Phoenix Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Повідомлення Принципала Ласкаво просимо в Перт, Західна Австралія - ​​шлюз в Австралії, в місті з завидною клімату і дружньою, безпечному середовищі.

Фенікс Академія повністю Австралії належить і управляється сімейний бізнес.

Ми пишаємося тим, щоб поділитися з вами:

Красивий і унікальний кампус сад, в 10 хвилинах від центрального ділового району. Краща якість практика інститут, що пропонує світового класу навчання. Розташування в одному з кращих міст способу життя у світі. Навчання та адміністративний персонал прагне до досягнення своїх цілей.

З моменту свого створення в 1989 році наш девіз завжди був "We Care". Ми дійсно піклуються дуже, що ваші потреби та очікування не тільки досягнута, але перевищив! Я завжди готовий говорити зі студентами особисто.

Robynne Уолш B.Ed M.Ed Замовником та директор

Фенікс Переваги

Красива кампус сад. Міжнародний населення. Невеликі розміри класу. Класні кімнати оснащені новітніми навчальними технологіями. Досвідчені та висококваліфіковані викладачі. Відмінні обчислювальні та Інтернет плюс на території кампуса WiFi. Онлайн варіантів навчання. Повний спектр екзаменаційних курсів. Fliexible курси, щоб задовольнити всі потреби та рівні. Інновації та гнучкість навчальних програм. Сильний акцент на розмовні навички. Повний Програма орієнтації та вступний тест після прибуття. Досвід роботи / стажування. Пригоди центр та послуги. Бази відпочинку в декількох хвилинах ходьби. На території резиденції (Бітті Lodge) У дружелюбні і кращі в сім'ї сімей в Перт. Інтернет на основі Фенікс англійська Іспит (iPEPT)

У 25 років 36000 студентів з більш ніж 50 країн були зустрічі в аеропорту, оселився в люблячій сім'ї сім'ї або в студентському гуртожитку і догляд в програмі мовного якості.

Ці студенти 36000 завжди в полі зору Robynne і Брайана, який зі своєю командою вірного і відданих своїй справі працівників зробили свою місію, щоб дати кожному студенту відчуття, що вони так само, як важливо, як і Мегумі Каз були в 1989 році.

Марі Горман, менеджер студентських служб є важливим учасником компанії після 23 років, Кейт Таррант в якості старшого директора також маркування її 23-й рік. Енн Ліолл менеджер Демі пара / Au Pair має 21 років під її поясом, як робить наш Секретаря, Джессіка Горман і директор програми для молодих людей Маргарет Стюарт. Марк Белтон наш генеральний менеджер домігся 15 років з компанією Як наш Академічний директор, Ліза Barbagiovanni і менеджери нашої педагогічного відділу, Ентоні Аткінсон і Даніела Multari.

Стабільності і безпеки персоналу означає, що відбувається постійне вдосконалення системи і добре працювати. Кожна людина має почуття гордості і досягнення в участі в команді Phoenix.

Свята протягом року включені агента коктейлів, студентські вечірки, 25-річчю стипендії і підтверджень для співробітників і студентів.

Розташування

Перт

Phoenix Academy

Address
223 Vincent St
West Perth
Western Australia, 6005

Перт, Західна Австралія, Австралія
Телефон
+61 8 9235 6000