Unity College Australia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бачення
Unity College Australia є зареєстрованим професійно-технічним коледжем, який прагне вплинути на життя через навчання людей у ​​християнському середовищі для роботи, інтересів або служби.

Місія

Наша місія - забезпечити навчання, яке:
 • є актуальним і високої якості
 • допомагає студентам досягти досконалості на робочому місці
 • розвиває усвідомлення потреб та вмінь інших людей, щоб відповідати належним чином
 • сприяє оціненню вкладу християнської віри в себе і суспільство
 • сприяє розвитку особистої зрілості та характеру, що веде до здатності ефективно сприяти суспільству в цілому

Заява про вірування

За доктрини, Unity College Australia знаходиться в основній частині християнської церкви з його відданістю натхнення та авторитету Писання, проголошенням євангелії та достатності Ісуса Христа для всіх людських потреб. Наші основні вірування спираються на традиційні вірування церкви (Нікейський і Апостолів).

Коледж етос

Unity College Australia прагне надавати якісні програми професійної освіти та навчання з християнської точки зору, спрямовану на забезпечення людей ефективним внеском у сучасне суспільство.
Програми Unity College Australia прагнуть:
 • академічне майстерність (розвиток інтелектуальної дисципліни та досвіду для досягнення та розвитку знань та навичок, а також створення основи для подальшої освіти);
 • професійна компетенція (практичні навички та методи, що стосуються християнського служіння та / або навичок роботи);
 • розвиток персонажа - особистісний розвиток на основі християнського характеру.
Професійні наслідки варіюються від служби та лідерства в християнському служінні до компетентного, професійного обслуговування в загальній спільноті (наприклад, інформаційні технології, громадське догляду, управління та творчого мистецтва). Unity College Australia переслідує чітко християнську філософію освіти, засновану на принципах, які можуть бути застосовані до всіх сфер життя та праці.
Це включає курси християнського міністерства, які дозволяють учням практично застосовувати християнське життя, служачи іншим. Загальні професійні курси коледжу відкриті для студентів усіх національностей, віросповідань та культурних передумов. Через те, що вона є трансцензійною та незалежною, коледж має можливість звернутися до студентів з широкого перетину християнських потоків.

Цінності

Початкові значення застосовні до всіх наших курсів:
 • Вітаючи: ми прагнемо забезпечити середовище, яке вітає всіх студентів.
 • Взаємозв'язок: Ефективність у працевлаштуванні та служінні походить від міцних відносин. Ми прагнемо розвивати міцні стосунки та міцні дружні стосунки між студентами, співробітниками та спільнотою навколо нас.
 • Актуальність: коледж прагне бути релевантним і пророчим для нашого суспільства. Вона має сучасну спрямованість і спрямована на включення різноманітних культурних виразів.
 • Досконалість: коледж прагне до досконалості, а не з власної волі, але в нашій відданості і задля слави Божої, яка підтримується в церкві та у широкій спільноті.
 • Торгова площа: Коледж прагне забезпечити ефективне навчання для застосування на робочих місцях та ринках суспільства.
 • Вся людина: Ми віримо, що тренування передбачають більше, ніж просто набуття знань та навичок, а характер і духовний розвиток є важливими аспектами навчання та особистого розвитку.
Наступні цінності мають особливе застосування до курсів християнського служіння:
 • Єдність: коледж є транснаціональним та відкритим для всіх членів тіла Христа та широкої спільноти, які підписуються на наше ставлення та цінності. Ми прагнемо служити церкві та доповнювати, а не дублювати діяльність інших людей.
 • Царство: ми прагнемо, щоб люди були прихильні до служіння Царству Божому через Церкву, робоче місце або ринок.
 • Церква: ми заохочуємо участь у місцевих громадах віруючих та церкві в цілому.
 • Творчість: коледж прагне відобразити та розвивати творчість, яку Бог дав нам. Ми прагнемо досліджувати християнський творчий досвід.
 • Навички Міністерства: Колегія прагне до розвитку ефективних навичок служби в студентських житті.
 • Бог зосереджений: ми віримо в необхідність розвивати постійні інтимні стосунки з Живим Богом. Це включає в себе розвиток пристрасті, щоб краще зрозуміти і застосувати Боже Слово.
 • Євангеліє: доктринальною основою коледжу є встановлені християнські вірування (Нікейські, апостоли). На питаннях віри ми шукаємо єдності у суті та толерантності в не-основних цілях.
 • Святий Дух: Ми вважаємо, що служіння є найбільш ефективним, коли воно виконується під впливом Святого Духа. Ми хочемо бачити надприродну присутність Бога на роботі всередині і через життя всіх, хто вступає в контакт з коледжем

Історія

Університетський коледж був створений у Канберрі, Австралія, у 1995 році, і має свої основи для тренінгів місцевих церков у місцевих громадах. Назва "Університетський коледж" було обрано для відображення єдності між церквами в Канберрі, щоб об'єднати свої ресурси та забезпечити підготовку, яку раніше надавали лише великі церкви в столицях.
У 1998 році коледж одержав статус зареєстрованої навчальної організації (RTO) і почав надавати акредитовані урядом навчання з особливою увагою на християнське служіння та творчі мистецтва. З того часу коледж розпочав національну спрямованість на навчання в інших центрах по всій країні шляхом партнерства.
З 2004 року місце розташування в Новий Південний Уельс, Вікторія, Квінсленд, Південна Австралія, Західна Австралія та Тасманія взяли на себе повчання за розширеним спектром курсів.
В останні роки з'явилися можливості для навчання на міжнародному рівні. Коледж також визнав необхідність тренуватися у загальній спільноті з християнським світоглядом і додав значну кількість курсів з більш загальними професійними наслідками до сфери реєстрації в останні роки. У 2015 році коледж святкував своє 20-річчя, і ми сподіваємось на подальше зростання та розвиток протягом третього десятиліття.

Розташування

Кванбеян

Unity College Australia

Address
Churches Centre, Belconnen, Benjamin Way, Belconnen
Кванбеян, Новий Південний Уельс, Австралія
Телефон
+61 2 6161 0050