Sydney School of Business and Technology (SSBT)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про ССБТ

Ми всеосяжного, мультикультурний, професійну освіту інститут, який забезпечує шляху для створення команди якості освіти забезпечити ваше майбутнє світить яскравіше.

Ми запрошуємо вас приїхати і вчитися під керівництвом нашого великого південного неба.

історія

Сідней Школа бізнесу і технологій була створена в 1999 році для задоволення потреб країн, що розвиваються DOT.COM світі бізнесу. У 2000 ССБТ став Private Limited Company. У тому ж році ССБТ отримала зареєстрований навчальної організації (RTO) статус, а також став Commonwealth Реєстру організацій та курсів для іноземних студентів (CRICOS) не з'являлися.

Ми вибрали Сідней і КБР як бажаного місця з урахуванням іноземних студентів. Ми маємо багаторічний досвід у наданні послуг іноземним студентам ми досвідченою командою менеджерів і кваліфікованих тренерів, щоб забезпечити якісну освіту як вітчизняних, так і зарубіжних студентів.

Shine BRIGHTER

ССБТ хоче, щоб ви мати динамічне майбутнє. Ми вважаємо, що відкриті книги і відкриті уми призводять до нових вражень і захоплюючих пригод. Дослідження в нашому постійно мінливому інституті і адаптуватися до цього наступаючої технологічному світі.

Дозвольте нам допомогти вам розширити свої горизонти, світити яскравіше!

Розташування

Сідней

Address
Level 1,
301 George Street

NSW 2000 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія