Прочитайте офіційний опис

Академія Interactive Entertainment (АЄІ) найбільш нагороджений 3D анімація, дизайн гри і візуальний FX педагог Австралії. Створений як некомерційної організації, щоб рости творчий цифровий сектор, АЕИ є піонером у розробці спеціальних кваліфікацій гри і продовжує вводити нововведення через галузеві партнерства і динамічного навчання.

АЕИ курси практичної, кар'єра орієнтованих і поставляються промисловості досвідчені викладачі в серйозно весело і творчо вимогою студії середовищі. Випускники АЕИ і завоювали безліч нагород протягом багатьох років у тому числі був названий 2007 Австралійський Дрібне Постачальник Року.

АЕИ Статут Основними завданнями не-для-прибуток академії Interactive Entertainment є:

Забезпечити акредитованого доступу громадськості, промисловості та підтримки Повне фірмове курси і програми, відповідні індустрії інтерактивних розваг, в тому числі курсів в 3D анімації, програмування, музики і кіно; Забезпечити інкубатор курси контролюються відповідними постачальниками промисловості та спеціальні курси, щоб задовольнити попит промисловості; Заохочувати зростання сильного регіонального промисловості та сприяти розширенню можливостей зайнятості в промисловості; Проведення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт у зв'язку з галузевими постачальниками і комерційних розробників; Фостер і сприяти розвитку промисловості мереж та приладдя, на національному та міжнародному рівні, а також сприяти створенню комп'ютерної гри Асоціації розробників і конференції; Assist випускників Академії, щоб знайти роботу в промисловості і роботодавців вербувати навченим і кваліфікованим персоналом; Союзи з іншими установами, як в Австралії та на міжнародному рівні, з метою сприяння і розвитку підготовку до промисловості; Фостер і сприяти розвитку нових і малих підприємств, пропонуючи мережеві можливості, наставництво та службові приміщення з діапазоном допоміжних послуг, і Assist і пропонують житлових приміщень для студентів, учасників промисловості, орендарів, клієнтів та / або співробітників і власників нових і малих підприємств.

СИДНЕЙ CAMPUS

Кампус Сідней розташований в самому центрі ігрової індустрії Сіднея, в оточенні обох встановлених розробниками і незалежними студіями. Сідней також є домом для найбільшої в Австралії студії візуальних ефектів, тварин логіки, які зазвичай наймають АЕИ високо цінуються випускники. Студенти, що навчаються в кампусі Сідней пощастило бути в оточенні процвітаючий ігр та кіно спільноти і забезпечуються багатьох можливостей, включаючи корпоративних заходів, кіно та ігри фестивалів плюс галузевих заходах.

Мельбурн CAMPUS

Мельбурн знаходиться на передньому краї розвитку гри в Австралії. З моменту відкриття тут в 2004 році, АЕИ закріпила своє місце в місцевих ігр та візуального галузі виробництва, як місце, де студій йти, коли шукаємо талановитих художників і програмістів.

АЕИ випускники працюють на всіх рівнях по всій великих студій в Мельбурні, а також багато міжнародних і працював на величезну кількість ігор, включаючи блокбастер Grand Theft Auto IV (GTA IV, Rockstar Games) і найбільш продаваних iPhone програми управління і Flight Сімс 3.

Канберра CAMPUS

Кампус АЕИ Канберра знаходиться в Уотсон, зеленому передмісті на північ від центру міста. АЕИ Канберра, перший кампус АЕИ, була створена в 1996 році у відповідь на попит на 3D-ігри художників і програмістів. Наші промисловості досвідчені викладачі навели студентів через наші курси з працевлаштуванням в усіх основних ігор і 3D анімації студії в Австралії, а також ряду всесвітньо відомих компаній.

Канберра є домом для деяких з найбільш відомих та інноваційних світових розробників ігор, моделювання та програмного забезпечення візуалізації поряд з передовими виробничими студіями. Ми маємо тісні зв'язки з аперкот Ігри Studios і спільно розташовані з DreamGate Studios.

Наше партнерство з Канберрі технологічного інституту (CIT) в бакалавра Ігри та віртуальні світи ступеня звичайно дозволяє студентам отримати доступ до ряду ресурсів, включаючи великі бібліотеки, студентського житла та інших допоміжних послуг.

Аделаїда CAMPUS

АЕИ Аделаїда наш новий кампус пропонує новітні розробки ігор, програмування ігор, 3D анімації та візуальних ефектів освіти в новий, стан арт-об'єктів. Кампус знаходиться в самому серці ділового району Аделаїди, на 32 Grenfell вулиці (поруч з City Cross Food Court). Кампус сусіди основні кіно та ігри студії, такі як Rising Sun Pictures, шість футів Малюк і могутнє королівство. Це вулиця від жвавого торгового центру Rundle, який є домом для деяких з Аделаїди кращих магазинів, кафе, галерей і пам'яток.

Сіетл CAMPUS

Наш кампус Сіетл, штат Вашингтон розташований в самому центрі міста на Seattle Center - поруч з знаменитої Space Needle. Довгий час центром для індустрії відеоігор, Сіетл є домом для студій, як Valve, Bungie і Nintendo Америки, поряд з незліченними розвиваються незалежних студій гри. Зручні варіанти громадського транспорту, багато цікавих заходів, і відмінні ресторани роблять Seattle Center Відмінне розташування для наших студентів.

Сіетл процвітаюче місто, повний речей, щоб зробити! У той час як в Сіетлі центр, перевірте Space Needle, Музей Experience Music Project, або Тихоокеанський науковий центр. У безпосередній близькості знаходяться Пайк-плейс ринку Сіетл художній музей і красивий публічна бібліотека Сіетла. Розгалужув просто трохи далі, і досліджувати міжнародний район, лісопаркова зоопарк, Музей історії та промисловості, або Музей Flight!

Лафейетт CAMPUS

Наш кампус Лафайет, Луїзіана знаходиться в регіоні Acadiana, серце Cajun і креольської французької Луїзіані. Наш кампус розташований в Луїзіані Immersive Technologies підприємства (LITE) будівля, що прилягає до Університету Луїзіани в Лафайет. ЛАЙТ є 3D візуалізація і захоплюючий високопродуктивний обчислювальний ресурс-центр, хостинг клієнтів у комерційних промисловості, уряду та університетів секторів. Партнерство АЕИ з можливістю машини (ОМ) та органу економічного розвитку Лафайет (LEDA) дає нам можливість дати більше життя зростаючого цифрового медіа-індустрії в місті Лафайет.

З його різноманітною культурою, всесвітньо відомий кухні і живої історії, Лафайет дійсно унікальне місто, яке пропонує нескінченні можливості для студентів, щоб поринути в. З місцевих визначних пам'ятках області, як Верміліонвілл Акадіана Village, Лафайет музей природної історії, Acadiana Центр мистецтв, університет художній музей і завод Ейвері Айленд Табаско, Лафайет і Acadiana запропонувати щось для всіх! Названий "смачних місто на півдні" від Південного Живого Журналу, Лафайет може похвалитися одним у своєму роді кухні з ресторанами, такі як Blue Cafe Dog, Джолі, французька преса і Prejean, що пропонує Cajun і страв креольському стилі, який буде відправляти свій смак нирки на гострих відчуттів!

Лафайет є домом для деяких з кращих музичних фестивалів у світі, таких як фестиваль Internationale де Louisiane, фестивалі Acadiens, Латинської музичного фестивалю та інших заходів, таких як Downtown живих, Ритми на обід річки і Баха. Фестивалі відіграють ключову роль в культурі та різноманітності району з різних фестивалів, що відбуваються в області майже кожні вихідні!

ОНЛАЙН CAMPUS

Інтернет Кампус АЕИ спонтанно увірвалися в існуванні в кінці 2012 року, як цілеспрямовані зусилля, щоб розвинути і довести онлайн курси АЕИ, які були запущені з 2005 року, в аудиторії у всьому світі. Інтернет Кампус укомплектована дружніх і вихідних людей, які роблять все можливе, щоб надати досвід АЕИ у всіх зв'язки і, звичайно доставки. Всі наші викладачі наводяться, пристрасний і досвідченими викладачами.

Наша команда Адміністрація досвід онлайн листування і спілкування, і ми прагнемо отримати відсортовані студентів у процесі їх вибору так гладко, як це можливо. Ми гарантуємо, що вони оснащені всіма необхідними документами через електронну пошту та програмного забезпечення, розміщений в кожній надійшов студентом.

Інтернет Кампус пропонує широкий вибір курсів, що спеціалізуються в області розробки ігор, ігровий дизайн, 3D-анімації та програмування. Викладання ведеться у віртуальних класах через Adobe Connect і є гнучкі варіанти для тих, хто занадто зайнятий, щоб дотримуватися графіка дослідження. Просто дайте нам знати, що ваші цілі дослідження, і ми будемо працювати, щоб відповідати вашим потребам якнайкраще.

Якщо ви вчитель середньої школи і зацікавлені в нас обслуговували організації курсів для вашої школи, ми можемо керувати курс для вас, або ми можемо навчити вас, щоб доставити курс в клас.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Advanced Diploma

Academy of Interactive Entertainment

Розширений Диплом екрані і Медіа два роки, повний робочий день курс, який призначений, щоб ви в світі кіно, телебачення або візуальних ефектів. Це практичний курс розробл ... [+]

Розширений Диплом екрані і Медіа два роки, повний робочий день курс, який призначений, щоб ви в світі кіно, телебачення або візуальних ефектів. Це практичний курс розроблений, щоб дати краще технічне навчання з використанням новітніх, держава-оф-сучасні технології.

Цей курс був написаний в консультації з провідними кіно і візуальних ефектів студії, що дозволяє завершити вражаючий фільм проекти, які наочно демонструють свої навички і створити професійний шоу-котушка, щоб справити враження потенційних роботодавців.... [-]

Австралія Melbourne Sydney США USA Online Perth Adelaide Canberra Seattle Lafayette Australia Online Campbellsville  + 8 Більше
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Academy of Interactive Entertainment

Гейм-дизайнери є мрійниками і євангелісти для проекту розробки гри. Вони процвітають на нових ідеях і завжди думати про те, як користувачі будуть взаємодіяти і насолоджув ... [+]

Гейм-дизайнери є мрійниками і євангелісти для проекту розробки гри. Вони процвітають на нових ідеях і завжди думати про те, як користувачі будуть взаємодіяти і насолоджуватися досвід, який вони створили. Велика гра дизайнер має поєднання технічних знань, художньої майстерності і, найголовніше, вміння спілкуватися і розуміти людей.

Гейм-дизайнери витрачають значну кількість часу писати докладні документи, що визначають ігровий механіки, середовищ ігрових персонажів і Немезида гри. Ця деталь простягається аж до, як конкретний предмет може вести себе, бути анімовані і звук.... [-]

США USA Online Seattle Австралія Melbourne Sydney Canberra Adelaide Perth Australia Online Lafayette Campbellsville  + 8 Більше
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Academy of Interactive Entertainment

Гра Програмісти управляти процесом розвитку гри; створення рамок, функціональність і взаємодія в грі. Розглядається як основного інгредієнта в процесі розвитку, ігрові пр ... [+]

Гра Програмісти управляти процесом розвитку гри; створення рамок, функціональність і взаємодія в грі. Розглядається як основного інгредієнта в процесі розвитку, ігрові програмісти високо цінуються і постійно користується попитом.

Диплом професійного розвитку гри, що спеціалізується на програмуванні ігри, була розроблена у відповідь на потреби промисловості і працює протягом двох років, повний робочий день.... [-]

Австралія Sydney Melbourne Canberra США Seattle Lafayette USA Online Adelaide Australia Online Campbellsville Perth  + 8 Більше
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Academy of Interactive Entertainment

Гра Програмісти управляти процесом розвитку гри; створення рамок, функціональність і взаємодія в грі. Розглядається як основного інгредієнта в процесі розвитку, ігрові пр ... [+]

Гра Програмісти управляти процесом розвитку гри; створення рамок, функціональність і взаємодія в грі. Розглядається як основного інгредієнта в процесі розвитку, ігрові програмісти високо цінуються і постійно користується попитом.

Диплом професійного розвитку гри, що спеціалізується на програмуванні ігри, була розроблена у відповідь на потреби промисловості і працює протягом двох років, повний робочий день.... [-]

США USA Online Австралія Sydney Canberra Melbourne Adelaide Perth Seattle Lafayette Australia Online Campbellsville  + 8 Більше
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Certificate

Academy of Interactive Entertainment

3D Анімація Основи призначена познайомити студентів з багатьох кар'єрних можливостей, доступних для 3D-художників, аніматорів і дизайнерів. Цей курс дає студенту розумінн ... [+]

3D-анімації Основи призначений для познайомити студентів з багатьох кар'єрних можливостей, доступних для 3D-художників, аніматорів і дизайнерів. Цей курс дає студенту розуміння творчого потенціалу програмного забезпечення анімації 3D використовується в іграх, кіно і індустрії візуальних ефектів.

Курс охоплює основи 3D-анімації в тому числі:

3D-моделювання Текстурування АНІМАЦІЯ освітлення Надання дизайн персонажів Навколишнє середовище дизайн короткі кіновиробництво ... [-]
Австралія Sydney Melbourne Canberra Adelaide Australia Online США Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Perth  + 8 Більше
інформація
англійська
Заочне навчання
10 - 20 тижні
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Academy of Interactive Entertainment

Основи розробки ігор курс дозволить вам створювати 3D-ігри, використовуючи потужний Unity 3D ігровий движок. Студенти будуть введені в галузі стандартних інструментів і м ... [+]

The Основи розробки ігор Звичайно ж дозволить вам створювати 3D-ігри, використовуючи потужний Unity 3D ігровий движок. Студенти будуть введені в галузі стандартних інструментів і методів для розробки ігор. Курс включає в себе:

Використання C # для розробки ігор в Unity 3D Дізнайтеся більше про ігровий механіці і як їх реалізувати Створення гри швидше, так як ви дізнаєтеся, швидкого прототипування Досліджуйте компонентів Unity3D і сценаріїв для створення рівнів, спеціальні ефекти, призначений для користувача інтерфейс і ігрову логіку Імпорт художніх робіт активів для ігор Управління проектами з використанням системи управління версіями і інструменти для спільної роботи Успішне завершення видається сертифікат III в області інформації, цифрових медіа та технології ... [-]
Австралія Sydney Melbourne Canberra Adelaide Australia Online США Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Perth  + 8 Більше
інформація
англійська
Заочне навчання
10 - 20 тижні
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Graduate Diploma

Academy of Interactive Entertainment

Диплом в області менеджменту (навчання) становить один рік, звичайно, який є відмінним кік-старт для випускників, які хочуть навчитися створювати свої власні пусконалагод ... [+]

Диплом в області менеджменту (навчання) становить один рік, звичайно, який є відмінним кік-старт для випускників, які хочуть навчитися створювати свої власні пусконалагодження цифрові медіа-бізнесу. Курс призначений для ознайомлення студентів з асоційованих підприємницьких навичок, необхідних і можливостей в швидко розширюється незалежних ігор, анімації та цифрового контенту промисловості.... [-]

Австралія Sydney Melbourne Canberra Adelaide Australia Online США Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Perth  + 8 Більше
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

AIE Screen Showreel

Study Online