Curtin College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Curtin College забезпечує дипломних курси , які ведуть на 2 - й рік обраних ступенів бакалавра в куртина університеті. Ці дипломні курси еквівалентні першому курсу ступеня і відповідають навчальній програмі та структурі підрозділу університету, тому після закінчення курсу студенти можуть отримати гарантований вступ на другий рік обраної ними ступеня бакалавра.

Студенти Curtin College розташовані на території кампусу, також мають доступ до закладів університету Кертін і можуть відчути життя університету з першого дня. Завдяки сприятливому навчальному середовищу та невеликому розміру класу ми гарантуємо, що студенти отримують додаткову допомогу та підтримку при необхідності.

www.curtincollege.edu.au

Що робить Curtin College найкращим вибором?

 1. На кампусі - перебування на кампусі означає, що між навчанням у коледжі чи університеті мало доступу до університетських закладів.
 2. Гарантоване вступ на другий курс до університету Кертін - Після закінчення дипломного ступеня (2 етап) студенти отримують прямий вступ на другий рік обраних ступенів бакалавра Куртіна.
 3. Безкоштовні програми підтримки - без додаткових витрат студенти можуть отримати доступ до декількох класів підтримки, щоб допомогти їм у навчанні.
 4. Навички працевлаштування - вбудовані навички працевлаштування в курси, щоб студенти могли досягти свого потенціалу та «отримати цю роботу».
 5. Варіанти швидкого проходження - За допомогою системи триместру деякі курси приймаються в лютому, червні та жовтні.

Почніть з Curtin College якщо ви…

 • бажаєте здобути ступінь бакалавра університету Кертіна
 • не відповідають мінімальним вимогам вступу до університету Кертіна
 • успішно закінчили 12 або 11 рік

Університет Кертіна з багатьох причин посідає рейтинг 1% університетів у всьому світі. Ось кілька.

 • Кертін потрапив у топ-1% університетів у всьому світовому рейтингу QS World University 2021.
 • Кертін займає №2 у світі за копальністю та гірничорудною промисловістю у Всесвітньому рейтингу університетів QS за тематикою.
 • Кертін піднявся на 17 місць до 217- го місця у світі і залишається 9- м в Австралії в рейтингу університетів 2019-2020 за академічною ефективністю (URAP).
 • Присуджено 5-зірковий загальний рейтинг вищого рівня (з п'яти) у міжнародному рейтингу QS Stars 2019.
 • Присуджено 5-зірковий рейтинг (з п’яти) за випускники, які починають зарплату в Посібнику з добрих університетів 2020.
 • Випускники Кертіна заробляють на 14,9% вище середнього показника в середньому для випускників архітектури та будівництва. (The Global Global Liveability Ranking Лондон, серпень 2016 року)
 • Кертін входить у топ-100 з питань архітектури / побудованого навколишнього середовища, цивільного та будівельного будівництва, медсестер, освіти та спорту у Всесвітньому рейтингу університетів QS за тематикою.

Акредитація

Curtin College зареєстрований як постачальник вищої освіти в Агенції з якості та стандартів вищої освіти (TEQSA). TESQA регулює та забезпечує якість сектору вищої освіти Австралії (включаючи університети). Як постачальник вищої освіти, Curtin College повинен дотримуватися цих стандартів.

Австралійська рамка кваліфікацій (AQF) - це національна політика щодо регульованої кваліфікації в австралійській освіті та навчанні. Він включає кваліфікацію кожного сектору освіти та навчання в єдину загальну національну рамку кваліфікацій. AQF вперше був запроваджений у 1995 році для підтримки національної системи кваліфікацій в Австралії, що включає вищу освіту, професійну освіту та навчання та школи.

Членство в галузевій асоціації

Curtin College є членом Австралійської ради з приватної освіти та навчання (ACPET). ACPET - національна галузева асоціація незалежних постачальників освіти та навчання для австралійських та міжнародних студентів.

Коледж є також членом Західної Австралійської асоціації приватної освіти та навчальної галузі (WAPETIA) - асоціації шкіл та коледжів, присвячених справедливому та етичному поведінці та забезпеченню якісної освіти в Західній Австралії.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Лисиця / Пексель

128309_pexels-photo-1438072.jpeg

Буро Тисячоліття / Пексель

Розташування

Перт

Address
Building 205, Curtin Bentley Campus, Kent Street, Bentley
6102 Перт, Західна Австралія, Австралія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія