Прочитайте офіційний опис

Ad Astra Institute ; сучасний та енергійний інститут освіти в австралійської індустрії гостинності. Завдяки прямим зв'язкам з індустрією, Ad Astra Institute пропонує своїм студентам унікальну можливість навчатися у професіоналів галузі, з особливим наголосом на результатах навчання.

Ad Astra Institute може похвалитися репутацією в індустрії гостинності для досконалості та інновацій у розробці та проведенні якісних освітніх програм. Будучи студентом Ad Astra Institute , ви будете відчувати видатний педагогічний персонал, який має високу мотивацію забезпечити всіх студентів готовими до роботи і підтримувати репутацію наших випускників як висококваліфікованих та бажаних у цій галузі.

Студенти Ad Astra Institute користуються чудовими можливостями та мають можливість навчитися та розвивати навички у стимулюючому, сучасному та безпечному середовищі.

Наше зобов'язання щодо забезпечення видатного досвіду роботи в Ad Astra Institute для наших іноземних студентів також передбачає наявність широкого спектру послуг підтримки студентів. Ці послуги включають допомогу з вміннями мови та навчання, проживанням, рекреаційною діяльністю, медичними послугами та персональним керівництвом, щоб забезпечити насолоду студентський досвід.

Ми з нетерпінням чекаємо Вас на нашу різноманітну та активну спільноту в Ad Astra Institute .

Експертний педагогічний колектив

Наші студенти навчаться на нашому видатному викладацькому факультеті, який є фахівцем у своїй галузі. З багаторічним практичним досвідом у великих готельних мережах та престижних ресторанах по всьому світу, наші тренери мають високу мотивацію забезпечити всіх студентів готовими на робочому місці, висококваліфікованими та затребуваними в галузі.

Послуги світового класу

Наші студенти користуються чудовими можливостями в центрі Мельбурна, з можливістю вчитися і розвивати навички в стимулюючому, сучасному і безпечному середовищі. Ці сучасні об'єкти та невеликі розміри класів дозволяють студентам максимізувати свій час з експертами-тренерами та отримати максимальну віддачу від програми.

Навчання на основі навичок, практичне навчання

Ми надаємо нашим студентам практичні знання, навчаючи їх реальним навичкам. Поєднання теорії та практичного навчання гарантує, що наші студенти обладнані для реальної кар'єри, коли вони залишають Ad Astra.

Допомога при випускній роботі

Ad Astra спрямована на підвищення ринкової вартості наших студентів, щоб допомогти їм знайти роботу в індустрії гостинності. Завдяки нашим зв'язкам із Merlin Shift, студенти Ad Astra отримують ексклюзивний доступ до програми, яка відповідає вимогам роботи, що може забезпечити вступ до австралійської індустрії гостинності.

Pathways до вищого навчання

Наші курси забезпечують встановлені Pathways до вищих навчальних можливостей. Надаючи нашим студентам міжнародно визнані навички та кваліфікацію, наші студенти можуть перейти на інші курси та володіти навичками працювати у своїй галузі, а також проводити подальші дослідження.

Можливості підтримки студентів

Ad Astra прагне забезпечити видатний загальний досвід для всіх іноземних студентів. Забезпечуючи широкий спектр послуг з підтримки студентів, включаючи допомогу в навичках з мовою та навчання, проживання, відпочинкові заходи, послуги з охорони здоров'я та особисте керівництво, ми гарантуємо нашим студентам приємний досвід.

Мельбурн - найпопулярніший у світі місто

Мельбурн - це не тільки харчова столиця Австралії, але також пройшла шість років поспіль "Найпотрібніші міста світу". З подіями світового класу, численними заходами та різноманітними можливостями для працевлаштування, Мельбурн - ідеальне місце для розвитку вашої кар'єри.

Проживання в сімейному проживання

Ad Astra Institute надає студентам доступ до житлових будинків через Австралійську мережу домашніх поселень (AHN).

Хостери AHN пропонують більше, ніж кімнат для оренди; вони пропонують систему підтримки та справжню зацікавленість привітати студента до Австралії.

Досвід ферми

Ad Astra Institute пропонує студентам ексклюзивний доступ до нашої освітньої програми свят у м. Гамб'є. Це знакова австралійське місце, де уздовж узбережжя відповідає країна, і є всесвітньо відомим своїм унікальним продуктом. Студенти зустрінуться з унікальним досвідом, вивчаючи, звідки надходять високоякісні продукти та як вони виробляються

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

Ad Astra Institute

Ця кваліфікація відображає роль комерційних кухарів, які використовують широкий спектр добре розвинених кулінарних навичок і глибокі знання кухонних операцій для приготув ... [+]

Ця кваліфікація відображає роль комерційних кухарів, які використовують широкий спектр добре розвинутих кулінарних навичок та належних знань про кухні, щоб готувати їжу та пункти меню.

Використовуючи розсудливість та судження, вони працюють з деякою незалежністю та під обмеженим наглядом, використовуючи плани, політику та процедури для керівництва роботою.

Вимоги щодо вступу (міжнародні студенти)... [-]
Австралія Melbourne
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ad Astra Institute

Ця кваліфікація відображає роль шеф-кухарів, які використовують широкий спектр добре розвинених кондитерських навичок і глибокі знання кухонних операцій для виробництва к ... [+]

Ця кваліфікація відображає роль шеф-кухарів, які використовують широкий спектр добре розвинених кондитерських навичок і глибокі знання кухонних операцій для виробництва кондитерських виробів. Використовуючи розсудливість та судження, вони працюють з деякою незалежністю та під обмеженим наглядом, використовуючи плани, політику та процедури для керівництва роботою.

Ця кваліфікація забезпечує Pathway до роботи в різних організаціях, де готуються і обслуговуються кондитерські вироби, включаючи кондитерські вироби, ресторани, готелі, підприємства громадського харчування, клуби, паби, кафе і кав'ярні.... [-]

Австралія Melbourne
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ad Astra Institute

Ця кваліфікація відображає роль комерційних кухарів, які мають керівну роль або керівну роль команди на кухні. Вони працюють незалежно або з обмеженим керівництвом від ін ... [+]

Ця кваліфікація відображає роль комерційних кухарів, які мають керівну роль або керівну роль команди на кухні.

Вони працюють незалежно або з обмеженим керівництвом від інших і використовують дискрецію для вирішення неповоротких проблем.

Вимоги щодо вступу (міжнародні студенти)

Кандидати повинні буде показати, що вони відповідають одному з наступних критеріїв:

Знання англійської мови, еквівалентне IELTS 5.5;18 років або старше;Задовольнити критерії справжнього тимчасового в'їзду (GTE) австралійського департаменту імміграції (DIBP) для студентської візи (підклас 500);Завершення австралійського року 11 (старша середня) освіти або закордонного еквівалента; АБОПродемонстровані навички, набуті через досвід роботи; АБОПрацює у відповідній посаді з можливістю набути навичок; АБОПродемонструйте інтерв'ю, що приймає, особисто або по телефону, щоб вони мали навички та вміння досягти успіху в курсі.... [-]
Австралія Melbourne
Січень 2020
англійська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

Ad Astra Institute

Ця кваліфікація відображає роль висококваліфікованих старших операторів, які використовують широкий спектр навичок гостинності в поєднанні з управлінськими навичками та о ... [+]

Ця кваліфікація відображає роль висококваліфікованих старших операторів, які використовують широкий спектр навичок гостинності в поєднанні з управлінськими навичками та обгрунтованими знаннями галузі для координації зусиль для гостинності.

Вони працюють незалежно, несуть відповідальність за інших і приймають низку оперативних бізнес-рішень.

Вимоги щодо вступу (міжнародні студенти)... [-]
Австралія Melbourne
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою