Baxter Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Бакстера

Baxter Institute - зареєстрована навчальна організація RTO 7030, розташована в самому центрі Мельбурна. Ми пишаємося своєю репутацією провідного професійного навчання з сучасними засобами, обладнанням та професійними кадрами, які демонструють рівень знань, відповідний їх галузі.

Все навчання орієнтоване на підготовку учнів до роботи. Це досягається за рахунок поєднання великого досвіду навчання, який Baxter пропонує своїм навчальним підрозділам із вражаючим набором навчальних середовищ у галузі, що дозволяє студентам отримати цінний галузевий досвід.

Студенти Baxter Institute включають вітчизняних австралійських, а також різноманітний спектр міжнародних студентів з багатьох регіонів і культур, включаючи Азію, Латинську Америку, Європу та субконтинент. Методи навчання Baxter Institute посилюються завдяки його просуванню культурного різноманіття, взаєморозуміння та міжнародної дружби серед студентського населення.

Сертифікати та дипломні курси Baxter Institute акредитовані урядом і перебувають у реєстрі CRICOS, що дозволяє міжнародним та вітчизняним студентам навчатись із спокоєм.

Досконалість та професіоналізм навчання Baxter Institute , у поєднанні з гнучкими планами платежів, гнучкими датами початку та гнучкими розкладами, забезпечать курс, який підходить для багатьох студентів з індивідуальними потребами. Це також полегшить навчання для студентів, які вирішили працювати за сумісництвом. Усі ці фактори покликані забезпечити найкращі результати навчання для наших студентів.

Навчальна програма Baxter Institute орієнтована насамперед на практичне застосування. Мета всього навчання - підтримати студентів якнайшвидше приєднатися до робочої сили. В Baxter Institute ми надаємо вам найбільші можливості для успішної кар’єри.120580_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Чому слід вчитися у Baxter?

У Baxter ми прагнемо до досконалості дбайливо та цілеспрямовано. Ми підтримуємо наших студентів у досягненні своїх цілей та закінчуючи технічні, ділові, підприємницькі та соціальні навички, затребувані бізнесом та громадою:

  • Орієнтація нашої навчальної програми на оволодіння ключовими поняттями та практичне застосування
  • Надання широкої підтримки студентів завдяки чудовим навчальним послугам та студентському сервісу
  • Організація спеціальної допомоги у вирішенні питань мовних та культурних відмінностей
  • Надання можливості продовжити навчання з іншими місцевими та міжнародними постачальниками
  • Операційні гнучкі дати початку курсу та розклади
  • Маючи чудові можливості в наших кампусах в Мельбурні CBD

Крім того, як зареєстрована організація навчання, ми є членами OSTAS (Законної схеми забезпечення навчальної підготовки студентів) для забезпечення гарантії навчання для студентських внесків.

Розташування

Мельбурн

Address
470 Bourke St - Baxter Institute
3000 Мельбурн, Вікторія, Австралія