Front Cooking School

Введення

Прочитайте офіційний опис

"Якщо б ви коли-небудь відкрили кулінарну школу в Мельбурні, де краще, ніж Lygon Street - Мельбурн" Маленька Італія "!"

Фасад Кухня Школа має два кампусу в Карлтоні: на вулиці Лігон і на вулиці Брансвік. Послуги першого класу, а наші тренери - досвідчені галузі.

Уявіть себе на кухні, випікаючи теплі, лушпинні круасани, створюючи ідеальну солодку та солону випічку, а вечорами ретельно прикрашають торти для спеціальних заходів. Якщо цей стиль спеціальної випічки для вас є, то Сертифікат III Факультативного приготування їжі в Patisserie є правильним курсом. Ця кваліфікація дозволяє вам працювати в різних організаціях, де готуються та обслуговуються кондитерські вироби. Такі місця, як кафе, ресторани, клуби, кав'ярні, готелі, кондитерські вироби, паби та ресторани, як Pastry Chef.

Тепер на кухню, де збудуються кулінарні мрії, і ваша майбутня кар'єра чекає розгортання. Завершивши сертифікат III в комерційній кулінарії, ви отримаєте практичний досвід на кухні та отримаєте основні навички харчування, які допоможуть вам зробити роботу. Переходьте в динамічний світ гостинності та досвіду, що може запропонувати вам. Ця кваліфікація - це шлях до того, щоб стати кухарським або шеф-кухарем у широкому колі закладів гостинності, включаючи бістро, кафе, лікарні, готелі та ресторани.

Якщо ви завжди хотіли запустити ресторан і випробувати радість служити своїм підписам страви задоволеним клієнтам, ви будете знати, що це вимагає більш інтенсивної освіти. Сертифікат IV навчить вас керувати бізнес-фінансами, розвивати навички координації гостинності та керувати командою. Ця кваліфікація - це шлях до роботи шеф-кухаря в таких організаціях, як кафе, клуби, готелі, паби та ресторани або для ведення власного малого бізнесу.

Що робити, якщо ви - народжений лідер, і ви хочете бути перед будинком - майстром? Наш диплом готельного бізнесу навчає вас брати на себе відповідальність у швидко розвивається, захоплюючому світі гостинності. Ви отримаєте широкий спектр навичок гостинності, включаючи навчання та розвиток команди для надання провідної промислової їжі та напоїв у поєднанні з навичками управління, такі як штатний персонал, підготовка та моніторинг бюджетів. Ви зможете взяти на себе роль висококваліфікованого старшого співробітника, здатного приймати оперативні бізнес-рішення. Ця кваліфікація дозволяє проводити мультісклінінг та спеціалізацію у сфері житлово-комунальних послуг, кулінарії, продуктів харчування та напоїв та ігор. Потужні лідери фронтових груп користуються попит на гостинність у всьому світі.

Поглиблений диплом з менеджменту гостинності підвищить вашу пристрасть до участі в цій яскравій галузі та допоможе вам піднятися за ранги, щоб зайняти місце як старший менеджер. Ви будете розробляти повний спектр навичок у всіх галузях бізнес-планування, управління фінансами, людських ресурсів, лідерства та маркетингу, щоб ви могли успішно працювати в широкому діапазоні галузей, включаючи бари, ігрові майданчики, курорти, ресторани та інші. Зайнята атмосферою гостинності.

Приєднуйтесь до успіху в передній школі приготування їжі та насолоджуйтеся яскравим майбутнім у кар'єрі, де ваші навички користуються попитом.

Розташування

Мельбурн

Address
Head Office/Melbourne Campus: 168 Exhibition Street
VIC 3000 Мельбурн, Вікторія, Австралія

Сідней

Address
Sydney Campus: 60 Hickson Road
NSW 2000 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія

Перт

Address
Perth Campus: 1/647 Wellington Street
WA 6000 Перт, Західна Австралія, Австралія