Tourism School Bad Gleichenberg

Введення

Прочитайте офіційний опис

Прямий, швидкий спосіб роботу своєї мрії - коледж туризму в Австрії

Туризм освіту в Австрії має міжнародне дуже високий пріоритет. Туризм Школи Bad Gleichenberg серед кращих підготовки світових центрів туризму. 4 семестри коледж туризму також чисто англійська.

Коледж туризму і відпочинку досліджень готує випускників і молодих відданих справі людей, які відповідали критеріям в чотирьох семестрів для фахівців в галузі туризму.

Особливо оцінки туристичного коледжу або чисто англійською мовою коледж туризму та індустрії розваг з компактною формою практичного навчання (фактично 1,5 роки), яка призначена для міжнародного ринку.

У зміст навчання стосовно готелю, події та управління проектами, мовами, маркетинг, прийом, туристичне агентство, бухгалтерський облік, управління охороною здоров'я, лідерство, управління людськими ресурсами, сталого туризму, E-маркетингу, готельного бізнесу та туризму управління є одними з інтенсивне практичне навчання на кухні, бар, послуги і продукти харчування за розкладом.

Особливо багато додаткове навчання в якості менеджера банкету, бармен, вино і пиво-молодий сомельє, кава і чай знавців, або підготовки консьєржа в ексклюзивному співробітництві з Les Clefs d'Or, а також енергоменеджер туризму дають реальні переваги на початку кар'єри ,

Крім шкільного навчання велика увага приділяється практичній підготовці. У внутрішніх і зовнішніх подій, таких як чемпіонату світу з гірських лиж в Шладмінге і Сочі, нічної гонки Шладмінг, або Віденський оперний бал, цінний досвід збираються. Крім підготовки аспірантів в літні місяці кілька тижнів в туристичних установах.

Можуть бути обрані наступні лунки: Туризм Менеджмент Мови

Барвисте Співіснування на кампусі В даний час живе і вчиться 300 студентів з 25 країн разом на території кампуса. Студенти коледжів туризму може відкрити запуск студентській резиденції одномісні і двомісні номери в оренду. Загальні області сприяють взаємодії між студентами і мультикультурного співіснування. Повний пансіон означає буфет входить у вартість навчання, зручність короткого шляху для навчання або безліч безкоштовних речей, щоб зробити в університетському містечку, таких як спортивні зали, бібліотеки, велосипеди, Роликові ковзани, спортивний зал і т.д. зробити життя в університетському містечку особливо привабливим.

Доріжки після закінчення:

вступ до Кращі професії туризму і кар'єри в різних професій: Після завершення шлюзи в глобальна кар'єра відкритий. Будь то в міжнародної готельної індустрії, гастрономії, з авіакомпаніями і круїзних ліній, туроператорів, на курортах і клубах, управління подіями, але і в сфері послуг - випускники туризму груп є бажаною співробітників по всьому світу.

Подальші дослідження: Партнерські відносини з міжнародними університетами та коледжами дають можливість уже отримати ступінь бакалавра з 2 семестрів і Майстра з 5 семестрів. також для Починаючи свій бізнес або Придбання сімейного бізнесу людина готова пройти через харчування кваліфікаційного іспиту та підприємницької експертизи.

Коледж туризму є частиною туризму школи Бад Глайхенберг. Так як вони працюють як приватні школи, додатки можливі в будь-який час. Семестр Старт 11 Вересня.

Це забезпечує навчання:

Компактний навчання з навчанням управління Робота Гарантія звуку з високою практичної значущості міжнародно визнаних ступеня альтернативи довгострокових досліджень Оптимальне поєднання теорії та практики вступу в міжнародну кар'єру міжнародних випускників мережі бізнес-ліцензії, підприємці експертизи і чотирьох професій, включаючи

Ступінь з доданою вартістю:

Диплом: Туристична клерк / Туристична Кауфман підприємницька експертиза і Gastgewerbliche формальних учнівства 4: менеджер ресторану, кухар, готель і гостинність помічник, в'їзні бюро подорожей асистент університету, визнання періодів навчання

Розташування

Поганий Глейхенберг

Tourismusschulen Bad Gleichenberg

Address
Kaiser-Franz-Josef-Straße 18
8344 Bad Gleichenberg

8344 Поганий Глейхенберг, Штирія, Австрія
Телефон
+43 3159 2209