартам авіакомпанії з точки зору безпеки, якості, стандартизації та продуктивності. Крім того, він розвиває управлінські навички для закріплення критичного мислення, прийняття рішень у складних умовах, лідерства та комунікації.

Виходячи з останніх досліджень університетів у пілотній та складній навчальній роботі з навколишнім середовищем, ми розробили метод навчання, який називається «уважним тренуванням», щоб дозволити студентам впоратися зі складними та несподіваними ситуаціями та сприяти «відображенню розуму» у студентів. Пілотне навчання за своєю природою є дорогим. Щоб знизити витрати на навчання, дотримуючись високих стандартів, ми створили угоди з друзями зі спільною авіацією у Франції. Auch (32000, Франція) особливо не страждає від тієї ж поганої погоди, часто присутня в інших місцях. Всі ці переваги сприяють швидшому часу завершення навчання, стандартизації якості навчання на основі європейських вимог EASA.

Ми пропонуємо всеохоплюючу програму (без прихованих витрат), яка пристосована до конкретних потреб кожного студента, в безпечному і добре збереженому багатокультурному суспільстві.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Andorra Aviation Academy

Ця програма призначена для задоволення вимог до посади літака екіпажу з Європейською авіакомпанією та для роботи пілотом на американських зареєстрованих літальних апарата ... [+]

Ця програма призначена для задоволення вимог до посади літака екіпажу з Європейською авіакомпанією та для роботи пілотом на американських зареєстрованих літальних апаратах.

Після закінчення навчання ви будете мати кваліфікацію принаймні:

Ліцензія комерційного пілота EASA CPL та Рейтинг інструменту

Теорія EASA ATPL

Курс EASA MCC Airbus A320 (багатокомандне співробітництво)

FCL 1.055 Англійська іспит... [-]

Андорра Andorra la Vella
інформація
англійська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Andorra Aviation Academy

Диспетчер повітряних суден - ліцензований літак, сертифікований Адміністрацією цивільної авіації. Він / вона спільно відповідає з капітаном з питань безпеки та оперативно ... [+]

Диспетчер повітряних суден - ліцензований літак, сертифікований Адміністрацією цивільної авіації. Він / вона спільно відповідає з капітаном з питань безпеки та оперативного контролю польотів під його керівництвом. Для досягнення найкращих економічних методів, обслуговування пасажирів та оперативного контролю диспетчер літаків аналізує та оцінює метеорологічну інформацію, щоб визначити потенційні небезпеки для безпеки польоту та вибрати найбільш бажаний та економічний маршрут польоту, обчислює кількість палива, необхідного для безпечного завершення польоту за типом повітряних суден, відстань польоту, технічне обслуговування, обмеження, погодні умови та мінімальні вимоги до палива, встановлені авіаційними правилами.... [-]

Андорра Andorra la Vella
інформація
англійська
2 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Andorra Aviation Academy
Address
Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 Andorra la Vella, Andorra la Vella, Андорра
Веб-сайт
Телефон
+376 736 309