Andorra Aviation Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Andorra Aviation Academy розташована в Князівстві Андорра. Натхненний групою авіаційних ентузіастів, угода про створення цієї унікальної авіаційної програми навчання з урядом Андорри та Університетом Андорри була підписана в червні 2015 року.

Andorra Aviation Academy пропонує пілотну навчальну програму (18-місячний курс Fast Track) і триває з університетським університетом Андорри 3-річний курс бакалавра з авіаційної освіти, визнаний у всій Європі та 47 країнах (180 ECTS Європейська система передачі кредитів відповідно до Болонський процес).

Andorra Aviation Academy та її партнери пропонують пілотні навчальні курси, затверджені та наглядові EASA. Академія надає професійний університет і середовище для навчання в польоті, що сприяє кращим у своєму класі стандартам авіакомпанії з точки зору безпеки, якості, стандартизації та продуктивності. Крім того, він розвиває управлінські навички для закріплення критичного мислення, прийняття рішень у складних умовах, лідерства та комунікації.

Виходячи з останніх досліджень університетів у пілотній та складній навчальній роботі з навколишнім середовищем, ми розробили метод навчання, який називається «уважним тренуванням», щоб дозволити студентам впоратися зі складними та несподіваними ситуаціями та сприяти «відображенню розуму» у студентів. Пілотне навчання за своєю природою є дорогим. Щоб знизити витрати на навчання, дотримуючись високих стандартів, ми створили угоди з друзями зі спільною авіацією у Франції. Auch (32000, Франція) особливо не страждає від тієї ж поганої погоди, часто присутня в інших місцях. Всі ці переваги сприяють швидшому часу завершення навчання, стандартизації якості навчання на основі європейських вимог EASA.

Ми пропонуємо всеохоплюючу програму (без прихованих витрат), яка пристосована до конкретних потреб кожного студента, в безпечному і добре збереженому багатокультурному суспільстві.

Розташування

Андорра-ла-Велья

Andorra Aviation Academy

Address
Plaça de la Germandat, 7
AD600 Sant Julià de Lòria
Principat d’Andorra

AD600 Андорра-ла-Велья, Андорра-ла-Велья, Андорра
Телефон
+376 736 309

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія