Melbourne Language Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ви є одним з багатьох тисяч студентів з багатьох країн, до яких приходять MLC Як ваш перший крок у вашій освітній подорожі. Погода Це Загальна англійська, Підготовка до університету або Підготовка до середньої школи, MLC Тут для вас, забезпечуючи професійні послуги студента та консультування, як академічні, так і особисті.

MLCСтудентські служби є другою, щоб ніхто не допоміг приїхати до своєї нової країни. Як туристичний або робочий студентський відпустку, ви відчуєте багату культуру Мельбурн Може запропонувати вам. Наша Загальна англійська програма дасть вам впевненість у тому, що вам потрібно буде працювати на новій мові та надавати вам можливість працювати та грати з компетенцією. Як а MLC Студент, вам сподобається вчитися Мельбурн З багатьох причин, включаючи те, що на MLC Ми є фахівцями з міжнародної освіти та міжкультурного взаєморозуміння. Ваш вибір навчання є найважливішим, і наша місія допомогти вам у будь-якій мірі, щоб досягти бажаних результатів.

Якщо ви зацікавлені в майбутніх академічних дослідженнях, ми пропонуємо вам як Англійська для академічних цілей і Програми підготовки IELTS, який підготує вас до навчання в університеті. Якщо ви міжнародно кваліфікований фахівець у галузі охорони здоров'я, наш Англійська програма для фахівців з охорони здоров'я (підготовка OET) це для вас! Якщо ви майбутній учень середньої школи, ми готові вам у нас Програма підготовки до середньої школи Щоб почати свій наступний крок з упевненістю, знаючи, що у вас є навички, необхідні для досягнення успіху. MLC Має 30-річний досвід тісної співпраці з мережами приватних, незалежних та урядових шкіл. Ми надзвичайно пишаємось тим, що студенти, які навчаються у вищій школі, мають 400 000 студентів, які почали свій науковий шлях з нами.

Розташування

Мельбурн

Address
Melbourne City Campus,
168 Exhibition Street

3000 Мельбурн, Вікторія, Австралія

Box Hill

Address
Box Hill Campus,
693 Station Street

3128 Box Hill, Вікторія, Австралія