Ad Astra Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ad Astra Institute ; сучасний та енергійний інститут освіти в австралійської індустрії гостинності. Завдяки прямим зв'язкам з індустрією, Ad Astra Institute пропонує своїм студентам унікальну можливість навчатися у професіоналів галузі, з особливим наголосом на результатах навчання.

Ad Astra Institute може похвалитися репутацією в індустрії гостинності для досконалості та інновацій у розробці та проведенні якісних освітніх програм. Будучи студентом Ad Astra Institute , ви будете відчувати видатний педагогічний персонал, який має високу мотивацію забезпечити всіх студентів готовими до роботи і підтримувати репутацію наших випускників як висококваліфікованих та бажаних у цій галузі.

Студенти Ad Astra Institute користуються чудовими можливостями та мають можливість навчитися та розвивати навички у стимулюючому, сучасному та безпечному середовищі.

Наше зобов'язання щодо забезпечення видатного досвіду роботи в Ad Astra Institute для наших іноземних студентів також передбачає наявність широкого спектру послуг підтримки студентів. Ці послуги включають допомогу з вміннями мови та навчання, проживанням, рекреаційною діяльністю, медичними послугами та персональним керівництвом, щоб забезпечити насолоду студентський досвід.

Ми з нетерпінням чекаємо Вас на нашу різноманітну та активну спільноту в Ad Astra Institute .

Експертний педагогічний колектив

Наші студенти навчаться на нашому видатному викладацькому факультеті, який є фахівцем у своїй галузі. З багаторічним практичним досвідом у великих готельних мережах та престижних ресторанах по всьому світу, наші тренери мають високу мотивацію забезпечити всіх студентів готовими на робочому місці, висококваліфікованими та затребуваними в галузі.

Послуги світового класу

Наші студенти користуються чудовими можливостями в центрі Мельбурна, з можливістю вчитися і розвивати навички в стимулюючому, сучасному і безпечному середовищі. Ці сучасні об'єкти та невеликі розміри класів дозволяють студентам максимізувати свій час з експертами-тренерами та отримати максимальну віддачу від програми.

Навчання на основі навичок, практичне навчання

Ми надаємо нашим студентам практичні знання, навчаючи їх реальним навичкам. Поєднання теорії та практичного навчання гарантує, що наші студенти обладнані для реальної кар'єри, коли вони залишають Ad Astra.

Допомога при випускній роботі

Ad Astra спрямована на підвищення ринкової вартості наших студентів, щоб допомогти їм знайти роботу в індустрії гостинності. Завдяки нашим зв'язкам із Merlin Shift, студенти Ad Astra отримують ексклюзивний доступ до програми, яка відповідає вимогам роботи, що може забезпечити вступ до австралійської індустрії гостинності.

Pathways до вищого навчання

Наші курси забезпечують встановлені Pathways до вищих навчальних можливостей. Надаючи нашим студентам міжнародно визнані навички та кваліфікацію, наші студенти можуть перейти на інші курси та володіти навичками працювати у своїй галузі, а також проводити подальші дослідження.

Можливості підтримки студентів

Ad Astra прагне забезпечити видатний загальний досвід для всіх іноземних студентів. Забезпечуючи широкий спектр послуг з підтримки студентів, включаючи допомогу в навичках з мовою та навчання, проживання, відпочинкові заходи, послуги з охорони здоров'я та особисте керівництво, ми гарантуємо нашим студентам приємний досвід.

Мельбурн - найпопулярніший у світі місто

Мельбурн - це не тільки харчова столиця Австралії, але також пройшла шість років поспіль "Найпотрібніші міста світу". З подіями світового класу, численними заходами та різноманітними можливостями для працевлаштування, Мельбурн - ідеальне місце для розвитку вашої кар'єри.

Проживання в сімейному проживання

Ad Astra Institute надає студентам доступ до житлових будинків через Австралійську мережу домашніх поселень (AHN).

Хостери AHN пропонують більше, ніж кімнат для оренди; вони пропонують систему підтримки та справжню зацікавленість привітати студента до Австралії.

Досвід ферми

Ad Astra Institute пропонує студентам ексклюзивний доступ до нашої освітньої програми свят у м. Гамб'є. Це знакова австралійське місце, де уздовж узбережжя відповідає країна, і є всесвітньо відомим своїм унікальним продуктом. Студенти зустрінуться з унікальним досвідом, вивчаючи, звідки надходять високоякісні продукти та як вони виробляються

Розташування

Мельбурн

Address
Level 2, 600 Collins Street
VIC 3000 Мельбурн, Вікторія, Австралія