Прочитайте офіційний опис

Кілька слів про нас

Melbourne City College Australia є номером один вибір для як вітчизняних, так і іноземних студентів, які прагнуть отримати якісне професійне навчання. Ми не просто тренінгові, але пристрасні до ефективної та практичної освіти. Ми прагнемо забезпечити якісне, індивідуалізоване та практичне професійне навчання.

Розташований у самому серці міста Мельбурна, наш кампус досить великий, з усіма зручностями, які дозволяють вивчати комфортну і приємну мандрівку. Ми використовуємо новітнє технологічне обладнання та інструменти для покращення досвіду навчання.

Наші студенти завжди почуватимуть себе підтриманими та уповноваженими через нашу унікальну програму підтримки студентів та різноманітні служби підтримки, доступні на сайті.

Якщо ви з ентузіазмом ставитеся до підвищення вашої поточної кваліфікації або розвитку нових навичок, зараховуйте на одну з наших професійних курсів сьогодні в Melbourne City College Australia .

Повідомлення для студентів

Ми раді вітати всіх наших студентів, як нових, так і продовжуючих. Всі ми щиро прихильні і зосереджені на нашій основній місії: вдосконалення практики освіти шляхом розвитку навичок упродовж життя.

Ми забезпечуємо ваш академічний успіх і надає вам найкращий навчальний досвід для вашого безперервного успіху. Ми з нетерпінням чекаємо Вас заохотити цей захоплюючий шлях навчання та відкриття з новими можливостями для академічного та професійного зростання для вашої кар'єри.

Студенти MCCA виходять з широкого кола фонів та національностей, що дає вам можливість навчатися один в одного, а також розвивати академічні та професійні навички, покращувати більш відповідні та ефективні міжособистісні та міжкультурні навички.

Ми погоджуємося, що проблеми складні і усвідомлюють, що вас також можуть вплинути. Наші служби підтримки студентів завжди доступні, щоб допомогти вам у вирішенні ваших запитань, проблем або труднощів.

Знову ж таки, ми тепло вітаємо Вас із MCCA і чекаємо на зустріч з вами.

Наше завдання

" Melbourne City College Australia прагне вдосконалити практику навчання шляхом забезпечення кращого досвіду навчання та розвитку професійних навичок"

Наш кампус

Наш університетський містечко розташований у самому центрі міста Мельбурн, і розроблений як сучасне та енергійне місце розташування, обладнане всіма сучасними засобами та технологіями для полегшення процесів навчання та навчання.

Наші студенти мають доступ до безкоштовного бездротового доступу до Інтернету, комп'ютерних лабораторій, бібліотеки, участі у студентській вітальні, відкритих навчальних закладах та багатьох інших можливостях, які пропонує наш коледж. Наші студенти також можуть скористатися різноманітними сервісними службами підтримки, включаючи підтримку навичок навчання / підтримку мовної грамотності / консультаційні послуги / кар'єрні консультації / ІТ-довідка.

Ви можете легко доїхати до нашого містечка громадським транспортом Вікторія, тому що ми легко доїхали через поїзд, трамвай

Наш кампус оточений багатьма відмінними атракціями, такими як річка Ярра, торговельний центр Спенсер, стадіон Етіхад, стадіон Доклендс, арена штату Род-Лавр, MCG, акваріум Морський музей моря, Музей поліції штату Вікторія, Музей імміграції, Мельбурн Хайпад, Корона Казино, Мельбурнська Конвенція та Виставка Центр і багато іншого.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Advanced Diploma

Melbourne City College Australia

Ця кваліфікація відображає роль осіб, які застосовують спеціалізовані знання та навички разом з досвідом лідерства та управління, в різних галузях бізнесу та контекстів. ... [+]

Ця кваліфікація відображає роль осіб, які застосовують спеціалізовані знання та навички разом з досвідом лідерства та управління, в різних галузях бізнесу та контекстів.

Особи на цьому рівні використовують ініціативу та судження для планування та впровадження низки функцій керівництва та управління, з відповідальністю за особисті та результати роботи з командою за широкими параметрами.... [-]

Австралія Melbourne
Січень 2020
англійська
Денне навчання
52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

Melbourne City College Australia

Цей курс призначений для того, щоб допомогти учням розвивати підприємництво, підвищивши їх розуміння того, як діють підприємства, фактори, що впливають на цілі, ефективні ... [+]

Ця кваліфікація застосовуватиметься до осіб з різними посадами, включаючи виконавчих посадових осіб, програмних консультантів та координаторів програм.

Особи, які в цих ролях можуть володіти значним досвідом у різних умовах, але прагнуть до подальшого розвитку своїх навичок у широкому колі бізнес-функцій.

І навпаки, це також може застосовуватися і до тих, хто практично не має професійного досвіду або має незначний досвід, але який володіє теоретичними діловими навичками та знаннями, які вони хотіли б розвинути, щоб створювати нові можливості для навчання та працевлаштування.... [-]

Австралія Melbourne
Січень 2020
англійська
Денне навчання
52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Melbourne City College Australia

Наші загальні курси англійської мови призначені для людей, які хочуть покращити повноту, точність та впевненість у спілкуванні англійською мовою. Наші курси також покращу ... [+]

Наші загальні курси англійської мови призначені для людей, які хочуть покращити повноту, точність та впевненість у спілкуванні англійською мовою. Наші курси також покращують вміння володіти англійською мовою, які необхідні для подорожей, робочих цілей або просто для особистого інтересу.

Огляд курсу

Наші загальні курси розробляють всі аспекти англійської мови, включаючи розмову, вимову, слухання, граматику, читання та письмо. Основна увага приділяється поліпшенню основних потреб у спілкуванні в повсякденному аспекті англійської мови. Під час вашого курсу англійської мови вам, як очікується, буде брати участь якомога більше, і працювати індивідуально, попарно і в групах, а також брати участь у загальних заняттях.... [-]

Австралія Melbourne
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою