Cademix Institute of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Cademix Institute of Technology ; головний та персоналізований інститут освіти, досліджень та інновацій у центрі Європи. Наша місія - зробити високотехнологічні знання доступними для всіх. Основна увага Cademix - на комп'ютерному дизайні, техніці, виробництві, змішаних носіях. Як результат, Cademix пропонує широкий спектр мультидисциплінарних навчальних та кар'єрних програм прискорення в галузі науки, техніки, менеджменту, підприємництва та цифрового мистецтва.

Cademix планується заповнити розрив між Academia та Industries. Тому він охоплює конкретні технології та культурну адаптацію, необхідну в Європі. Програми прискорення кар'єри Cademix працюють паралельно професійним та сертифікованим програмам. Крім того, вона спрямована на удосконалення та прискорення набору випускників, аспірантів до найбільш затребуваних та високооплачуваних посад у галузі.

Cademix пояснив за 2 хвилини відео

Cademix - Інститут розвитку та інноваційних досліджень, пропонує відкритий та повний інноваційний цикл у галузі комп'ютерних технологій. Отже, що таке відкритий та повний інноваційний цикл? Ось вдале визначення: Дослідження - це перетворення грошей у знання. Новаторство - це, однак, перетворення знань у гроші.

Це починається з освіти, кар’єрного розвитку, інвестицій у ресурси та продовжує R

Інновації - це другий піврічний цикл, і він більше стосується суспільства. Починається з інновацій на основі наявних знань. Потім він переходить до розробки продуктів та інжинірингових послуг з подальшим маркетингом та продажем. Після продажу продаж цикл завершується, а система є фінансово стійкою.

Вони визначають наші основні сектори бізнесу. Наші відділи освіти та дослідницькі групи пропонують персоналізовані Pathways необхідні в галузі. Вони співпрацюють з нашим Центром кар’єрного розвитку, який пропонує програми технічного прискорення кар’єри.

Кафедри фізики та ІКТ та інженерії надають досвід в галузі високих технологій, включаючи комп'ютерне моделювання, 3D-друк, AI, IoT, машинне навчання та промисловість 4.0. Кафедра цифрового мистецтва висвітлює теми, пов'язані з комп'ютерним дизайном, відеовиробництвом, цифровим мистецтвом та мультимедіа. Кафедра управління інноваціями та підприємництвом охоплює сфери лідерства, управління технологіями, командою та розвитком бізнесу.

Що стосується інновацій, у нас є інжиніринг-консалтинг та цифровий маркетинговий сервіс, які тісно співпрацюють з нашими анімаційними студіями та пропонують повний конвеєр для виробництва відео. Хоча кожен із секторів має вирішальне значення для всього циклу, вони пропонують послуги b2b та b2c, а також відкриті для міжнародних партнерств. Загалом ми охоплюємо більшість сфер, пов'язаних з комп'ютерним дизайном, інженерією, виробництвом та сумішшю мультимедіа.

Розташування

Відень

Address
Donau-City-Straße,1
1220 Відень, Відень, Австрія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія