Прочитайте офіційний опис

Австралійський коледж інформаційних технологій (ACIT) та Інститут кіно та телебачення (IFTV) є зареєстрованою навчальною організацією Австралії, яка має перевірені дані про якісну освіту.

Наша навчальна програма оцінюється відповідно до міжнародних стандартів і доповнюється досвідом роботи та програмою випускників.

ACIT

Наші програми стажування призначені для того, щоб дати студентам впевненість у реальному житті. У результаті наші випускники отримують всесвітнє визнання як фахівці галузі.

Все ACIT

Коледж знаходиться у прекрасному місці з добре обладнаними IT-класами та пропонує інноваційну інформаційну технологію та мультимедійну програму, а також інші національно визнані пакети програм професійної майстерності.

Сотні студентів навчаються в ACIT

Маючи більше 20 років досвіду в галузі освіти, провідні академічні партнерства та програми стажування, ACIT

Чому вибирати нас?

ACIT

Більше 20 років досвіду ... в технічній та медійній освіті

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television превзошедуть інтеграцію поточних галузевих тенденцій в академічні програми.

Ми приносимо вам більше двох десятиліть успіху в галузі технологій та медіа освіти. Ця спадщина є вашою відкритою дверима для видатної кар'єри в цифрових медіа та інформаційно-комунікаційних технологіях.

Промисловість затверджена підготовка

Приєднуйтесь до нас та наших провідних партнерів по технології, коли ви берете свою подорож. Отримайте доступ до найбільш автентичних та найсучасніших тренувань. Користуючись багаторічним досвідом розробки десятиліть і відданістю нашим вчителям та вчителям, які доглядають за її доглядом. Отримайте досвід технологічних гігантів, які формують наш світ - Microsoft, Cisco Systems, Juniper Networks та VMware.

Як ACIT

Масштабовані навчальні Pathways

Програми ACIT дозволяють продовжувати навчання до бакалаврів та магістрів за допомогою кредитних договорів із деякими найкращими університетами Австралії.

Кваліфікація від ACIT

Задоволення різноманітних потреб усіх студентів

Австралійське суспільство більш різноманітне, ніж будь-коли раніше. Викладацька сила в Австралійському коледжі інформаційних технологій (ACIT) та Інституті кіно і телебачення (IFTV) розгортається в розпал міжнародного студентського населення, щоб задовольнити їх різноманітні потреби.

До всіх студентів коледжу ACIT

Факультет

Наш університетський містечко розташований у найкрасивішому великому місті Австралії, Золотий Берег, який пропонує життєздатну і безпечну обстановку, в якій можна навчитися та розвиватися. Студенти отримують вигоду з нашого меншого розміру класів, доступу до висококваліфікованого та дбайливого викладацького складу та широкого спектру послуг підтримки.

Сприймається різноманітність думки та культури, коли ви навчаєтесь зі студентами багатьох країн. Поєднуйте це з природною красою нашого регіону та насолоджуйтесь яскравим і динамічним навчальним середовищем.

Випускний курс

Скористайтеся нашою міжнародною програмою зайнятості для випускників, щоб отримати міжнародний досвід роботи на постійній основі.

Коледж пропонує спеціалізовані послуги, програми стажування та розміщення, а також офіційні навчальні ресурси для сертифікації через основних партнерів галузі.

Коли ми дивимось у напрямку нашого цифрового майбутнього, ми бачимо хвилюючий набір можливостей для технологів, новаторів та дизайнерів. Приєднуйтесь до сотень людей, які передували успішній та корисній кар'єрі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Advanced Diploma

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Ця програма викладає необхідні професійні навички, необхідні для розробки та впровадження мереж IP в корпорації, постачальнику послуг та середовищі оператора. ... [+]

Огляд курсу

Ця програма викладає необхідні професійні навички, необхідні для розробки та впровадження мереж IP в корпорації, постачальнику послуг та середовищі оператора.

Крім того, студенти повинні навчитися планувати та впроваджувати безпечні, стійкі IP-мережі, віртуалізовані середовища, системи уніфікованих комунікацій і бути здатними проводити високорівневий дизайн для сучасних центрів обробки даних. Програма навчає пов'язаних технічних і планувальних навичок, які підтримують ці заходи. Програма містить 3 великих проектів. Кожен предмет складається з самостійного професійного курсу, який детально описує конкретну тему.... [-]

Австралія Brisbane Australia Online
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Certificate

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Сертифікат IV в галузі інформаційних технологій Networking програма для тих, хто хоче почати або просунути кар'єру в адміністрування ІТ-систем та створення мереж. Про ... [+]

Огляд курсу

Сертифікат IV в галузі інформаційних технологій Networking програма для тих, хто хоче почати або просунути кар'єру в адміністрування ІТ-систем та створення мереж. Програма викладає основні навички підтримки мережі та сервера та навички управління проектами, необхідні для реалізації цих технологій. Студенти повинні навчитися створювати та підтримувати комп'ютерні сервери та мережі. Цей курс доступний студентам у Брісбені, Голд-Кості і в Інтернеті.... [-]

Австралія Brisbane Australia Online
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
36 тижні
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Цей курс надає навички та знання для того, щоб людина мала компетентність в розробці, розробці та використанні цифрових медіа-технологій як спеціаліста з інформаційних та ... [+]

Огляд курсу

Цей курс надає навички та знання для того, щоб людина мала компетентність в розробці, розробці та використанні цифрових медіа-технологій як спеціаліста з інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ), що працювала самостійно або як частина великої групи розробників. Курс спеціально охоплює як інтегрувати пошукову оптимізацію, елементи соціальних мереж та принципи маркетингу соціальних мереж у дизайн веб-сайту.... [-]

Австралія Brisbane
Січень 2020
Денне навчання
36 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Ця програма викладає необхідні професійні навички, необхідні для розробки та впровадження мереж IP у підприємстві, постачальнику послуг та середовищі оператора. Цей курс ... [+]

Огляд курсу

Ця програма викладає необхідні професійні навички, необхідні для розробки та впровадження мереж IP у підприємстві, постачальнику послуг та середовищі оператора. Цей курс викладається в Інтернеті для вітчизняних студентів та особисто для студентів у регіонах Брісбен та Голд Коуст.

Студенти повинні навчитися планувати та впроваджувати складні IP-мережі та технології на підприємстві, постачальнику послуг та середовищах зв'язку телекомунікацій. Програма навчає пов'язаних технічних, управлінських і планувальних навичок, які підтримують ці заходи. Програма містить 2 великих проектів. Кожен предмет складається з самостійного професійного курсу, який детально описує конкретну тему.... [-]

Австралія Brisbane Australia Online
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
38 тижні
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою