Прочитайте офіційний опис

Бачення
Unity College Australia є зареєстрованим професійно-технічним коледжем, який прагне вплинути на життя через навчання людей у ​​християнському середовищі для роботи, інтересів або служби.

Місія

Наша місія - забезпечити навчання, яке:
 • є актуальним і високої якості
 • допомагає студентам досягти досконалості на робочому місці
 • розвиває усвідомлення потреб та вмінь інших людей, щоб відповідати належним чином
 • сприяє оціненню вкладу християнської віри в себе і суспільство
 • сприяє розвитку особистої зрілості та характеру, що веде до здатності ефективно сприяти суспільству в цілому

Заява про вірування

За доктрини, Unity College Australia знаходиться в основній частині християнської церкви з його відданістю натхнення та авторитету Писання, проголошенням євангелії та достатності Ісуса Христа для всіх людських потреб. Наші основні вірування спираються на традиційні вірування церкви (Нікейський і Апостолів).

Коледж етос

Unity College Australia прагне надавати якісні програми професійної освіти та навчання з християнської точки зору, спрямовану на забезпечення людей ефективним внеском у сучасне суспільство.
Програми Unity College Australia прагнуть:
 • академічне майстерність (розвиток інтелектуальної дисципліни та досвіду для досягнення та розвитку знань та навичок, а також створення основи для подальшої освіти);
 • професійна компетенція (практичні навички та методи, що стосуються християнського служіння та / або навичок роботи);
 • розвиток персонажа - особистісний розвиток на основі християнського характеру.
Професійні наслідки варіюються від служби та лідерства в християнському служінні до компетентного, професійного обслуговування в загальній спільноті (наприклад, інформаційні технології, громадське догляду, управління та творчого мистецтва). Unity College Australia переслідує чітко християнську філософію освіти, засновану на принципах, які можуть бути застосовані до всіх сфер життя та праці.
Це включає курси християнського міністерства, які дозволяють учням практично застосовувати християнське життя, служачи іншим. Загальні професійні курси коледжу відкриті для студентів усіх національностей, віросповідань та культурних передумов. Через те, що вона є трансцензійною та незалежною, коледж має можливість звернутися до студентів з широкого перетину християнських потоків.

Цінності

Початкові значення застосовні до всіх наших курсів:
 • Вітаючи: ми прагнемо забезпечити середовище, яке вітає всіх студентів.
 • Взаємозв'язок: Ефективність у працевлаштуванні та служінні походить від міцних відносин. Ми прагнемо розвивати міцні стосунки та міцні дружні стосунки між студентами, співробітниками та спільнотою навколо нас.
 • Актуальність: коледж прагне бути релевантним і пророчим для нашого суспільства. Вона має сучасну спрямованість і спрямована на включення різноманітних культурних виразів.
 • Досконалість: коледж прагне до досконалості, а не з власної волі, але в нашій відданості і задля слави Божої, яка підтримується в церкві та у широкій спільноті.
 • Торгова площа: Коледж прагне забезпечити ефективне навчання для застосування на робочих місцях та ринках суспільства.
 • Вся людина: Ми віримо, що тренування передбачають більше, ніж просто набуття знань та навичок, а характер і духовний розвиток є важливими аспектами навчання та особистого розвитку.
Наступні цінності мають особливе застосування до курсів християнського служіння:
 • Єдність: коледж є транснаціональним та відкритим для всіх членів тіла Христа та широкої спільноти, які підписуються на наше ставлення та цінності. Ми прагнемо служити церкві та доповнювати, а не дублювати діяльність інших людей.
 • Царство: ми прагнемо, щоб люди були прихильні до служіння Царству Божому через Церкву, робоче місце або ринок.
 • Церква: ми заохочуємо участь у місцевих громадах віруючих та церкві в цілому.
 • Творчість: коледж прагне відобразити та розвивати творчість, яку Бог дав нам. Ми прагнемо досліджувати християнський творчий досвід.
 • Навички Міністерства: Колегія прагне до розвитку ефективних навичок служби в студентських житті.
 • Бог зосереджений: ми віримо в необхідність розвивати постійні інтимні стосунки з Живим Богом. Це включає в себе розвиток пристрасті, щоб краще зрозуміти і застосувати Боже Слово.
 • Євангеліє: доктринальною основою коледжу є встановлені християнські вірування (Нікейські, апостоли). На питаннях віри ми шукаємо єдності у суті та толерантності в не-основних цілях.
 • Святий Дух: Ми вважаємо, що служіння є найбільш ефективним, коли воно виконується під впливом Святого Духа. Ми хочемо бачити надприродну присутність Бога на роботі всередині і через життя всіх, хто вступає в контакт з коледжем

Історія

Університетський коледж був створений у Канберрі, Австралія, у 1995 році, і має свої основи для тренінгів місцевих церков у місцевих громадах. Назва "Університетський коледж" було обрано для відображення єдності між церквами в Канберрі, щоб об'єднати свої ресурси та забезпечити підготовку, яку раніше надавали лише великі церкви в столицях.
У 1998 році коледж одержав статус зареєстрованої навчальної організації (RTO) і почав надавати акредитовані урядом навчання з особливою увагою на християнське служіння та творчі мистецтва. З того часу коледж розпочав національну спрямованість на навчання в інших центрах по всій країні шляхом партнерства.
З 2004 року місце розташування в Новий Південний Уельс, Вікторія, Квінсленд, Південна Австралія, Західна Австралія та Тасманія взяли на себе повчання за розширеним спектром курсів.
В останні роки з'явилися можливості для навчання на міжнародному рівні. Коледж також визнав необхідність тренуватися у загальній спільноті з християнським світоглядом і додав значну кількість курсів з більш загальними професійними наслідками до сфери реєстрації в останні роки. У 2015 році коледж святкував своє 20-річчя, і ми сподіваємось на подальше зростання та розвиток протягом третього десятиліття.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Advanced Diploma

Unity College Australia

Курс BSB50215 Diploma of Business (BSB50215) призначений для надання учням підготовки для управління роботою інших або додавання вартості або перегляду практики управлінн ... [+]

Схема курсуЦілі

Курс BSB50215 Diploma of Business (BSB50215) призначений для надання учням підготовки для управління роботою інших або додавання вартості або перегляду практики управління.

Ця кваліфікація відображає роль людей з суттєвим досвідом у низці установок, які прагнуть розвивати свої навички в широкому спектрі ділових функцій. Ця кваліфікація також підходить для потреб осіб з невеликим професійним досвідом або зовсім відсутнім, але які володіють теоретичними діловими навичками та знаннями, які вони хотіли б розвинути для створення подальших освітніх та трудових можливостей.... [-]

Австралія Queanbeyan
Січень 2020
англійська
Денне навчання
8 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Unity College Australia

10435NAT Advanced Diploma of Christian Ministry and Theology Course спрямований на те, щоб надати студентам можливість спілкуватися з Євангелієм та служити громаді як у ф ... [+]

Схема курсуЦілі

10435NAT Advanced Diploma of Christian Ministry and Theology Course спрямований на те, щоб надати студентам можливість спілкуватися з Євангелієм та служити громаді як у формальному християнському служінні та / або на робочому місці. Курс буде тренувати лідерів у ряді областей християнського міністерства, що стосуються місцевої церкви, християнської організації та / або робочого місця.

РЕЗУЛЬТАТИ... [-]
Австралія Queanbeyan
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Certificate

Unity College Australia

Курс CUA30915 Certificate III в музичній індустрії, виконаний в рамках програми "Креативні міністерства", призначений для того, щоб дати людям можливість розвив ... [+]

Схема курсуЦілі

Курс CUA30915 Certificate III в музичній індустрії, виконаний в рамках програми "Креативні міністерства", призначений для того, щоб дати людям можливість розвивати навички та знання з метою служіння християнської музики. Студенти, які пройдуть програму, отримають сертифікат CUA30915 в музичній індустрії, а також вибрані підрозділи з сертифікатів III або IV у християнському міністерстві та кваліфікації теології.... [-]

Австралія Queanbeyan
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 семестр
Кампус
Детальніше англійською мовою
Unity College Australia

Ця програма надає практичну технічну базу для різних курсів ІТ-диплом. Цей курс також підходить для випускників ICT, які хочуть покращити свої практичні навички в області ... [+]

Схема курсуЦілі

Розвивати знання та навички використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Цей курс отримує студентів всередині ІКТ - вони більше не є користувачами. Ця програма надає практичну технічну базу для різних курсів ІТ-диплом.

Цей курс також підходить для випускників ICT, які хочуть покращити свої практичні навички в області ПК та сервера та тих, хто має практичні навички, які хочуть отримати офіційну австралійську кваліфікацію в ІТ.... [-]

Австралія Queanbeyan
Січень 2020
англійська
1 семестр
Кампус
Детальніше англійською мовою
Unity College Australia

Сертифікат 10433NAT на курсі християнського міністерства та богослов'я призначений для того, щоб надати студентам можливість жити ефективним християнським життям, спілкув ... [+]

Схема курсуЦілі

Сертифікат 10433NAT на курсі християнського міністерства та богослов'я призначений для того, щоб надати студентам можливість жити ефективним християнським життям, спілкуватися з Євангелієм та служити їх громаді та роботі. Цей курс навчить потенційних лідерів у ряді заходів християнського служіння, що стосуються місцевої церкви, християнської організації та місця роботи.... [-]

Австралія Queanbeyan
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

Unity College Australia

Курс BSB50215 Diploma of Business (BSB50215) призначений для надання учням підготовки для управління роботою інших або додавання вартості або перегляду практики управлінн ... [+]

Схема курсуЦілі

Курс BSB50215 Diploma of Business (BSB50215) призначений для надання учням підготовки для управління роботою інших або додавання вартості або перегляду практики управління.

Ця кваліфікація відображає роль людей з суттєвим досвідом у низці установок, які прагнуть розвивати свої навички в широкому спектрі ділових функцій. Ця кваліфікація також підходить для потреб осіб з невеликим професійним досвідом або зовсім відсутнім, але які володіють теоретичними діловими навичками та знаннями, які вони хотіли б розвинути для створення подальших освітніх та трудових можливостей.... [-]

Австралія Queanbeyan
Січень 2020
англійська
Денне навчання
8 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Unity College Australia

Курс BSB50215 Diploma of Business (BSB50215) призначений для надання учням підготовки для управління роботою інших або додавання вартості або перегляду практики управлінн ... [+]

Схема курсуЦілі

Курс BSB50215 Diploma of Business (BSB50215) призначений для надання учням підготовки для управління роботою інших або додавання вартості або перегляду практики управління.

Ця кваліфікація відображає роль людей з суттєвим досвідом у низці установок, які прагнуть розвивати свої навички в широкому спектрі ділових функцій. Ця кваліфікація також підходить для потреб осіб з невеликим професійним досвідом або зовсім відсутнім, але які володіють теоретичними діловими навичками та знаннями, які вони хотіли б розвинути для створення подальших освітніх та трудових можливостей.... [-]

Австралія Queanbeyan
Січень 2020
англійська
Денне навчання
8 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Unity College Australia

Щоб забезпечити навички та знання для індивідуума, як незалежного фахівця з ІКТ або як частини команди, встановлення низки мереж, включаючи інтеграцію в мережу Інтернет, ... [+]

Схема курсуЦілі

Щоб забезпечити навички та знання для індивідуума, як незалежного фахівця з ІКТ або як частини команди, встановлення низки мереж, включаючи інтеграцію в мережу Інтернет, безпеку та електронного бізнесу. Цей курс дає змогу спеціалістам спеціалізуватися в мережі після завершення сертифікації III ICT30115 в інформаційних, цифрових носіях

РЕЗУЛЬТАТИ

Цей курс надає студентам необхідні навички з наступних цілей:... [-]

Австралія Queanbeyan
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Unity College Australia

Диплом BSB51915 з курсу "Лідерство та менеджмент" призначений для надання учням підготовки для управління роботою інших або додавання вартості або перегляду практики упра ... [+]

Схема курсуЦілі

Диплом BSB51915 з курсу "Лідерство та менеджмент" призначений для надання учням підготовки для управління роботою інших або додавання вартості або перегляду практики управління. На цьому рівні менеджери надають лідерство та керівництво іншим та беруть на себе відповідальність за ефективне функціонування та продуктивність команди та результати її роботи.

РЕЗУЛЬТАТИ... [-]
Австралія Queanbeyan
Січень 2020
англійська
Денне навчання
10 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Unity College Australia

Диплом 10434NAT з курсу "Християнське міністерство та богослов'я" призначений для навчання студентів, щоб вони жили ефективним християнським життям, ефектив ... [+]

Схема курсуЦілі

Диплом 10434NAT з курсу "Християнське міністерство та богослов'я" призначений для навчання студентів, щоб вони жили ефективним християнським життям, ефективно спілкувалися з Євангелієм та служили громаді як на робочому місці, так і в роботі християнського служіння.

Цей курс навчить лідерів та потенційних лідерів у ряді заходів християнського служіння, що стосуються місцевої церкви, християнської організації та робочого місця.... [-]

Австралія Queanbeyan
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Unity College Australia

Курс "ELICOS-089714G General English" призначений для забезпечення навичок та знань у використанні англійської мови в загальних цілях. Це включає академічні цілі, але не ... [+]

Схема курсуЦілі

Курс "ELICOS-089714G General English" призначений для забезпечення навичок та знань у використанні англійської мови в загальних цілях. Це включає академічні цілі, але не обмежується такими цілями. Середні, середні та середні модулі дають студентам можливість зосередити увагу на конкретних галузях англійської мови, що відповідають інтересам учня.

РЕЗУЛЬТАТИ

Курс ELICOS - Загальний курс англійської мови надає студентам необхідні знання англійської мови для наступних цілей:... [-]

Австралія Queanbeyan
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
10 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Unity College Australia
Address
Churches Centre, Belconnen, Benjamin Way, Belconnen
Queanbeyan, New South Wales, Австралія
Веб-сайт
Телефон
+61 2 6161 0050