Explore English

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ви зробили перший крок Вашої подорожі перетинати міжнародні кордони для вивчення англійської мови. Приймаючи цей інноваційний крок, ви опинитеся занурені в захоплюючий світ мови з іншими іноземними студентами, які найближчим часом будуть вашими друзями.

В якості одного з наших дослідників, ви будете вітати в наше освітнє співтовариство, яке забезпечує інтерактивні навчальні класи і забавні додаткові заняття. Кожні 5 тижнів, весь центр йде на екскурсії, щоб вивчити принади Мельбурна і його околиць. На ці екскурсії, ви будете мати можливість практикувати свою англійську в реальній соціальній ситуації. Ви можете робити помилки і практикувати знову і знову без суду, тому що ми пропонуємо вам експозицію, щоб вивчити нову мову у веселій і невимушеній обстановці.

У класі, ви знайдете вчителя підтримки і з урахуванням культурних особливостей. Багато з них подорожували по всьому світу (вони, можливо, навіть був учителем у вашій рідній країні!) І, отже, мати знання дійсно щоб наші студенти відчували себе в безпеці в той час як вони вивчають англійську мову.

Є багато заходів за межами класної кімнати теж, і ваші вчителі будуть приймати вас і про те, як частина навчального плану, таким чином Ви можете досліджувати інші способи практики читання, письма, говоріння та аудіювання англійською мовою.

в нашому Student Рекреаційна зона, Ви можете відпочити, подивитися телевізор, пограти в настільний теніс або настільний футбол, використовувати комп'ютер або Ipad і пити каву. Існує холодильник і мікрохвильова піч та кавовий бариста - це буде вашою області, тому що ми хочемо, щоб ви відчували себе як вдома!

Наша мета полягає в тому, щоб надати вам з досвід якості навчання, З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами найближчим часом, провідники!

ЧОМУ ДІЗНАТИСЯ АНГЛІЙСЬКА?

Ми робимо студентів нашим першочерговим завданням Безкоштовні факультативні заняття, доступні для всіх студентів гнучка Розклад Досвідчені і відданих вчителів Award Winning організацію Fun середу

Про кампусу

серце КБР У маточині Мельбурна Iconic культура кави Безкоштовний Wi-Fi для студентів Всі класи Фітинг з до сучасних технологій Великий студент зона відпочинку Співробітник подвижницькою діяльністю Школа welafre на сайті

Розташування

Мельбурн

Explore English

Address
Level 5, 250 Collins St, Melbourne VIC 3000
Мельбурн, Вікторія, Австралія