College Australia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована у червні 2005 року, College Australia була створена для надання високоякісної підготовки та надання послуг у секторі професійної освіти, а також корпоративні навчальні рішення.


Кожен з наших курсів є кроком у вашій кар'єрі, підвищуючи свої навички, знання та впевненість у активізації вашого майбутнього. Починаючи від сертифікатів до дипломів з вищою освітою, ми зараз пропонуємо безліч кваліфікацій у професії бізнесу, готельного бізнесу, роздрібної торгівлі, садівництва, охорони здоров'я та підтримки.


Чому б вибирати нас

  • Кілька курсів для кожного
  • Легке онлайн оформлення, оплата
  • Гнучкий
  • Експертні тренери


Ми пропонуємо цілий ряд курсів, що стосуються реального світу, для реальних результатів роботи.

Наші кваліфікації варіюються від вступних до курсів управління, з варіантами навчання, адаптованими до кожного студента. Це гарантує, що у нас є варіанти, щоб забезпечити кожного, хто має навички, необхідні для просування у вибраній кар'єрі.


Де ми є


Брісбен Офіс

Адміністрування

Брісбенське відділення є домом для наших адміністрацій та груп підтримки студентів. З нашого Брісбенського офісу ми також координуємо всі зовнішні тренінги, а також навчання, що проводиться в школах та на робочих місцях. Якщо вам потрібна допомога з будь-якими питаннями під час навчання, команда Брісбенського офісу зможе відповісти на будь-які питання, які ви можете мати, і вкажіть вам, у разі необхідності, подальшу допомогу.


Голландське узбережжя

Міжнародні та лідерські студенти

Кампус "Голд-Коуст" є батьківщиною обох наших міжнародних і провідних коледжів. Він пропонує широкий спектр можливостей та ресурсів для студентів. Весь кампус обладнаний кондиціонерами класів і безкоштовним бездротовим доступом до Інтернету.

Студенти мають доступ до комп'ютерної лабораторії, приватних навчальних закладів та студенської зали у робочі години. Студентський лаунж - це простір для студентів, який відпочиває, зустрічає інших та отримує інформацію про соціальні заходи. Вона включає в себе обідню кімнату для студентів, а також кухні для охолодження і повторного нагріву їжі.

Розташування

Саузпорт

Address
Suite 4G, 126 Scarborough St
4215 Саузпорт, Квінсленд, Австралія