Mercury Colleges

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми приймаємо величезне задоволення вітати вас на сайті Mercury Colleges в Сіднеї, Австралія.

Ртуть коледжі був вітальними студентів протягом більше 50 років. Коледж має довгу історію в Австралії, і за ці роки завоювала завидну репутацію за якість викладання.

В Mercury Colleges, ми прагнемо, щоб принести користь інтересам наших студентів через освітнього і культурного обміну в середовищі навчання відмінності.

Місія

"Mercury коледжі забезпечують і перевершує всі вимоги до постачання якісної освіти. Ми надаємо нашим студентам необхідні навички, необхідні в ринках праці; ми як і раніше на передньому краї якісної освіти і забезпечити високий рівень освіти, професійної підготовки та об'єктів "

Наші кваліфіковані викладачі

Студенти Mercury коледжі можуть отримати вигоду з наших кваліфікованих, захоплених і доброзичливих вчителів. Вчителі спрямовані на надання допомоги студентам до їх індивідуальних потреб мови, і досягнення своїх цілей у вивченні англійської мови.

Наші класи

Зі студентами, які приїжджають з різних національностей, наші класи мають приємний середу навчання для студентів, щоб брати участь і взаємодіяти з комфортом і продуктивно, щоб вони могли поліпшити свої знання англійської мови швидше.

Наші об'єкти

На Меркурії Коледжі Курси призначені для забезпечення інтенсивного навчання для успішної кар'єри в професійному середовищі навчання, яка є одночасно складною і мотивує. Загальні послуги для студентів включають комп'ютери і безкоштовний доступ в Інтернет, безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету, догляд та консультування, допомога з житлом, і обід районів.

Як нас знайти

Mercury коледжі розташований в самому центрі міста Сідней, недалеко від основних визначних пам'яток Сіднея, як Оперний театр, міст Харбор-Брідж, в Сіднеї Королівські ботанічні сади, будівлі Королеви Вікторії, і багато інших. Кампус легко дістатися на громадському транспорті. Це ідеальне місце для студентів, які хочуть випробувати життя міста в Сіднеї!

Розташування

Сідней

Address
Level 1 & 2 Anzac House, 245 Castlereagh St.
NSW 2000 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія