Melbourne City College Australia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кілька слів про нас

Melbourne City College Australia є номером один вибір для як вітчизняних, так і іноземних студентів, які прагнуть отримати якісне професійне навчання. Ми не просто тренінгові, але пристрасні до ефективної та практичної освіти. Ми прагнемо забезпечити якісне, індивідуалізоване та практичне професійне навчання.

Розташований у самому серці міста Мельбурна, наш кампус досить великий, з усіма зручностями, які дозволяють вивчати комфортну і приємну мандрівку. Ми використовуємо новітнє технологічне обладнання та інструменти для покращення досвіду навчання.

Наші студенти завжди почуватимуть себе підтриманими та уповноваженими через нашу унікальну програму підтримки студентів та різноманітні служби підтримки, доступні на сайті.

Якщо ви з ентузіазмом ставитеся до підвищення вашої поточної кваліфікації або розвитку нових навичок, зараховуйте на одну з наших професійних курсів сьогодні в Melbourne City College Australia .

Повідомлення для студентів

Ми раді вітати всіх наших студентів, як нових, так і продовжуючих. Всі ми щиро прихильні і зосереджені на нашій основній місії: вдосконалення практики освіти шляхом розвитку навичок упродовж життя.

Ми забезпечуємо ваш академічний успіх і надає вам найкращий навчальний досвід для вашого безперервного успіху. Ми з нетерпінням чекаємо Вас заохотити цей захоплюючий шлях навчання та відкриття з новими можливостями для академічного та професійного зростання для вашої кар'єри.

Студенти MCCA виходять з широкого кола фонів та національностей, що дає вам можливість навчатися один в одного, а також розвивати академічні та професійні навички, покращувати більш відповідні та ефективні міжособистісні та міжкультурні навички.

Ми погоджуємося, що проблеми складні і усвідомлюють, що вас також можуть вплинути. Наші служби підтримки студентів завжди доступні, щоб допомогти вам у вирішенні ваших запитань, проблем або труднощів.

Знову ж таки, ми тепло вітаємо Вас із MCCA і чекаємо на зустріч з вами.

Наше завдання

" Melbourne City College Australia прагне вдосконалити практику навчання шляхом забезпечення кращого досвіду навчання та розвитку професійних навичок"

Наш кампус

Наш університетський містечко розташований у самому центрі міста Мельбурн, і розроблений як сучасне та енергійне місце розташування, обладнане всіма сучасними засобами та технологіями для полегшення процесів навчання та навчання.

Наші студенти мають доступ до безкоштовного бездротового доступу до Інтернету, комп'ютерних лабораторій, бібліотеки, участі у студентській вітальні, відкритих навчальних закладах та багатьох інших можливостях, які пропонує наш коледж. Наші студенти також можуть скористатися різноманітними сервісними службами підтримки, включаючи підтримку навичок навчання / підтримку мовної грамотності / консультаційні послуги / кар'єрні консультації / ІТ-довідка.

Ви можете легко доїхати до нашого містечка громадським транспортом Вікторія, тому що ми легко доїхали через поїзд, трамвай

Наш кампус оточений багатьма відмінними атракціями, такими як річка Ярра, торговельний центр Спенсер, стадіон Етіхад, стадіон Доклендс, арена штату Род-Лавр, MCG, акваріум Морський музей моря, Музей поліції штату Вікторія, Музей імміграції, Мельбурн Хайпад, Корона Казино, Мельбурнська Конвенція та Виставка Центр і багато іншого.

Розташування

Мельбурн