Melbourne City Institute of Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Мельбурн інститут освіти (MCIE) є динамічною та інноваційної зареєстрованою організацією навчання, яка забезпечує національно визнаних курси Мельбурн, Одним з найбільш промисловості відомий провайдерів навчання в штаті Вікторія, MCIE забезпечує світового класу, кар'єра орієнтованого навчання, розроблений провідними фахівцями галузі. Ми оснащуємо учнів з ідеальним поєднанням знань і практичних навичок, щоб досягти успіху в обраній ними кар'єрі.

Індустрія Визнаний & Award Winning Наші навчальні курси галузі відомі їх переваги. Ми не просто говоримо, що ми дивним, ми отримали визнання за нею.

Кар'єра орієнтовані Ми зосереджені на забезпеченні вам в досягненні ваших кар'єрних цілей і допоможе вам кожен крок шляху. Ми працюємо з партнерами по галузі, щоб допомогти нашим студентам отримати роботу.

досвідчені тренери У нас працюють досвідчені співробітники навчання, які продемонстрували значний досвід роботи в галузі і які прихильні просуванню культури навчання і досягнення.

Передній край зал У MCIE, ми пропонуємо стан навчальних закладів мистецтва, таких як моделювання по догляду за дитиною / Aged Care навчання і сучасної навчальної кухнею. Наші послуги дають Вам інструменти, щоб бути у верхній частині вашої гри.

виділені Підтримка MCIE забезпечує підтримку для студентів на кожному етапі шляху з виділеним Student Welfare координатор доступний 24/7. У нас є цілий ряд фінансуються державою доступних курсів, тобто ви можете почати навчання без необхідності збереження.

гнучкого навчання У MCIE, ми працюємо з вами для досягнення ваших цілей в галузі освіти. Наші гнучкі варіанти доставки дозволяють ваше навчання відповідно до вашим способом життя.

Розташування

Мельбурн

Melbourne City Institute of Education

Address
MCIE Head Office & Campus,
Level 2, 52-58 Chetwynd St

VIC 300 Мельбурн, Вікторія, Австралія