BCA National Training Group

Введення

Прочитайте офіційний опис

історія

Заснована у 1998 році, Національна тренувальна група BCA є багатонаціональною навчальною організацією, яка вперше зараховує студентові цілі. За допомогою індивідуальних тренерів, персональної підтримки, програм роботи на робочому місці та гнучкої доставки ми допомагаємо старшокласникам зробити свій перший кар'єрний крок, а дорослі учні отримують роботу, отримують просування по службі або переходять на кар'єри.

Ми надаємо національно визнані кваліфікації в галузі бізнесу, громадських послуг, підтримки освіти, фінансів, менеджменту та навчання та оцінювання, а також мають досвід у наданні програм "Абориген" та "Торресова протока".

BCA National прагне бачити, що "знання створює майбутнє для людей, громад та організацій".

У нас є кампуси в Сіднеї та Дарвіні, навчаються у всіх столицях та великих регіональних центрах, а також мають значний досвід, що забезпечує навчання в віддалених та сільських громадах Австралії.

Компанія пишається роботою зі студентами, щоб досягти реальних результатів кар'єри, досягаючи найвищих рівнів завершення в Австралії.

Зареєстрований в ASQA - Національний ідентифікатор RTO: 91758

Запропонувши нагородами навчальних курсів для різноманітних зустрічей студентів у навчальних аудиторіях по всій Австралії, BCA National отримала схвалення CRICOS в 2016 році для прийому іноземних студентів у нещодавно відремонтовані кампуси в Сіднеї та Дарвіні.

Зареєстрований в ASQA - CRICOS Provider Code: 03419D

Місія

Національне підрозділ BCA National співпрацює з бізнесом, промисловістю, урядом та неприбутковим сектором з метою виявлення та реалізації навчальних програм, які підготують та надають можливість співробітникам вирішувати проблеми, пов'язані з роботою в глобальному середовищі. BCA National прагне підготувати учнів до того, щоб бути конкурентоспроможними у своїй вибраній галузі навчання.

Зір

Національна BCA National буде приватним постачальником професійного навчання на національному рівні в будь-якій програмі навчання, яку пропонує компанія. Його визнання бренду стане першим номером для якості та доступності у відповідних сегментах ринку.

Розташування

Дарвін

Address
Darwin Office
37 Gregory Street
(Parap LPO, PO Box 91,Parap NT 0820)

NT 0820 Дарвін, Північна територія, Австралія

Сідней

Address
York St Campus
Level 1, 65 York Street

NSW 2000 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія