ActiLingua Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Починаючи з 1988 року, ActiLingua придбала репутацію у всьому світі за його успішне спектр курсів, його ідеальної середовища навчання і сучасним навчальним обладнанням. Задоволення Student займає центральне місце у всіх наших починаннях. Високий рівень навчання, комфортні умови проживання і різноманітна культурно-дозвіллєвої програми відображають наші стандарти на Actilingua. Наша гнучка програма курсу пропонує найбільш підходящий курс німецької мови для ваших особистих потреб. Ви вивчати стандартний німецьку мову в невеликих міжнародних дослідницьких груп і прибуток від повного культурного занурення.

Наші методи

Основна програма передбачає інтенсивне навчання в граматиці, структурі пропозиції і словниковий запас. Читання і розуміння мови на слух, а також письмові вправи є важливими компонентами наших курсів. Один з наших основних принципів є забезпечення максимально усного спілкування. Вам рекомендується практикувати свою розмовну німецьку мову з вашим учителем і зі своїми однокласниками.

Наші Вчителі

Наші викладачі вважають себе друзями і партнерами. Вони є носіями стандартного німецького і прийняти справжнє задоволення працювати з вами. Вони мають високу кваліфікацію і регулярно відвідувати навчальні курси, що проводяться Actilingua. Кожна група викладається два (Стандартний курс) або трьох (інтенсивний курс) вчителів в день для того, щоб забезпечити більш різноманітний і стимулюючу інструкції. Учасники прибули з різних стилів навчання, учитель особистостей і варіації вимови сучасної німецької мови.

ActiLingua з першого погляду

  • 3 школи в місцях преміум
  • Курси німецької мови для дорослих 16+ круглий рік
  • Літні курси для підлітків віку 12-17 і 16-19
  • Розміщення в ActiLingua Residence, німецької сім'ї, квартира, Студентський будинок
  • Офіційний центр експертизи для університетських вступних іспитів
  • Ідеальне поєднання національності: студенти з більш ніж 40 країн світу.

Відень - місто ...

  • ...Музика: концерти, опера, мюзикли, Відень Філармонії, Віденський хор хлопчиків
  • ...Сучасність: Хундертвассера, Музейний, UNO-City, Пусковий Місто
  • ...Культура і Кухня: Палац Шенбрунн, Імператорський палац, традиційні кафе, винні таверни, Шніцель

Відкрийте для себе найбільш придатну для життя місто світу!

Розташування

Відень

Address
ActiLingua Academy
Wattmanngasse 15

1130 Відень, Відень, Австрія