University of Pisa Summer & Winter Schools

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Пізи - державна установа, що має двадцять відділів , з науково-дослідними центрами високого рівня в галузях сільського господарства, астрофізики, інформатики, інженерії, медицини та ветеринарії. Крім того, Університет має тісні зв'язки з Інститутами Пізана Національної науково-дослідної ради , з багатьма установами культури національного та міжнародного значення, а також з галуззю, особливо з інформаційних технологій , які пройшли фазу швидкого розширення в Пізі під час дев'ятдесят шістдесяті і сімдесятники.

Університет Пізи був офіційно заснований в 1343 р. , Хоча деякі вчені стверджують, що їх походження належить до 11 століття.

Найбільш раннє свідчення про "Studium" Пісана датується 1338 р., Коли відомий юрист Раньєрі Арсенді передав Пізу з Болоньї. Він разом із Бартоло Да Сассоферрато , викладач цивільного права, був виплачений муніципалітетом для навчання громадських уроків.

Папський бик " В сутреньких dignitatis ", наданий папою Климентом VI 3 вересня 1343, визнав "Studium" Пізи як " Studium Generale "; інститут післядипломної освіти, заснований чи підтверджений універсальним авторитетом, папством чи імперією. Піза була одним з перших європейських університетів, які могли похвалитися цією папською атестацією, яка гарантувала універсальну, правову цінність її освітніх кваліфікацій.

Першими вченими були: теологія, цивільне право, канонічне право та медицина. У 1355 році Франческо Да Буті , відомий коментатор Божественної комедії Данте почав викладати на "Студії".

Піза та її "Студія" переживали період кризи на рубежі 15 століття: завоювання флорентійців міста зруйнувало його економічне та соціальне життя. Дійсно, відсутність документальних свідчень про стан функціонування Університету протягом десятиліть.

У 1473 році, завдяки Лоренцо ді Медічі , Pisan Studium відновив систематичний розвиток, і в 1486 році було передбачено будівництво будинків для проведення уроків. Будучи розташована в будівлі пізніше " Palazzo della Sapienza" ("Будівництво знань") чотирнадцятого століття площі Грано. Образ херувима був розміщений над воротами "Dell'Abbondanza" (ворота достатку), що веде до площі П'яцца, і досі є символом університету .

Після повстання проти Флоренції в 1494 році і після війни, Pisan Studium зазнав періоду падіння і був переведений в Пістоя, Прато та Флоренцію. Церемонія відкриття університету, 1 листопада 1543 р., Під керівництвом герцога Козімо Ідеї Медічі , розглядалася як друга інаугурація. Якість університету сприяла статуті 1545 року, і Pisan Athenaeum став одним із найважливіших у Європі для викладання та досліджень. Кафедру "Семплічі" (ботаніку) займав Лука Гіні , засновник першого в світі ботанічного саду, який перейшов на посаду Андреа Сезалпіно , який вперше застосував наукову методологію класифікації рослин і вважається провісником у відкритті кровообігу . Габріель Фаллопіо та Марчелло Малпагі промовили в анатомії та медицині.

Галілей Галілей, який народився і навчався в Пізі, став професором математики в Pisan Studium в 1589 році.

Роль Університету як державної інституції стала ще більше підкреслюватися під час Великого князівства Медічі. Протекціоністська політика забезпечила послідовне ядро ​​вчених та викладачів: закони, які видавали Козімо I, Фердінандо I та Фердінандо II, зобов'язували тих, хто мав намір отримати ступінь, відвідати Студій Пізи. Цей період бачить різних видатних діячів лекції в Пізі, особливо в галузі права та медицини .

Розвиток Університету продовжувався під Лоренасом. Вони завершили будівництво астрономічної обсерваторії (проект, ініційований Medicis), а також збагачення університетської бібліотеки з важливими публікаціями, розробкою ботанічного саду та природничого музею, а також створили нові кафедри, такі як експериментальна фізика та хімія.

Анексія Тоскани до Наполеонівської імперії призвела до перетворення Студії в Імператорську Академію: Атенеум став філією Паризького університету, а курси та навчальні програми були побудовані за французькою моделлю державної освіти. Було засновано п'ять нових факультетів (теологія, право, медицина, наука та література), а також іспити, різні кваліфікаційні назви та дипломні роботи. У 1813 році "La Scuola Normale Superiore " була створена як філія "Ecole Normale de Paris".

Реставрація не змогла скасувати наслідків наполеонівського досвіду. Перший з'їзд італійських вчених відбувся в Пізі в 1839 році . 421 вчений і понад 300 фахівців різних дисциплін обговорили зоологію, порівняльну анатомію, хімію, фізику, математику, агрономію, технологію, ботаніку, філософію рослинності, геологію, мінералогію, географію та медицину.

У 1839 - 1840 рр. Директор Освіти Гаетано Джорджіні висунув найважливішу реформу в Пізському університеті, збільшивши кількість факультетів до шести (теологія, право, література, медицина, математика та природничі науки) і створила першу в світі кафедра сільського господарства та овецьництва.

У 1846 р. Був знову відкритий Scuola Normale. Тим часом ліберальні та патріотичні ідеали поширювалися на Athenaeum, а батальйон університету, до складу якого входили викладачі та студенти, виділявся в битві за Куртатон і Монтанара в 1848 році .

Під час "Другої реставрації", в 1851 році, Леопольдо II об'єднав університети Пізи і Сієни в унікальному етруському Атенеумі, мотивований частково з економічних причин, але насамперед для політичного контролю. Факультети богослов'я та права лежали в Сієні; а літератури, медицини, математики та природничих наук залишилися в Пізі. Після флорентійського повстання та втечі великого князя в 1859 році одним з початкових заходів, запроваджених з боку Уряду, було повернення до міста Піза свого Студії з усіма його шістьма факультетами.

З народженням Королівства Італія , Пізанський університет став одним із найпрестижніших культурних інститутів нової держави . У другій половині ХІХ і першої половини ХХ століття в Пізі викладалися такі престижні лектори: адвокати Франческо Каррара та Франческо Буонамічі , філологи Доменіко Спертетті та Джованні Д'Анкона , історики Паскуале Вільярі , Джоаккіно Вольпе та філософ Луїджі Руссо. Джованні Джентіле , економіст Джузеппе Тоніоло та математики Улісс Діні та Антоніо Пачінотті . Перший європейський інститут історичної лінгвістики був заснований в Пізі в 1890 році .

За роки фашизму Пізанський Атенеум був активним центром політичних дебатів та антифашистської організації .

Після другої світової війни Пізанський університет повернувся до авангарду у багатьох галузях знань . На факультети інженерії та фармації, створені передвоєнними, були додані Економіка, іноземні мови та література та політика. У 1967 р. Засновано "Scuola Superiore di Studi Universitari e Perfezionamento S. Anna", яке спільно з "La Scuola Normale" утворило високопрестижний навчально-викладацький центр.

Розташування

Лукка

The University of Pisa

Address
55100 Лукка, Тоскана, Італія

Батавія

Address
Fermi National Accelerator Laboratory
60510 Батавія, Іллінойс, США

Ліворно

Address
Località San Gaetano, Via del Porto
57016 Ліворно, Тоскана, Італія

Помпей

Address
Parco Archeologico di Pompei
80045 Помпей, Кампанія, Італія

Лукка

Address
Fondazione Campus ,via del Seminario prima, n. 790, Monte S. Quirico
55100 Лукка, Тоскана, Італія

Лече Ней Марсі

Address
67050 Лече Ней Марсі, Абруццо, Італія

Сілліко

Address
55036 Сілліко, Тоскана, Італія

Турін

Address
10123 Турін, П'ємонт, Італія

Масса

Address
Castello di Castiglione del Terziere
54021 Масса, Тоскана, Італія

Альтопасіо

Address
Via della Chiesa 1 Badia Pozzeveri
55011 Альтопасіо, Тоскана, Італія

Піза

Address
Піза, Тоскана, Італія

Програми

Foundation Year
Summer course
Цей навчальний заклад також пропонує: