ICAE: International College of Advanced Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

МСОВ є кількома нагородами зареєстровану навчальної організації, що базується в Дарвіні, столиці Північної території Австралії. МСОВ була заснована в 1997 році і надає професійні програми для австралійських і іноземних студентів. Дарвін відомий своїм тропічним кліматом, дивовижною природної краси та незайманої природи. Як молода столиця Австралії, Дарвін має випадковий, безтурботне атмосферу - втілення Австралії! Співробітники Гостинність завжди дуже високим попитом, тому отримати роботу в Дарвіні простіше, ніж де-небудь ще в Австралії.

42259_Introduction

МСОВ забезпечує утворення та професійної підготовки, які підвищують кар'єри студентів. На ринках праці в усьому світі не існує ніякої заміни для досвіду реального світу за підтримки глибокого розуміння ключових понять. Наші студенти розвивають теоретичні та практичні навички в навчанні семестру, а потім застосувати їх в робочому місці під час розміщення промисловості. Наша освіта орієнтується на найбільш сучасній практиці промисловості, з яким виступив нашого факультету фахівців галузі, і бачить, випускники домагаються видатних результатів зайнятості як в Австралії, так і за кордоном.

42256_Introduction

міжнародні програми МСОВ все це включити рівне поєднання навчання в класі і платні (або неоплачувану при бажанні) промисловості розміщення. Якщо студенти бажають бути оплачені в той час як по промисловості розміщення, МСОВ надасть допомогу в пошуку відповідного роботодавця, який може забезпечити необхідне середовище для розробки і демонстрації необхідних навичок відповідно до вимог курсу. Студенти починання заплатив промисловості Розміщення отримують однакову заробітну плату і умови, як жителів Австралії і може заробити до $ 1000 на тиждень працює до 45 годин в тиждень.

міжнародні програми МСОВ містять одні й ті ж навчання і оцінки ресурсів, як наші нагородами вітчизняних програм, гарантуючи, що всі наші студенти отримують таку ж високу якість освіти. Наше стан мистецтва онлайн-платформи навчання дозволяє студентам отримати доступ до їх оцінки і інтерактивного навчального матеріалу, де і коли доступ в Інтернет. Студенти можуть отримати доступ до бездротового широкосмугового зв'язку на всій території університетського містечка.

42257_Introduction

Міжнародні програми мають два 20-тижневих семестру в рік, з споживанням в січні і липні. Перший семестр студентів проводиться відвідувати заняття в нашому університетському містечку протягом як мінімум 20 годин в тиждень. У цьому навчання семестру, студенти провести теоретичні та практичні заняття, а також комплексні оцінки, заснованої на знаннях. Другий семестр студентів проводиться в промисловості розміщення, коли робота в затвердженому готельному підприємстві і не відвідують заняття. МСОВ викладачі відвідують студента на робочому місці на регулярній основі, забезпечуючи підтримку і керівництво, а також для проведення оцінки на робочому місці. Індустрія розміщення є можливість студента, щоб продемонструвати, що вони можуть застосувати свої навички і знання в реальній роботі - безцінним доповненням до будь-якого резюме, і дуже важливою частиною побудови професійної мережі роботодавців. Багато міжнародних випускники МСОВ були авторами залишитися і працювати в Австралії їх роботодавцями Індустрія розміщення, прекрасна можливість для випускників та роботодавців, так.

Всі міжнародні програми акредитовані і схвалені урядом Австралії, і випускники отримують Національно Визнаний кваліфікацію, яка визнається по всій Австралії і за кордоном.

42258_Intrroduction

Кампус МСОВ знаходиться в Rapid-Крік, приблизно в 15 хвилинах від центру міста Дарвін. Кампус включає в себе класи, повністю обладнані практичні області гостинності обслуговування з барами, еспресо, критий і відкритий студентські послуги, включаючи футбольне поле, а також бездротового широкосмугового зв'язку, доступних по всьому об'єкту. З простора парковка, автобус зупиняється поруч, ходьба і велосипедні доріжки, що веде від міста вздовж берегової смуги прямо до нас, як дістатися до університетського містечка легко. Розташований в оточенні трьох гектарів прохолодних покритих листям майданчиків і менш ніж в кілометрі від берегової смуги Nightcliff, наш кампус є прекрасним, спокійне місце, щоб вчитися.

Розташування

Дарвін

International College of Advanced Education

Address
ICAE: International College of Advanced Education
17 Chapman Road
Rapid Creek

NT 0810 Дарвін, Північна територія, Австралія
Веб-сайт
Телефон
+61 8 8941 5959