Job Training Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Ласкаво просимо до Job Training Institute (JTI), де наш девіз завжди піднімає вас на наступний рівень. JTI - це австралійський інститут, який забезпечує професійне навчання. Ми прагнемо надати студентам найкращий шанс отримати роботу, отримавши кваліфікацію, визнану Австралією.

Чому вибрати JTI?

  • Гнучкість - Job Training Institute пропонує гнучкість у навчанні студентам шляхом змішаного навчання, в тому числі особистих та онлайнових режимів. Всі наші студенти мають вибір, поєднуючи два режими навчання.
  • Робоче місце - Job Training Institute сприяє розміщенню робочих місць для своїх студентів, і координатор роботи з працевлаштування може допомогти студентам у будь-яких питаннях щодо працевлаштування.
  • Підтримка студентів - наші тренери завжди доступні і готові допомогти студентам у навчанні та роботі за допомогою кількох методів, починаючи від чату, електронної пошти, телефонних дзвінків та зустрічей. Job Training Institute пропонує студентам щотижневі онлайн-класи за модераторами наших кваліфікованих і досвідчених інструкторів.

Членство в JTI

Job Training Institute є членом ACPET - і погоджується відповідати Конституції, підзаконам та етичному кодексу Австралійської ради з приватної освіти та підготовки (ідентифікатор проекту JTI: 183094).

Наші курси

  • Навчання з обличчям до обличчя - Наше навчання здійснюється на сайті Dandenong (VIC) та Sunshine (VIC).
  • Інтернет-навчання. Ми застосували технології для навчання в цифрову епоху, де простіше і швидше вчитися. Використовуючи затверджене урядом програмне забезпечення, яке використовується у великих TAFES та університетах, ми навчаємо вас, де б ви не перебували у світі. Зміст курсу та оцінки проводяться в режимі онлайн, але деякі спостереження щодо оцінки повинні проводитися на практиці нашими навчальними зацікавленими особами.

Розташування

Dandenong

Address
Level 5 Plaza Business Centre, 26 McCrae Street
VIC 3175 Dandenong, Вікторія, Австралія

Сонячне світло

Address
Sunshine Campus
Suite 4 Level 1
25-29 Devonshire Road Sunshine

VIC 3020 Сонячне світло, Вікторія, Австралія

Мельбурн

Address
Melbourne City Campus
Level 4, 259 Collins Street

VIC 3000 Мельбурн, Вікторія, Австралія