Acknowledge Creativity

Введення

Прочитайте офіційний опис

Австралійські компанії починають з'ясовувати, що творчі навички можуть принести нове мислення до будь-якої організації.

Занадто багато закладів пропонують творчі курси, які ігнорують такі навички, як качки, переговори та ринкова чутливість цін, що є ключем до успішного ведення власного бізнесу.

З 2014 року Визнати творчість Розвинувся, щоб слугувати збільшенням запитів на дизайн-мислення та інноваційних інструментів від бізнес-студентів. Саме в цей час ми також помічали багато творів (художників, дизайнерів та письменників), які шукали комерційні навички, такі як лідерство, качки та ціни.

Більше того, ніж знайти нішу, ми знайшли споріднені духи, які боролися з де і як навчитися цим навичкам "іншої сторони". Наші перші семінари включали як творчої, так і ділової аудиторії, і ми здивувалися, наскільки вони повинні були навчати один одного.

Наша мета полягала у створенні ідеального місця для розвитку творчої, підприємницької та технічної думки; Місце, де учасники могли навчитися навичкам, які вони могли б зайняти на своїх робочих місцях та зробити позитивні зміни.

Ми віримо...

Якщо ви не пам'ятаєте, ви витрачаєте час. Якщо ви не стоїте на тому, чого ви вірите, ви прикидаєтеся. Якщо ви не задаєте питання, ви не навчаєтеся.

Величини

Наші цінності прості, але потужні. Якщо ви не пам'ятаєте, ви витрачаєте час. Якщо ви не стоїте за тим, що ви вірите, ви прикидаєтеся. Якщо ви не запитуєте, як ви можете допомогти, вам все одно.

Сьогоднішня мрія може перетворитися на завтрашнє заснування, з огляду на фондовій біржі, якщо це ваша мета. Диплом креативного підприємства навчає учасників адаптуватися, винаходити, інновацій та процвітати в сучасній економіці навчання. Наші студенти є мистецькими, винахідливими та натхненними для вирішення нових ситуацій, проблем та завдань з навичками, щоб спеціалізуватися на певній творчій дисципліні або застосувати їх навчання до більш широкого бізнес-середовища.

Розкрийте ідеальне поєднання уяви, творчості та ділової спритності та відкрийте для себе світ творчих можливостей, які чекають на Acknowledge Creativity.

Розташування

Мельбурн

Address
Melbourne Campus: 168 Exhibition Street
VIC 3000 Мельбурн, Вікторія, Австралія

Сідней

Address
Sydney Campus: 60 Hickson Road
NSW 2000 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія