Eynesbury

Введення

Прочитайте офіційний опис

Eynesbury @ погляд

Що

Eynesbury є фахівцем установа, яке пропонує широкий вибір англійських програм довузівської і, забезпечуючи шляху в до Університету Аделаїди і Університету Південної Австралії.

чому

Широкий вибір програм і шляхів, щоб отримати вхід в Університеті Аделаїди, Університету Південної Австралії та інших австралійських університетів. Має вражаючий довгостроковий облік студентів, пов'язаних з в'їздом до університету. Сіті-центр дослідження розташування в найбільш доступній столиці Австралії. Відмінне дослідження розташування: впроваджений університетського містечка. Маленькі класи, індивідуалізованого навчання та індивідуальний підхід.

Де

Eynesbury складається з двох кампусів, розташованих як в центрі міста Аделаїда.

Коли

програми Eynesbury працювати круглий рік.

Хто

Австралійські та іноземних студентів з усього світу.

Як

Застосувати через представника Eynesbury у вашій країні. Застосувати онлайн через цей сайт. Призначити зустріч, щоб прийти і побачити нас. До сих пір не впевнений, - чому б не відправити нам ваші питання: eynesbury@navitas.com

Ласкаво просимо в Eynesbury!

На Eynesbury ми вітаємо можливість допомогти кожному студенту досягти своїх особистих цілей і реалізувати свій потенціал в житті довгий шлях освіти.

Разом Eynesbury пропонує широкий вибір програм і освітніх шляхів, що ведуть до вторинним і третинним досліджень в Університеті Аделаїди і Університету Південної Австралії.

Заснована в 1989 році, Eynesbury має видатний послужний список академічних досягнень і має великий досвід в розробці та реалізації програм, спеціально призначені для іноземних студентів.

Eynesbury також пропонує широкий спектр послуг з підтримки, в тому числі академічної та професійної орієнтації, хоумстей і розміщення в міжнародних студентських гуртожитках. Співробітники забезпечують особисту підтримку, індивідуальне навчання та допомогу, необхідну для більшості іноземних студентів, коли перший живуть далеко від дому.

Eynesbury прагне до різноманітного і гнучкий підхід в наданні якісної освіти і варіантів шляху. Я з нетерпінням чекаю перспективи сприяння вашого довічного шляху освіти в Аделаїді, Південна Австралія.

Г-н Пітер Millen, Eynesbury коледж директор

Розташування

Аделаїда

Eynesbury College, Franklin Street Address

Address
Eynesbury College
15-19 Franklin Street

5000 Аделаїда, Південна Австралія, Австралія
Телефон
+61 8 8216 9000

Аделаїда

Eynesbury College, Coglin Street Address

Address
Eynesbury College
16-20 Coglin Street

5000 Аделаїда, Південна Австралія, Австралія
Телефон
+61 8 8216 9000