Karl Von Busse Institute of Design

Введення

Прочитайте офіційний опис

KVBI_signs

…ПРО НАС

Карл фон Буссе інститут дизайну є ексклюзивним Boutique Design Коледж заснований в КБР Сіднея, що є промисловість керовані і міжнародному вдачею; більш гнучкою і по-справжньому унікальний постачальник дизайнерської освіти.

Зосередження уваги на основних проектних дисциплін: Мода, Графічний і дизайн інтер'єру, Місцеві та міжнародні фахівці галузі діляться своїм розумінням та досвідом зі студентами в студії середовищі на щоденній основі.

Споживання Student вибіркова і розміри класів навмисно малий, щоб максимізувати лектора контакту, гарантуючи, що студенти, місцеві і міжнародні, можуть реалізувати свій творчий потенціал і отримати наставництво, вони повинні бути готові в галузі.

KVBI_sewing_machine1

"Те, що ми робимо тут, засновані на моєму досвіді тридцять років, і що говорить мені, щоб мати невелику групу людей і підготувати їх до зайнятості ... Там повинно бути центральним наставництва. Там повинно бути хтось, щоб знати своїх учнів, і побачити їх слабкості і підтримку, і більше студентів у вас є тим важче стає. Ось чому я хочу, щоб наш коледж, щоб залишатися відносно невеликим ... Цифри в нашому коледжі є мета. Ми хочемо, щоб знати наших студентів і підтримувати їх протягом 1-2 років. "


Карл фон Буссе

KVBI_classes

... Про наше місцезнаходження

Карл фон Буссе інститут дизайну в центрі міста, всього в декількох хвилинах ходьби від залізничного вокзалу і автобусних зупинок Town Hall, що з'єднують центр міста з усіма основними передмістями. Наше будівля оточена ті говорили про Сіднеї значки, включаючи знаменитий Оперний театр, міст Харбор і Гайд-парк. Як приватний коледж з заземленою досвідом з іноземними студентами, ми також пропонуємо допомогу і підтримку в пошуку адекватного житла для тих, хто є новим для Австралії.

KVBI_distant_learning

... Про кампусу І КУРСИ

Наш кампус сучасний і був розроблений для останніх «зелених» екологічних принципів, що дають студентам кращі умови можливо. Вони включають в себе Комп'ютер Mac на базі лабораторії та промислові швейні машини. Випускники мають право на отримання передових положення до 50% з провайдерами вищої освіти. Наші викладачі і раніше практикуючих у своїй галузі знань. Місцеві та міжнародні лектори доповнюють регулярні команди читання лекцій. Інститут є зареєстрованою навчальної організації (RTO) і має схвалення CRICOS зараховувати іноземних студентів. Всі наші програми Диплом і диплом є національно акредитовані.

Всі програми постійно оцінюються та оновлені для задоволення мінливих потреб галузі. Програма навчання дозволяє студентам, в залежності від індивідуальних навичок, спеціалізацію в ряді областей в обраній ними кар'єри. Індивідуальні призначення виробляються для кандидатів до реєстрації, щоб обговорити придатність для вибору професії, деталі курсу і варіанти розміщення Карла фон Буссе Інститут кінцевої мети Design є підготовка студентів до зайнятості в обраній ними творчої кар'єри з на основі галузевих програм і зміцнення міжнародного дизайну ,

KVBI_makeup2

... Про НАШИХ стажуваннях і можливості для працевлаштування

Під час навчання з нами, наші студенти мають можливість вибрати одного з інтернатури або оплачуваних робочих місць, рекламованих з коледжу на щомісячній основі і управляти ними, щоб завершити досвід роботи до закінчення. Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з відомими дизайнерськими компаніями і брендами, такими як Карли Zampatti, Marie Claire і Vogue.

KVBI_adv_dipl

... Про нашу міжнародної НАВЧАННЯ

Сьогодні глобалізованої індустрії дизайну вимагає міжнародного розуміння. На Карла фон Буссе інституту дизайну, ми даємо вам можливість реалізувати його.

Оскільки існують очікування нових дизайнерів, щоб мати уявлення про міжнародну практику, ми пропонуємо наш Диплом і диплом студентам можливість прийняти цілий ряд міжнародних варіантів навчання, включаючи Європу, Азію і Австралію для іноземних студентів.Розташування

Сідней

Karl von Busse Institute of Design

Address
Level 2, 400 Kent Street
NSW 2000 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія
Телефон
+61 2 9261 1191