Прочитайте офіційний опис

Вольф-Дітер Грабнер

Австрійський технічний університет прикладних наук

University of Applied Sciences Technikum Wien налічує близько 9000 випускників та 4 000 студентів, є найбільшим в Австрії чисто технічним університетом прикладних наук. Освітні пропозиції складаються з 12 бакалаврських і 18 магістерських програм, які пропонуються як денна, заочна та / або програма дистанційного навчання. Філологічні програми вивчаються англійською мовою, інші програми проводяться лише на німецькій мові . Освітні пропозиції базуються на міцному науковому фундаменті та практично орієнтовані. У UAS Technikum Wien акцент робиться не лише на забезпеченні високоякісної технічної освіти, але також і на темах з фокусуванням на бізнесі та особистому розвитку. Тісні зв'язки та співпраця з бізнесом та промисловістю надають студентам та випускникам відмінні кар'єрні можливості. Поєднання теорії та практичного застосування має центральне значення як у дослідженні, так і в навчанні. Діяльність в галузі досліджень та розробок в UAS Technikum Wien останнім часом суттєво зросла, і в даний час концентрується на наших дослідженнях:

  • Вбудовані системи
  • Поновлювані міські енергетичні системи,
  • Безпечні послуги, eHealth
  • Тканина інженерія
  • Автоматизація

UAS Technikum Wien була заснована в 1994 році, і в 2000 році вона стала першою установою у Відні, яка отримала статус університету прикладних наук. Він став членом Європейської асоціації університетів (EUA) у 2012 році та також є мережевим партнером FEEI - Асоціації індустрії електроніки та електроніки.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Preparatory Year

University of Applied Sciences Technikum Wien

Поточна програма дошкільного навчання створена як підготовчий курс, який триватиме чотири семестри для іноземних студентів, які мають намір пройти тест на вступ до UAS Te ... [+]

Поточна програма дошкільного навчання створена як підготовчий курс, який триватиме чотири семестри для іноземних студентів, які мають намір пройти тест на вступ до UAS Technikum Wien або розпочати курс навчання в Австрії. PCP ex розроблений спеціально для студентів, які мають мало або ніяких навичок німецькою мовою .

Майбутні міжнародні студенти відвідують інтенсивні курси в РосіїНімецькаАнглійськаМатематикаФізикаКомп'ютерна наукаЕлектротехнікаБіологія... [-]
Австрія Vienna
Жовтень 2019
англійська,німецький
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Technikum Wien Academy

UAS Technikum Wien

Location address
Fachhochschule Technikum Wien, Höchstädtplatz 6, 1200 Wien
Vienna, Vienna, AT
Social Media