Gold Coast Learning Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Gold Coast Learning Centre , серферів рай

Вивчення англійської мови, TESOL, бізнес, менеджмент, бухгалтерський облік, маркетинг, людські ресурси та охорона праці

Gold Coast Learning Centre (GCLC) пропонує інноваційні навчальні програми, виняткові можливості та якісні ресурси, всього за кілька хвилин ходьби від пляжу в Серферс-Парадайз.

Міжнародні та вітчизняні студенти можуть поєднувати якісну освіту з розслабленим стилем життя, пляжною культурою та веселою, дружньою атмосферою Голд-Кост Квінсленда, одного з провідних туристичних напрямків Австралії.

Gold Coast Learning Centre приймає технології та програми, які роблять навчання захоплюючим, веселим та корисним, а також забезпечують реальні результати навчання.

Власники вітчизняних та учнівських віз можуть вивчати всі курси, які ми пропонуємо, від загальної англійської та підготовки іспитів до IELTS до кваліфікації в галузі бізнесу, менеджменту, маркетингу, бухгалтерського обліку, людських ресурсів, WHS та TESOL.


Навчайте англійську мову в Австралії на знаменитому Золотому березі Квінсленда: інноваційні курси, відмінні умови та видатний спосіб життя

Навчайте англійську мову в Австралії в Gold Coast Learning Centre у серфері Paradise і насолоджуйтеся першокласним стандартом життя та якісної освіти.

Завдяки широкій репутації міжнародної культурної різноманітності, недорогих витрат на проживання та дуже розумних витрат на освіту, Surfers Paradise на Золотому Березі є чудовим місцем для студентів.


Про Gold Coast Learning Centre

Вивчення англійської мови, TESOL, бізнес, бухгалтерський облік, менеджмент, маркетинг, охорона здоров'я та безпека на робочому місці та людські ресурси в серферів-рай

Заснований у 2010 році, Gold Coast Learning Centre Голд Коунд (GCLC) в Серферс-Парадасі має чудові можливості, якісні навчальні програми та відданий, дружний та захоплений персонал.


Sun, Surf, Sand Study: ідеальне місце для навчання

Готель Gold Coast Learning Centre розташований лише за декілька хвилин ходьби від пляжу, оточений магазинами та закладами, кінотеатрами, жвавими нічними розвагами та розслабленим способом життя, а також веселою та дружньою атмосферою Голд-Кост.


Чудові зручності, лише за декілька хвилин ходьби від пляжу

Gold Coast Learning Centre обладнано кондиціонерами, добре обладнаними класами, комп'ютерною лабораторією, високошвидкісним бездротовим доступом до Інтернету, просторами студентських приміщень та багато іншого.

Зробіть своє навчання ефективним і приємним за допомогою GCLC.

 • Кампус з повністю кондиціонером, лише за декілька хвилин ходьби від пляжу
 • Комп'ютерна лабораторія з 18 плоскоекранними комп'ютерами
 • Безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету для студентів
 • Доступний бездротовий доступ до Інтернету
 • Шалений та популярний відкритий студентський дворик та барбекю
 • Просторий і комфортний навчальний майданчик і кухня, а також різноманітні журнали та газети для заохочення практики.


Якісні програми навчання та виділений персонал

Gold Coast Learning Centre присвячений тому, щоб допомогти нашим учням досягти успіху у навчанні та насолоджуватися вільним часом з найкращою діяльністю Surfers Paradise та Gold Coast.

Ретельний нагляд від досвідченого, відданого персоналу гарантує, що ви можете прогресувати так швидко, як хочете.

Висококваліфіковані та дружні, досвідчені викладачі та співробітники Gold Coast Learning Centre завжди готові взяти час, щоб допомогти студентам досягти успіху у навчанні.

Багато наших співробітників мають досвід викладання англійської мови в інших країнах і розуміння стурбованості іноземних студентів.

Докладніше домашнє завдання, робочі листи та поради можна легко організувати для працьовитого студента.

Служба підтримки студентів на GCLC

Gold Coast Learning Centre пропонує широкий спектр послуг з підтримки студентів, щоб надати учням необхідні ресурси, щоб максимально використовувати їхній досвід з нами.

Наша активна, дружелюбна та цілеспрямована команда підтримки служб підтримки студентів завжди може допомогти вам як офіційний контакт для вітчизняних та іноземних студентів.

Ми надаємо підтримку на високому рівні, щоб допомогти вам досягти успіху, і завжди можемо допомогти вам у вирішенні будь-яких питань, які можуть виникнути під час вашого перебування з нами.

Послуги, які допоможуть вам досягти успіху та насолоджуватися навчаннями, включають:

 • Навчальні курси, зарахування та плани навчання
 • Допомога по плану платежів
 • Організація місць проживання в родині
 • Організація трансферу аеропорту
 • Квартири та проживання
 • Консультаційні послуги
 • Екскурсії в коледж і місто для нових іноземних студентів
 • Відновити допомогу та підтримку пошуку роботи
 • Діяльність студентів та екскурсії
 • Випускні церемонії

Ваш студентський контактний службовець має доступ до найновішої інформації про повний спектр послуг, доступних студентам у Gold Coast Learning Centre .

Розташування

Серферс-рай

Address
Orchid Avenue,18-22
4217 Серферс-рай, Квінсленд, Австралія
Веб-сайт
Телефон
+61 (0) 7 5531 6788