Languages Across Borders | Melbourne

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

У LAB у Мельбурні, ваш досвід - це не просто вивчення англійської мови в класі. Ви поглинете культуру, познайомитеся з новими друзями з Австралії та по всьому світу, і матимете можливість працювати і подорожувати. Наші співробітники ентузіазму і доброзичливі і завжди готові допомогти вам пристосуватися до нового і зовсім іншого середовища. Ми з гордістю можемо запропонувати Вам широкий вибір курсів, у тому числі можливості стажування у сфері гостинності та туризму в красивих регіонах цієї країни. Я закликаю вас максимально використовувати час, який ви витрачаєте на вивчення англійської мови. Це можливість раз у житті, і спогади, які ви робите, залишаться з вами назавжди. Ласкаво просимо до LAB в сім'ї Мельбурн!

Наші повноваження

LAB в Мельбурні була заснована в січні 2011 року як Fusion English. У 2016 році ми стали гордими членами високо оціненої освітньої мережі LCI , яка керує 22 навчальними закладами у всьому світі. LAB в Мельбурні є сучасним, зареєстрованим CRICOS та підтвердженим англійським інститутом якості NEAS.

Найбільш жваве місто у світі

Мельбурн є культурною столицею Австралії, що робить його ідеальним місцем розташування однієї з провідних англомовних шкіл країни. Місто з гордістю мультикультурне, охоплюючи культурне розмаїття, багато мальовничих місць Вікторії вражаюче унікальні.

У центральному діловому районі Мельбурна (CBD), невеликі провулки стають полотном для безлічі вуличних мистецтв світового класу, які цінують місцеві жителі та туристи. Мельбурн також славиться своєю культурою кави, знову ж таки завдяки своїй багатої культурної історії. Місто може похвалитися різними етнічними кишенями, забезпечуючи культурно автентичний асортимент фантастичної їжі, більшість з яких доступна в і навколо містечка, що задовольняє будь-який смак.

Розташування

Мельбурн

Languages Across Borders | Melbourne

Телефон
+61 3 9654 7786

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія