Прочитайте офіційний опис

ПРО НАС

У Tec-NQ, торгівля - кар'єра першого вибору. Tec-NQ - це зареєстрована навчальна організація (RTO) та старша середня школа, яка працює з 2007 року. Tec-NQ пропонує цілий ряд навчальних та освітніх програм у Таунсвілі та регіоні Північної Квінсленди, включаючи навчання повнометражних учнів, тренінги в галузі попиту, програми до працевлаштування та навчальні програми для школярів.

Наша історія

Спочатку заснована як Австралійська технічна школа Північної Квінсленд, організація була фінансована в рамках програми австралійського технічного коледжу федеральних урядів. 2009 рік призвів до закриття цієї програми та запуску Tec-NQ як незалежної організації на початку 2010 року.

Tec-NQ з моменту заснування поступово зростає, і в даний час студенти та учні в галузі плотницького, сантехнічного, електротехнічного, автомобільного, машинобудування та інформаційних технологій.

У 2015 році Tec-NQ відкрив регіональний навчальний заклад освіти (RTAF) для студентів та учнів, які навчаються на регіональному рівні.

Tec-NQ також надає Сертифікат 111 в галузі електротехніки в Маккей для навчання учня. Студенти повинні працювати як учня в галузі.

Рада та штаб-квартира Tec-NQ пишаються тим, що служать місцевій громаді.

Наша різниця

Навіщо вибрати TEC-NQ?

 • Ми місцеві
 • Гнучкі варіанти навчання
 • Спільний підхід
 • Особисте обслуговування
 • Експертні тренери
 • Стані арт-об'єктів

Наша навчальна модель

 • Щоб надати більше часу для того, щоб ваш учень працював і допомагав вашому бізнесу зростати, наша навчальна модель - це оптимізований функціональний шлях для вашого учня для отримання максимальних практичних навичок та знань, щоб стати більш кваліфікованим.
 • Навчання на робочому місці: ми приходимо на ваше робоче місце, щоб проводити тренінг та оцінку учням.
 • Е-навчання : наша платформа для електронного навчання дозволяє самостійне навчання між контактами з фасилітатором, що дозволяє скоротити час роботи на робочому місці.
 • Підготовка до коледжів : де визначено, Tec-NQ запропонує кваліфіковану підготовку, використовуючи семінари коледжу, що дозволяють навчитися навички практичної підготовки, яка не може бути отримана на робочому місці.
 • Процеси оцінки компетентності : для досвідчених співробітників, які ніколи не отримали кваліфікації у своїй торгівлі, ми можемо провести швидкий процес компетентності, який оцінює наявні навички персоналу відповідно до національних стандартів підготовки пакетів для швидкого завершення кваліфікації. Цей процес є зручним і швидким, дозволяючи досвідченому персоналу досягти кваліфікації торгівлі протягом короткого періоду часу.

Переваги сумісного навчання

 • Модель доставки Tec-NQ забезпечує більшу гнучкість в тому, як часто ваш учень вилучається з робочого місця, щоб навчатись, дозволяючи вам краще керувати персоналом та поточною робочою навантаженням.
 • Працівники навчаються за допомогою кількох методів навчання, щоб переконатись, що вони залишаються зацікавленими та розвиваються за потреби.
 • Тренування на робочому місці дозволяють учням прогресувати у своєму власному темпі та не затримуватися іншими учнями у підготовці до блоку. Наявний тренінг з блоку ведеться під час реєстрації та проходить протягом 2 тижнів, лише завдяки чому ваш учень може повернутися на робочому місці швидше.
 • Tec-NQ здатний проводити тренінг на робочому місці, пов'язаний з роботою, яка в даний час здійснюється під час візиту. Наприклад: якщо ваш учень виконує роботу з токарним виробництвом, Tec-NQ може адаптуватися, навчаючи та оцінюючи вашого учня на підрозділах компетенції, які стосуються роботи токарного верстата.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

Tec-NQ

... [+]

Вимоги до курсу

Для іноземних учасників, перша мова яких не є англійською, необхідний рівень вступу для даного курсу є мінімальним:

IELTS (Міжнародна система тестування англійської мови) з балом 6, без індивідуальної оцінки менше 5 або еквівалент. Учасники повинні бути віком понад 18 років.

Для отримання додаткової інформації про вимоги щодо в'їзду, будь ласка, зв'яжіться з офіцером міжнародної адміністрації за тел. +61 7 4779 2199. Після отримання оплати невідшкодованого реєстраційного внеску, форми зарахування та підписання документа про отримання курсової пропозиції, учасники місця будуть підтверджені.... [-]

Австралія Townsville City
Січень 2020
англійська
Денне навчання
20 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Tec-NQ

Цей курс є чудовим способом отримати навички вступного рівня в індустрії електротехніки. Ця кваліфікація забезпечує базову основу безпеки та базових навичок та знань для ... [+]

Опис Курсу

Цей курс є чудовим способом отримати навички вступного рівня в індустрії електротехніки. Ця кваліфікація забезпечує базову основу безпеки та базових навичок та знань для учасника для роботи в будь-якій галузі електротехнічної дисципліни.

Тривалість курсу

Цей курс проводиться протягом 20 тижнів. Ви берете участь у режимі навчання на класі на 33,75 години на тиждень. Щоб максимально ефективно використовувати свій курс, потрібно самостійно навчатися у свій час.... [-]

Австралія Townsville City
Січень 2020
англійська
Денне навчання
20 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Tec-NQ

Цей курс є відмінним способом отримати навички початкового рівня в автомобільній промисловості. Ця кваліфікація охоплює навички та знання, необхідні для виконання ряду об ... [+]

Опис курсу

Цей курс є відмінним способом отримати навички початкового рівня в автомобільній промисловості. Ця кваліфікація охоплює навички та знання, необхідні для виконання ряду обов'язків з використанням легких транспортних засобів, важких транспортних засобів або мотоциклів.

Тривалість курсу

Цей курс проводиться протягом 22 тижнів. Ви берете участь у режимі навчання на класі на 33,75 години на тиждень. Щоб максимально ефективно використовувати свій курс, потрібно самостійно навчатися у свій час.... [-]

Австралія Townsville City
Січень 2020
англійська
Денне навчання
22 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Tec-NQ

Цей курс є чудовим способом отримати навички початкового рівня в машинобудуванні. Ця кваліфікація охоплює навички та знання, необхідні для виконання ряду обов'язків в маш ... [+]

Опис курсу

Цей курс є відмінним способом отримати навички початкового рівня в машинобудуванні. Ця кваліфікація охоплює навички та знання, необхідні для виконання ряду обов'язків в машинобудуванні.

Тривалість курсу

Цей курс проводиться протягом 20 тижнів. Ви берете участь у режимі навчання на класі на 33,75 години на тиждень. Щоб максимально ефективно використовувати свій курс, потрібно самостійно навчатися у свій час.... [-]

Австралія Townsville City
Січень 2020
англійська
Денне навчання
20 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою