Perth College of Business and Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Пристрасть, Підготовка, продуктивність, і мета - Наші чотири колони до успіху Перт коледжу бізнесу і технологій (PCBT) є одним з Національно Визнано і зареєстрований готельний бізнес, менеджмент і бізнес-провайдери навчання, розташований в самому центрі міста Перт, столиця і швидко зростаючий місто Західної Австралії.

Міжнародні та австралійські студенти мають можливість навчатися і досвід в реальному індустрії гостинності розміщення.

Приємні і яскраві великі IT-обладнані класи в East Perth Campus, а також Платиновий Ресторан і державно-оф-арт-об'єктів Функція A Центру, розташованого в 13 кілометрах вгору на північ від головного університетського містечка в одному з галасливого виборчій дільниці Вестмінстерського запевняють студенти отримують безцінним знання і досвід.

історія

Швидко зростаючий Туризм & Індустрія гостинності не могли задовольнити свої потреби в 2008 році, коли PCBT була створена для забезпечення кваліфікації працівників; навчання і upskilling робочої сили.

Зареєстрований і Акредитації

PCBT є пропозиція до різних культур коледжу акредитовані курси в рамках австралійських кваліфікацій (АКФ), A CRICOS зареєстрованого постачальника (код 03051J), навчальний Організація зареєстрований (RTO 52014) під Australian Skills Quality Authority (Акси) регулюючий орган, а також активним членом австралійського ради з питань приватної освіти та тренінгу (ACPET).

При реєстрації в Перті коледжу бізнесу і технологій ви не тільки приєднатися до уряду Австралії визнані і зареєстровані постачальника навчання, ви стаєте частиною динамічного співтовариства, яка кине виклик і підтримати вас у ваших пошуках, щоб стати сильнішим лідером. Коледж прагне до зміцнення різноманітний ще інклюзивна співтовариство, яке закликає всіх членів, щоб досягти свого повного потенціалу через навчання, прихильність та відданість справі.

Ми бачимо шкільної спільноти, де все люди обіймаються і просувати ці рамки і віра. Ми вважаємо, що цей ідеал в центрі всього, що ми робимо.

На PCBT ви ніколи не просто ім'я в список кандидатів. Завдяки малим розмірам класу забезпечити кожен студент отримує персональну увагу і бере участь в живій, вдумливого групові дискусії з однолітками і викладачами.

Студенти вигоду від міцних відносин PCBT з місцевим бізнес-спільнотою, що дозволяє їм створювати інтерактивні можливості навчання з сильним акцентом на руки - на досвід роботи в реальних умовах на робочому місці.

Наше бачення

Щоб бути найкращим зареєстрована організація навчання в Перті, яка забезпечує якісну професійну освіту і навчання для міжнародних і місцевих студентів

Наша місія

Забезпечення високої якості навчання в сфері бізнесу, менеджменту та гостинності для міжнародних і місцевих студентів, розвиваючи професійні навички та знання, шляхом проведення ефективних сесій класній кімнаті, реалізуючи галузеві експозиції та інформаційні заходи та забезпечення галузі можливості розміщення для наших слухачів, щоб бути в змозі задовольнити потреби промисловості і стандарти.

Ласкаво просимо в PCBT Чому вчитися в PCBT Наша команда Послуги Галерея Рекламні акції

Розташування

Перт

Address
110 Brown Street, East Perth
6004 Перт, Західна Австралія, Австралія