Kangan Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

З більш ніж 40000 учнів щороку, Kangan інститут є одним з основних постачальників навчання для автомобільних, медичних та сестринських секторів і освіти корінних народів. У нас також є сильна присутність в ряді галузей промисловості, таких як моди, бізнесу, а також справедливості і правової.

Будучи одним з найбільших постачальників держави учнівства і навчання стажування, ми маємо міцні відносини з багатьма підприємствами і обслуговувати студентів, що бажають в галузі відповідної підготовки кадрів з широкого спектру дисциплін і на місці варіантів навчання, щоб задовольнити унікальні потреби кожного учня або організації.

Наші курси варіюються від базового сертифікату Диплом і диплом рівнів, з шляхами до більш ніж 25 університетських ступенів. Наша програма оцінює навички розпізнавання попередніх знань і досвіду, нагородження наших студентів з кредитами чи кваліфікацією, щоб відповідати їх існуючі навички.

Маючи більш ніж 80-річний досвід роботи в галузі професійної освіти і навчання, ми гнучкий, інноваційний і динамічний місце навчання з багатою мультикультурної атмосфері. Наші програми поставляються через п'ять кампусів в Broadmeadows, доків, Ессендон, Мельбурнські і Річмонд.

Розташування

Широкомор'я

Address
Pearcedale Parade
Broadmeadows VIC 3047

3047 Широкомор'я, Вікторія, Австралія

Мельбурн

Address
1 Batmans Hill Drive
Docklands VIC 3008

3008 Мельбурн, Вікторія, Австралія

Ессендон

Address
38 Buckley Street
Essendon VIC 3040

3040 Ессендон, Вікторія, Австралія

Ставки Муні

Address
Level 1
21-31 Hall Street
Moonee Ponds VIC 3039

3039 Ставки Муні, Вікторія, Австралія

Річмонд

Address
85 Cremorne St
Richmond VIC 3121

3121 Річмонд, Вікторія, Австралія