Прочитайте офіційний опис

Gold Coast Learning Centre , серферів рай

Вивчення англійської мови, TESOL, бізнес, менеджмент, бухгалтерський облік, маркетинг, людські ресурси та охорона праці

Gold Coast Learning Centre (GCLC) пропонує інноваційні навчальні програми, виняткові можливості та якісні ресурси, всього за кілька хвилин ходьби від пляжу в Серферс-Парадайз.

Міжнародні та вітчизняні студенти можуть поєднувати якісну освіту з розслабленим стилем життя, пляжною культурою та веселою, дружньою атмосферою Голд-Кост Квінсленда, одного з провідних туристичних напрямків Австралії.

Gold Coast Learning Centre приймає технології та програми, які роблять навчання захоплюючим, веселим та корисним, а також забезпечують реальні результати навчання.

Власники вітчизняних та учнівських віз можуть вивчати всі курси, які ми пропонуємо, від загальної англійської та підготовки іспитів до IELTS до кваліфікації в галузі бізнесу, менеджменту, маркетингу, бухгалтерського обліку, людських ресурсів, WHS та TESOL.


Навчайте англійську мову в Австралії на знаменитому Золотому березі Квінсленда: інноваційні курси, відмінні умови та видатний спосіб життя

Навчайте англійську мову в Австралії в Gold Coast Learning Centre у серфері Paradise і насолоджуйтеся першокласним стандартом життя та якісної освіти.

Завдяки широкій репутації міжнародної культурної різноманітності, недорогих витрат на проживання та дуже розумних витрат на освіту, Surfers Paradise на Золотому Березі є чудовим місцем для студентів.


Про Gold Coast Learning Centre

Вивчення англійської мови, TESOL, бізнес, бухгалтерський облік, менеджмент, маркетинг, охорона здоров'я та безпека на робочому місці та людські ресурси в серферів-рай

Заснований у 2010 році, Gold Coast Learning Centre Голд Коунд (GCLC) в Серферс-Парадасі має чудові можливості, якісні навчальні програми та відданий, дружний та захоплений персонал.


Sun, Surf, Sand Study: ідеальне місце для навчання

Готель Gold Coast Learning Centre розташований лише за декілька хвилин ходьби від пляжу, оточений магазинами та закладами, кінотеатрами, жвавими нічними розвагами та розслабленим способом життя, а також веселою та дружньою атмосферою Голд-Кост.


Чудові зручності, лише за декілька хвилин ходьби від пляжу

Gold Coast Learning Centre обладнано кондиціонерами, добре обладнаними класами, комп'ютерною лабораторією, високошвидкісним бездротовим доступом до Інтернету, просторами студентських приміщень та багато іншого.

Зробіть своє навчання ефективним і приємним за допомогою GCLC.

 • Кампус з повністю кондиціонером, лише за декілька хвилин ходьби від пляжу
 • Комп'ютерна лабораторія з 18 плоскоекранними комп'ютерами
 • Безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету для студентів
 • Доступний бездротовий доступ до Інтернету
 • Шалений та популярний відкритий студентський дворик та барбекю
 • Просторий і комфортний навчальний майданчик і кухня, а також різноманітні журнали та газети для заохочення практики.


Якісні програми навчання та виділений персонал

Gold Coast Learning Centre присвячений тому, щоб допомогти нашим учням досягти успіху у навчанні та насолоджуватися вільним часом з найкращою діяльністю Surfers Paradise та Gold Coast.

Ретельний нагляд від досвідченого, відданого персоналу гарантує, що ви можете прогресувати так швидко, як хочете.

Висококваліфіковані та дружні, досвідчені викладачі та співробітники Gold Coast Learning Centre завжди готові взяти час, щоб допомогти студентам досягти успіху у навчанні.

Багато наших співробітників мають досвід викладання англійської мови в інших країнах і розуміння стурбованості іноземних студентів.

Докладніше домашнє завдання, робочі листи та поради можна легко організувати для працьовитого студента.

Служба підтримки студентів на GCLC

Gold Coast Learning Centre пропонує широкий спектр послуг з підтримки студентів, щоб надати учням необхідні ресурси, щоб максимально використовувати їхній досвід з нами.

Наша активна, дружелюбна та цілеспрямована команда підтримки служб підтримки студентів завжди може допомогти вам як офіційний контакт для вітчизняних та іноземних студентів.

Ми надаємо підтримку на високому рівні, щоб допомогти вам досягти успіху, і завжди можемо допомогти вам у вирішенні будь-яких питань, які можуть виникнути під час вашого перебування з нами.

Послуги, які допоможуть вам досягти успіху та насолоджуватися навчаннями, включають:

 • Навчальні курси, зарахування та плани навчання
 • Допомога по плану платежів
 • Організація місць проживання в родині
 • Організація трансферу аеропорту
 • Квартири та проживання
 • Консультаційні послуги
 • Екскурсії в коледж і місто для нових іноземних студентів
 • Відновити допомогу та підтримку пошуку роботи
 • Діяльність студентів та екскурсії
 • Випускні церемонії

Ваш студентський контактний службовець має доступ до найновішої інформації про повний спектр послуг, доступних студентам у Gold Coast Learning Centre .

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

Gold Coast Learning Centre

Почніть нашу кар'єру в галузі фінансів з подвійним кваліфікаційним сертифікатом IV в галузі бухгалтерського обліку та бухгалтерського обліку в Gold Coast Learning Centre ... [+]

Почніть нашу кар'єру в галузі фінансів з подвійним кваліфікаційним сертифікатом IV в галузі бухгалтерського обліку та бухгалтерського обліку в Gold Coast Learning Centre .

Цей курс дає вам широкий спектр навичок та знань, і ви матимете найкращі шанси на успіх у галузі фінансових послуг.

Завдяки гнучким варіантам навчання, включаючи можливості для повного дня, неповного навчання та дистанційного навчання, Gold Coast Learning Centre може допомогти вам покращити перспективи кар'єри з важливими знаннями в галузі бухгалтерського обліку та навичками ведення бухгалтерського обліку в реальному світі.... [-]

Австралія Surfers Paradise
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

Gold Coast Learning Centre

Прийміть своє розуміння бухгалтерії та фінансів на наступний рівень з дипломом з бухгалтерського обліку в Gold Coast Learning Centre . Цей курс ідеально підходить для люд ... [+]

Прийміть своє розуміння бухгалтерії та фінансів на наступний рівень з дипломом з бухгалтерського обліку в Gold Coast Learning Centre .

Цей курс ідеально підходить для людей, які шукають роботу в галузі бухгалтерського обліку, бізнесу та фінансів. Ви отримаєте фундаментальні знання та досвідчені навички, щоб працювати в постійно зміненій сфері бізнесу та бухгалтерського обліку.

З гнучкими варіантами навчання, в тому числі повний робочий день, неповний робочий день та дистанційні форми навчання, Gold Coast Learning Centre може покращити ваші кар'єрні перспективи з поглибленим розумінням галузі фінансових послуг.... [-]

Австралія Surfers Paradise
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
26 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Gold Coast Learning Centre

Диплом з керівництва та менеджменту в Gold Coast Learning Centre - це гнучкий, практичний та ефективний курс, призначений для розвитку та підвищення кваліфікації ваших на ... [+]

Диплом з керівництва та менеджменту в Gold Coast Learning Centre - це гнучкий, практичний та ефективний курс, призначений для розвитку та підвищення кваліфікації ваших навичок керівництва та менеджменту.

Ця урядова акредитована кваліфікація поєднує в собі надійну базу знань з навичками, необхідними для забезпечення лідерства та настанов для інших, а також для планування, проведення та оцінки вашої роботи та роботи команди.... [-]

Австралія Surfers Paradise
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Gold Coast Learning Centre

Диплом з маркетингу та спілкування в Gold Coast Learning Centre пропонує передові, практичні та цікаві тренінги у всіх сферах маркетингової галузі, включаючи міжнародний ... [+]

Диплом з маркетингу та спілкування в Gold Coast Learning Centre пропонує передові, практичні та цікаві тренінги у всіх сферах маркетингової галузі, включаючи міжнародний маркетинг та електронний маркетинг.

Створіть себе в динамічній, творчій і постійно розвивається галузі з цією високою маркетинговою та комунікаційною кваліфікацією та розвивайте навички та знання, необхідні для досягнення успіху, зокрема:... [-]

Австралія Surfers Paradise
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Gold Coast Learning Centre

Диплом з управління персоналом на GCLC допомагає вам розвивати свої навички та швидко відстежувати старшій ролі в людських ресурсах. Цей курс забезпечує знання та управлі ... [+]

Диплом з управління персоналом на GCLC допомагає вам розвивати свої навички та швидко відстежувати старшій ролі в людських ресурсах.

Цей курс забезпечує знання та управлінські навички, необхідні для максимального підвищення ефективності роботи працівників при обслуговуванні стратегічних цілей роботодавця та забезпечення ефективного управління персоналом.

Це комплексне введення в управління людськими ресурсами, прийняття стратегічного підходу до управління персоналом, щоб допомогти вашій організації отримати конкурентну перевагу. Він розробляє необхідні навички та знання, в тому числі:... [-]

Австралія Surfers Paradise
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
40 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Gold Coast Learning Centre

Дізнайтеся англійську мову в Австралії в Gold Coast Learning Centre , лише за декілька хвилин ходьби від пляжу в серферів Парадайз на знаменитому Золотому узбережжі Австр ... [+]

Дізнайтеся англійську мову в Австралії в Gold Coast Learning Centre , лише за декілька хвилин ходьби від пляжу в серферів Парадайз на знаменитому Золотому узбережжі Австралії.

Gold Coast Learning Centre пропонує чотири рівні вивчення загальної англійської мови , що забезпечує якісне навчання в дружній обстановці. Досвідчені співробітники та практичні, гнучкі курси розробляють необхідні вам знання, навички та вміння.... [-]

Австралія Surfers Paradise
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Gold Coast Learning Centre

Поліпшення англійської мови та підготовка до іспиту з іспиту на міжнародну англійську мову (IELTS) в Gold Coast Learning Centre , в самому центрі Серферів-Парадайз на Зол ... [+]

Поліпшення англійської мови та підготовка до іспиту з іспиту на міжнародну англійську мову (IELTS) в Gold Coast Learning Centre , в самому центрі Серферів-Парадайз на Золотому Березі Квінсленда.

IELTS - це міжнародно-акредитований іспит з англійської мови, який свідчить про можливість використання та розуміння англійської мови.

Він широко визнаний і приймається понад 6000 установ у більш ніж 120 країнах світу.... [-]

Австралія Surfers Paradise
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 70 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

Welcome to Gold Coast Learning Centre