New York Film Academy Australia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Нью-Йоркська кіноакадемія була заснована продюсером-ветераном Джері Шерлоком в 1992 році, який видав такі класики як "Полювання на Червоний Жовтень". Заохочені друзями його, хто хотів відправити своїх дітей у кіношнуль, але знайшов ціну занадто дорого, Шерлок створив школу, яка була не тільки недорогою, але ще більш важливою, була заснована на принципі навчання шляхом.

Натхненний ідеєю, що, щоб навчитися робити фільми, треба робити фільми, а Шерлок та його колеги розробили справді унікальний навчальний план. Поєднуючи традиційну навчальну програму з кіношклявою з новим підходом, Академія підкреслює курсові роботи, що складаються навколо студентів, які фактично виходять та стріляють у фільми, як частину курсової роботи. Студенти пишуть, виробляють, направляють та редагують власні оригінальні фільми, а також роблять членами екіпажу на своїх однокласників фільми, щоб отримати широкий досвід.

Це прагнення до навчання шляхом виконання всіх програм, які пропонує Академія зараз, з студентами, що працюють із галузевим стандартним обладнанням, у закладах світового класу. У Академії студенти можуть вибирати з широкого кола програм візуального та виконавського мистецтва, що включають в себе кінематографічне виробництво, акторне кіно, 3D-анімація

Нью-Йоркська кіноакадемія розширює свій навчальний план, а також її глобальну присутність, з п'ятьма заснованими кампусами та багатьма програмами призначення по всьому світу. У NYHA кампусах Нью-Йорка та Голд-Кост, Австралія, студенти занурюються у довгострокові та короткострокові консерваторічні програми та семінари, а університети Лос-Анджелеса та Південного Біля, Майамі, також пропонують ступені.

NYFA надає студентам інструменти та ноу-хау, і вони фактично застосовують те, що вони навчаються в класі в реальному світі, роблячи навчальний досвід на відміну від будь-якого іншого.

Розташування

Саузпорт

Address
Lawson Street,5
4215 Саузпорт, Квінсленд, Австралія