Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Введення

Прочитайте офіційний опис

Австралійський коледж інформаційних технологій (ACIT) та Інститут кіно та телебачення (IFTV) є зареєстрованою навчальною організацією Австралії, яка має перевірені дані про якісну освіту.

Наша навчальна програма оцінюється відповідно до міжнародних стандартів і доповнюється досвідом роботи та програмою випускників.

ACIT

Наші програми стажування призначені для того, щоб дати студентам впевненість у реальному житті. У результаті наші випускники отримують всесвітнє визнання як фахівці галузі.

Все ACIT

Коледж знаходиться у прекрасному місці з добре обладнаними IT-класами та пропонує інноваційну інформаційну технологію та мультимедійну програму, а також інші національно визнані пакети програм професійної майстерності.

Сотні студентів навчаються в ACIT

Маючи більше 20 років досвіду в галузі освіти, провідні академічні партнерства та програми стажування, ACIT

Чому вибирати нас?

ACIT

Більше 20 років досвіду ... в технічній та медійній освіті

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television превзошедуть інтеграцію поточних галузевих тенденцій в академічні програми.

Ми приносимо вам більше двох десятиліть успіху в галузі технологій та медіа освіти. Ця спадщина є вашою відкритою дверима для видатної кар'єри в цифрових медіа та інформаційно-комунікаційних технологіях.

Промисловість затверджена підготовка

Приєднуйтесь до нас та наших провідних партнерів по технології, коли ви берете свою подорож. Отримайте доступ до найбільш автентичних та найсучасніших тренувань. Користуючись багаторічним досвідом розробки десятиліть і відданістю нашим вчителям та вчителям, які доглядають за її доглядом. Отримайте досвід технологічних гігантів, які формують наш світ - Microsoft, Cisco Systems, Juniper Networks та VMware.

Як ACIT

Масштабовані навчальні Pathways

Програми ACIT дозволяють продовжувати навчання до бакалаврів та магістрів за допомогою кредитних договорів із деякими найкращими університетами Австралії.

Кваліфікація від ACIT

Задоволення різноманітних потреб усіх студентів

Австралійське суспільство більш різноманітне, ніж будь-коли раніше. Викладацька сила в Австралійському коледжі інформаційних технологій (ACIT) та Інституті кіно і телебачення (IFTV) розгортається в розпал міжнародного студентського населення, щоб задовольнити їх різноманітні потреби.

До всіх студентів коледжу ACIT

Факультет

Наш університетський містечко розташований у найкрасивішому великому місті Австралії, Золотий Берег, який пропонує життєздатну і безпечну обстановку, в якій можна навчитися та розвиватися. Студенти отримують вигоду з нашого меншого розміру класів, доступу до висококваліфікованого та дбайливого викладацького складу та широкого спектру послуг підтримки.

Сприймається різноманітність думки та культури, коли ви навчаєтесь зі студентами багатьох країн. Поєднуйте це з природною красою нашого регіону та насолоджуйтесь яскравим і динамічним навчальним середовищем.

Випускний курс

Скористайтеся нашою міжнародною програмою зайнятості для випускників, щоб отримати міжнародний досвід роботи на постійній основі.

Коледж пропонує спеціалізовані послуги, програми стажування та розміщення, а також офіційні навчальні ресурси для сертифікації через основних партнерів галузі.

Коли ми дивимось у напрямку нашого цифрового майбутнього, ми бачимо хвилюючий набір можливостей для технологів, новаторів та дизайнерів. Приєднуйтесь до сотень людей, які передували успішній та корисній кар'єрі.

Розташування

Брісбен

Address
Level 2, 246 Varsity Parade,
Varsity Lakes, Queensland 4227

Брісбен, Квінсленд, Австралія

Австралія Інтернет

Address
Австралія Інтернет, Австралія