Прочитайте офіційний опис

Університет Пізи - державна установа, що має двадцять відділів , з науково-дослідними центрами високого рівня в галузях сільського господарства, астрофізики, інформатики, інженерії, медицини та ветеринарії. Крім того, Університет має тісні зв'язки з Інститутами Пізана Національної науково-дослідної ради , з багатьма установами культури національного та міжнародного значення, а також з галуззю, особливо з інформаційних технологій , які пройшли фазу швидкого розширення в Пізі під час дев'ятдесят шістдесяті і сімдесятники.

Університет Пізи був офіційно заснований в 1343 р. , Хоча деякі вчені стверджують, що їх походження належить до 11 століття.

Найбільш раннє свідчення про "Studium" Пісана датується 1338 р., Коли відомий юрист Раньєрі Арсенді передав Пізу з Болоньї. Він разом із Бартоло Да Сассоферрато , викладач цивільного права, був виплачений муніципалітетом для навчання громадських уроків.

Папський бик " В сутреньких dignitatis ", наданий папою Климентом VI 3 вересня 1343, визнав "Studium" Пізи як " Studium Generale "; інститут післядипломної освіти, заснований чи підтверджений універсальним авторитетом, папством чи імперією. Піза була одним з перших європейських університетів, які могли похвалитися цією папською атестацією, яка гарантувала універсальну, правову цінність її освітніх кваліфікацій.

Першими вченими були: теологія, цивільне право, канонічне право та медицина. У 1355 році Франческо Да Буті , відомий коментатор Божественної комедії Данте почав викладати на "Студії".

Піза та її "Студія" переживали період кризи на рубежі 15 століття: завоювання флорентійців міста зруйнувало його економічне та соціальне життя. Дійсно, відсутність документальних свідчень про стан функціонування Університету протягом десятиліть.

У 1473 році, завдяки Лоренцо ді Медічі , Pisan Studium відновив систематичний розвиток, і в 1486 році було передбачено будівництво будинків для проведення уроків. Будучи розташована в будівлі пізніше " Palazzo della Sapienza" ("Будівництво знань") чотирнадцятого століття площі Грано. Образ херувима був розміщений над воротами "Dell'Abbondanza" (ворота достатку), що веде до площі П'яцца, і досі є символом університету .

Після повстання проти Флоренції в 1494 році і після війни, Pisan Studium зазнав періоду падіння і був переведений в Пістоя, Прато та Флоренцію. Церемонія відкриття університету, 1 листопада 1543 р., Під керівництвом герцога Козімо Ідеї Медічі , розглядалася як друга інаугурація. Якість університету сприяла статуті 1545 року, і Pisan Athenaeum став одним із найважливіших у Європі для викладання та досліджень. Кафедру "Семплічі" (ботаніку) займав Лука Гіні , засновник першого в світі ботанічного саду, який перейшов на посаду Андреа Сезалпіно , який вперше застосував наукову методологію класифікації рослин і вважається провісником у відкритті кровообігу . Габріель Фаллопіо та Марчелло Малпагі промовили в анатомії та медицині.

Галілей Галілей, який народився і навчався в Пізі, став професором математики в Pisan Studium в 1589 році.

Роль Університету як державної інституції стала ще більше підкреслюватися під час Великого князівства Медічі. Протекціоністська політика забезпечила послідовне ядро ​​вчених та викладачів: закони, які видавали Козімо I, Фердінандо I та Фердінандо II, зобов'язували тих, хто мав намір отримати ступінь, відвідати Студій Пізи. Цей період бачить різних видатних діячів лекції в Пізі, особливо в галузі права та медицини .

Розвиток Університету продовжувався під Лоренасом. Вони завершили будівництво астрономічної обсерваторії (проект, ініційований Medicis), а також збагачення університетської бібліотеки з важливими публікаціями, розробкою ботанічного саду та природничого музею, а також створили нові кафедри, такі як експериментальна фізика та хімія.

Анексія Тоскани до Наполеонівської імперії призвела до перетворення Студії в Імператорську Академію: Атенеум став філією Паризького університету, а курси та навчальні програми були побудовані за французькою моделлю державної освіти. Було засновано п'ять нових факультетів (теологія, право, медицина, наука та література), а також іспити, різні кваліфікаційні назви та дипломні роботи. У 1813 році "La Scuola Normale Superiore " була створена як філія "Ecole Normale de Paris".

Реставрація не змогла скасувати наслідків наполеонівського досвіду. Перший з'їзд італійських вчених відбувся в Пізі в 1839 році . 421 вчений і понад 300 фахівців різних дисциплін обговорили зоологію, порівняльну анатомію, хімію, фізику, математику, агрономію, технологію, ботаніку, філософію рослинності, геологію, мінералогію, географію та медицину.

У 1839 - 1840 рр. Директор Освіти Гаетано Джорджіні висунув найважливішу реформу в Пізському університеті, збільшивши кількість факультетів до шести (теологія, право, література, медицина, математика та природничі науки) і створила першу в світі кафедра сільського господарства та овецьництва.

У 1846 р. Був знову відкритий Scuola Normale. Тим часом ліберальні та патріотичні ідеали поширювалися на Athenaeum, а батальйон університету, до складу якого входили викладачі та студенти, виділявся в битві за Куртатон і Монтанара в 1848 році .

Під час "Другої реставрації", в 1851 році, Леопольдо II об'єднав університети Пізи і Сієни в унікальному етруському Атенеумі, мотивований частково з економічних причин, але насамперед для політичного контролю. Факультети богослов'я та права лежали в Сієні; а літератури, медицини, математики та природничих наук залишилися в Пізі. Після флорентійського повстання та втечі великого князя в 1859 році одним з початкових заходів, запроваджених з боку Уряду, було повернення до міста Піза свого Студії з усіма його шістьма факультетами.

З народженням Королівства Італія , Пізанський університет став одним із найпрестижніших культурних інститутів нової держави . У другій половині ХІХ і першої половини ХХ століття в Пізі викладалися такі престижні лектори: адвокати Франческо Каррара та Франческо Буонамічі , філологи Доменіко Спертетті та Джованні Д'Анкона , історики Паскуале Вільярі , Джоаккіно Вольпе та філософ Луїджі Руссо. Джованні Джентіле , економіст Джузеппе Тоніоло та математики Улісс Діні та Антоніо Пачінотті . Перший європейський інститут історичної лінгвістики був заснований в Пізі в 1890 році .

За роки фашизму Пізанський Атенеум був активним центром політичних дебатів та антифашистської організації .

Після другої світової війни Пізанський університет повернувся до авангарду у багатьох галузях знань . На факультети інженерії та фармації, створені передвоєнними, були додані Економіка, іноземні мови та література та політика. У 1967 р. Засновано "Scuola Superiore di Studi Universitari e Perfezionamento S. Anna", яке спільно з "La Scuola Normale" утворило високопрестижний навчально-викладацький центр.

Доступні навчальні програми:
  • італійський
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Foundation Year

University of Pisa Summer & Winter Schools

Курс фундацій гуманітарних наук (FCH) ... [+]

Курс фундації гуманітарних наук (FCH) - 60 крб

Модулі поділяються наступним чином:

- італійська література: вступ 12 крб - сучасна європейська історія 9 крб - грецька та римська археологія 6 крб - Історія мистецтва: вступ 6 Кб кр - Вступ до філософської думки 3 Кр

Решта 24 кредиту складаються з курсів італійської мови та культури загальною сумою 60 кредитів.... [-]

Італія Lucca
Вересень 2019
англійська,італійський
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Курс фундації наук (FCS) ... [+]

ФК готує студентів, зацікавлених у вивченні дипломної програми в галузі сільського господарства, інформатики, економіки, інженерії, математики, медицини, природничих наук, фармації та фізики. Зміст курсів враховує іспит на вступ до медицини та тести на оцінку, які студенти повинні прийняти для того, щоб отримати доступ до дипломної програми.

Курси ділиться наступним чином:... [-]

Італія Lucca
Вересень 2019
англійська,італійський
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Summer course

University of Pisa Summer & Winter Schools

Літня школа - це майстерня з розробки ландшафтного дизайну, метою якої є вивчення складних взаємин між побудованим середовищем та водою в широкому сенсі ресурсів навколиш ... [+]

Про

Літня школа - це майстерня з розробки ландшафтного дизайну, метою якої є вивчення складних взаємин між побудованим середовищем та водою в широкому сенсі ресурсів навколишнього середовища, а отже, включає приморські, річкові, озерні та водні ресурси. Студенти будуть займатися розробкою проекту на тосканському прикладі, за підтримки викладачів та репетиторів Пізского університету та запрошених викладачів інших національних та міжнародних університетів. Літня школа організована у двох частинах. Перша частина спрямована, перш за все, на критичне читання та знання області, вибраної як приклад дослідження, з метою виявлення її цінностей та критики. У цій першій частині, основи 3d Photogrammetry та методів обстеження UAV також будуть забезпечені для аналізу прикладу як у архітектурному та міському масштабі. У другій частині студента буде працювати над розробкою проекту посилення області, вибраної у якості прикладу. Протягом усього періоду уроки будуть організовані належним чином, щоб дати теоретичну та методологічну підтримку розвитку проектів. Результати будуть публічно обговорюватися на відкритому фінальному засіданні.... [-]

Італія Lucca
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Курс буде вказувати на останні дослідження та клініко-прикладні проблеми щодо ролі м'язових вправ як для здорових людей, так і для пацієнтів, уражених різними типами перв ... [+]

Про

Європейські сільські райони заселені невеликими фермами. Вони сприяють виробництву продуктів харчування, які пізніше споживаються або придбаються споживачами як у сільських, так і в (міських) районах. Саме тому, що вони діють у сільській місцевості, малі ферми є частиною сільської динаміки (наприклад, економічної, соціальної, екологічної), що впливає на перехід на сільську місцевість. Іншими словами, в Європі перехід до сільського господарства йде на питання, пов'язані з сільським господарством і виробництвом і споживанням продовольства, багато сільських районів і підприємствами, які працюють там, сприяють забезпеченню та придбанню продуктів харчування.... [-]

Італія Lucca Sillico
інформація
англійська
Денне навчання
1 місяць
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Метою літньої школи є надання учасникам широкого огляду поточних стратегій вивчення римського житла, садів і міських пейзажів. Основні питання: Які методи збору даних спр ... [+]

Про

Метою літньої школи є надання учасникам широкого огляду поточних стратегій вивчення римського житла, садів і міських пейзажів. Основні питання: Які методи збору даних сприяють науковій реконструкції побудованих середовищ? Які технології візуалізації даних дозволяють отримати сенсорний вимір міських ландшафтів? Як археологічні дані можуть бути доступні фахівцям інших дисциплін, які займаються дослідженнями, збереженням та управлінням будівельною спадщиною? Які інструменти доцільні для обміну даними з метою сталого збереження? Помпеї надають ідеальний випадок, завдяки безпрецедентній доступності контекстних археологічних даних, а також багатовікової історії розвідки, досліджень і реставрацій.... [-]

Італія Pompei
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Стратиграфічні розкопки римських будівель, розташованих у гавані кварталі Вада Волатеррана; Класифікація будівель та знахідок, Неразрушаючі методи діагностики, що застосо ... [+]

Про

Стратиграфічні розкопки римських будівель, розташованих у гавані кварталі Вада Волатеррана; Класифікація будівель та знахідок, Неразрушаючі методи діагностики, що застосовуються до археологічних досліджень (зокрема геодарі, проведені доктором А. Ріболіні Dipartimento Scienze della Terra, UNIPI), Цифрове управління документацією

Ціль

Викладання методології археологічних досліджень у римських містах та ландшафтах... [-]

Італія Livorno
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Літня школа археології в Абруццо - це академічна програма, яку пропонує Пізанський університет спільно з керівництвом археологічної спадщини Абруццо. Студенти отримають і ... [+]

Про

Літня школа археології в Абруццо - це академічна програма, яку пропонує Пізанський університет спільно з керівництвом археологічної спадщини Абруццо. Студенти отримають інтенсивне міждисциплінарне навчання, з лекціями, лабораторіями, двома різними розкопками. Щоб завершити програму, ми планували відвідування вихідного дня на археологічний майданчик. У нашій школі студенти будуть розвивати основні рамки знань і навичок для своєї майбутньої професійної роботи в археології.... [-]

Італія Lecce Nei Marsi
інформація
англійська
Денне навчання
4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Наука, технології та суміжні знання взяли на себе все більш помітну роль у суспільстві. Зрозуміло, що громадські турботи про те, як науково-технічний прогрес та експертиз ... [+]

Про

Наука, технології та суміжні знання взяли на себе все більш помітну роль у суспільстві. Зрозуміло, що громадські турботи про те, як науково-технічний прогрес та експертиза застосовуються для вирішення суспільних потреб, очікувань та вимог, проте зростають пропорційно. Інститути, такі як Європейський Союз, визнали це головним питанням, що призвело до того, що іноді відображалося як криза довіри до науки, а зовсім недавно - до кризи раціональності у вирішенні громадських питань. За ці роки було розроблено низку теоретичних рамок і підходів. Хоча це може суттєво відрізнятися від того, як діагностовано походження проблеми, і відповідь задумана, існує широкомасштабна згода про те, що будь-який спрощений погляд на взаємодію між наукою та суспільством має бути відмовитися, і що необхідно дотримуватися більш комплексних підходів натренований. Як наслідок, відбулося значне збільшення обізнаності, концептуальних рамок, інструментів та вмінь у спілкуванні з наукою, оцінки громадських реакцій та залучення людей до розробки політики в галузі науки та технологій. Тим не менш, публічні проблеми (повторно) постійно з'являються, оскільки наука, інновації та промислова політика продовжуються, що викли- кає здатність плідно застосовувати науково-технічну експертизу у соціально неврегульованому контексті. Літня школа забезпечить оновлений аналіз цієї проблематики, зосереджуючись на рамах, підходах, методології та досвіді. Діяльність буде сформульована вранці та вдень. Ранкові сесії будуть присвячені лекції. У другій половині дня засідання будуть розробляти теми, що розглядаються вранці, шляхом групової роботи. Учасники будуть оцінюватися за результатами виконаних робіт та закінчення іспиту.... [-]

Італія Lucca
інформація
англійська
Денне навчання
5 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Внесок обчислювальних методологій у відкриття ліків вже не є суперечливим, а головні світові фармацевтичні та біотехнологічні компанії використовують обчислювальні інстру ... [+]

Про

Внесок обчислювальних методологій у відкриття ліків вже не є суперечливим, а головні світові фармацевтичні та біотехнологічні компанії використовують обчислювальні інструменти проектування. Комп'ютерний дизайн препаратів включає в себе обчислювальні методи та ресурси, які використовуються для полегшення розробки та виявлення нових терапевтичних рішень. Ця літня школа охоплює всі основні обчислювальні методи, що використовуються при відкритті ліків, забезпечуючи базовий рівень знань у цій галузі дослідження.... [-]

Італія Lucca
інформація
англійська
Денне навчання
6 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Зимова школа присвячена докторанту. студенти, які виконують свої наукові дослідження у галузі машинобудування та енергетичних систем, включаючи турбомашини, двигуни внутр ... [+]

Про

Зимова школа присвячена докторанту. студенти, які виконують свої наукові дослідження у галузі машинобудування та енергетичних систем, включаючи турбомашини, двигуни внутрішнього згоряння, системи перетворення енергії, електростанції, системи відновлюваної енергетики та інноваційні енергетичні системи. Зимова школа відбудеться у березні та буде організована семінарами експертів та сесіями з обговоренням інформації та досвіду серед студентів та викладачів. школа буде проходити протягом п'яти днів, а національних та міжнародних ораторів буде запропоновано представити свій досвід та свою наукову діяльність. доповідачі будуть запрошені з академічних, промислових та дослідницьких центрів.... [-]

Італія Lucca
інформація
англійська
Денне навчання
5 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

2019 р. Видання "Літня школа, що сприяє технологіям для промислового Інтернету речей" (ET-I2oT 2019), організована для надання 6 ECTS (48 годин передніх уроків) у галузі ... [+]

Про

2019 р. Видання "Літня школа, що сприяє технологіям для промислового Інтернету речей" (ET-I2oT 2019), організована для надання 6 ECTS (48 годин передніх уроків) у галузі електроніки, електромагнетизму та ІКТ для Інтернету речей (IoT), орієнтуючись на аудиторію бакалавра (минулого року), магістрів та аспірантів, дослідників та практиків на ранній стадії з академій або промисловості.... [-]

Італія Lucca
інформація
англійська
Денне навчання
6 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Цей курс є результатом партнерства ООН-Хабітат та Пізанського університету. Вона вирішує складну проблему управління кліматомісткими містами, оцінюючи порівняльним чином ... [+]

Про

Цей курс є результатом партнерства ООН-Хабітат та Пізанського університету. Вона вирішує складну проблему управління кліматомісткими містами, оцінюючи порівняльним чином найкращі практики та рішення. Курс спрямований, перш за все, на політиків, державних службовців та практиків, які представляють теоретичний та академічний зміст практичним та практичним підходом. Конкретне зміст у загальній темі буде визначатися щорічно та узгоджуватися організаторами в кожному виданні, виходячи з поточних подій у цьому районі.... [-]

Італія Lucca
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
5 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Літня школа в остеоархеології та палеопатології - це академічна програма, спрямована на досягнення студентів у антропологічних та палеопатологічних лабораторних методах. ... [+]

Про

Літня школа в остеоархеології та палеопатології - це академічна програма, спрямована на досягнення студентів у антропологічних та палеопатологічних лабораторних методах. Це видатна можливість для студентів отримати практичний досвід в біоарматологічному дослідженні, працюючи поруч з провідними дослідниками у цій галузі. Лабораторії та лекції будуть проводитись у Лабораторії палеопатології (в Медичній школі Пізи). Літня школа відбудеться протягом 3 тижнів, з метою надання студентам базових знань анатомії скелету, фізичної антропології та палеопатології, необхідних для підходу до остеологічних аналізів. Скелетні матеріали, що досліджуються, включають зразки з тосканських розкопок, починаючи від середньовічного віку. Діяльність буде завершена під наглядом досвідченого персоналу Відділу палеопатології під керівництвом професора Гіно Форнаціарі.... [-]

Італія Lucca
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Наша літня школа - практичний, повноцінний курс по вивченню біотехнологій, який можна застосувати до вивчення декількох біологічних предметів, пов'язаних з клітинною біол ... [+]

Про

Наша літня школа - практичний, повноцінний курс по вивченню біотехнологій, який можна застосувати до вивчення декількох біологічних предметів, пов'язаних з клітинною біологією, експресією генів та аналізом функцій, генотоксичностью та ультраструктурними спостереженнями.

Курс буде поділений на:

теоретична частина, організована на лекціях, що охоплюють сучасні технології;практична частина, в якій учасники будуть розміщені в лабораторіях і будуть безпосередньо задіяні в розробці та виконанні декількох експериментальних протоколів щодо основних тем предмету лекцій.Ціль... [-]
Італія Lucca
інформація
англійська
Денне навчання
13 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Літня школа Data Science пропонує широкий мультидисциплінарний погляд на різні основи науки про дані, включаючи інтелектуальний аналіз даних та аналітику великих даних, м ... [+]

Літня школа Data Science пропонує широкий мультидисциплінарний погляд на різні основи науки про дані, включаючи інтелектуальний аналіз даних та аналітику великих даних, машинне навчання та AI, мережеву науку та складні системи, цифрову етику, обчислювальну соціальну науку та прикладну науку про дані. міжнародних науковців високого рівня.

Ціль

Наука про дані стає деструктивним наслідком цифрової революції. Вона базується на поєднанні доступності великих даних, складних методів аналізу даних і масштабованих обчислювальних інфраструктур. Наука про дані швидко змінює спосіб ведення бізнесу, спілкування, проведення досліджень і управління суспільством. Це також змінює спосіб проведення наукових досліджень. Підходи, керовані моделями, доповнюються підходами, керованими даними. З'явилася нова парадигма, де теорії і моделі, і знизу до відкриття знань з даних взаємно підтримують один одного. Враховуючи міждисциплінарний характер науки про дані, це використовує дані та моделі для просування знань у різних дисциплінах або в різних дисциплінах (наприклад, біології, економіці, медицині тощо). Основні теми літньої школи пов'язані з аналітикою великих даних (тобто вилученням знань з великих даних, машинним навчанням, наданням загального огляду основних методів, які використовуються для автоматичного вивчення та вдосконалення з досвіду та складних систем; до мережної науки). Більше того, лекції будуть висвітлювати етичні наслідки, які може призвести до наукової інформації, і контрзаходи, які кожен вчений може використовувати для проведення аналізу стосовно осіб, які беруть участь у даних.... [-]

Італія Lucca
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 тижневий
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Курс охоплює повний цикл якісного дослідницького проекту; від дизайну до збирання, аналізу, звітності та поширення інформації. Зокрема учасники будуть ознайомлені з різни ... [+]

Про

Курс охоплює повний цикл якісного дослідницького проекту; від дизайну до збирання, аналізу, звітності та поширення інформації. Зокрема учасники будуть ознайомлені з різними стратегіями збору даних (інтерв'ю, документи, візуальні дані, спостереження тощо), різні методи аналізу даних (контент-аналіз, етнографія, аналіз критичного дискурсу тощо), і вони навчаться, як тлумачити , оцінюючи та поширюючи результати якісного дослідження. Нарешті, буде представлений програмний інструмент (Nvivo) для аналізу якісних досліджень, і учасники будуть ознайомлені з його використанням.... [-]

Італія Lucca
інформація
англійська
Денне навчання
5 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Діяльність складається з дванадцяти лекцій. Кожна лекція буде охоплювати тему, що міститься в стандартному підручнику з ядерної фізики, щоб показати наше глибоке зміна на ... [+]

Про

Діяльність складається з дванадцяти лекцій. Кожна лекція буде охоплювати тему, що міститься в стандартному підручнику з ядерної фізики, щоб показати наше глибоке зміна нашого розуміння внаслідок досвіду, накопиченого в останні десятиліття. Зокрема, ми зосередимо увагу на аспектах, пов'язаних з недавнім прогресом, який ведеться дослідженнями з радіоактивними променями (RIBs), моделлю ab-initio структури та сучасними нуклон-нуклонними взаємодіями, вивченням ядерної речовини та застосуванням астрофізичного та практичного інтересу.... [-]

Італія Lucca
інформація
англійська
Денне навчання
4 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Полезна школа середньовічної археології та біоріарйоології в Бадії Поззевірі (Лукка, Італія) - це навчальна програма, спрямована на навчання студентів у археологічному та ... [+]

Про

Полезна школа середньовічної археології та біоріарйоології в Бадії Поззевірі (Лукка, Італія) - це навчальна програма, спрямована на навчання студентів у археологічному та біоархиологічному полі та лабораторних методах. Розкопки відбудуться в церкві "Сан-П'єтро-Позжевіри" в муніципалітеті Альтопасіо. Бадія Позжевірі розташована приблизно в 10 милях на схід від міста Лукка, столиці однойменної тосканської провінції. Церква Сан П'єтро колись була частиною камбольдського монастиря, заснованого в 11 столітті на березі озера Бантіна. Середньовічне озеро, яке тепер повністю висихало, простягнулося між Луккою та річкою Арно. Монастир процвітав упродовж 12-13 століть завдяки своєму розташуванню вздовж вулиці Віа Франциґена - основного торгового та паломницького маршруту, який з'єднував Францію та Північну Європу з Римом протягом усього середньовіччя. Спад монастиря почався в 14 столітті і врешті-решт призвів до його розпаду в 15 столітті. Церква Сан-П'єтро залишалася центром поклоніння села і все ще використовується.... [-]

Італія Altopascio
інформація
англійська
Денне навчання
4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Аудитори повинні розвивати та вдосконалювати свою здатність аналізувати зміни, вирішувати пов'язані з ними ризики та виклики та постійно адаптувати свої методи та підходи ... [+]

Про

Аудитори повинні розвивати та вдосконалювати свою здатність аналізувати зміни, вирішувати пов'язані з ними ризики та виклики та постійно адаптувати свої методи та підходи до аудиту. Для цього важливо, щоб аудиторські установи розвивали взаємовигідні відносини з академічними дослідниками. Іншими словами, аудиторська професія та дослідження повинні рухатися рука об руку. Щоб досягти цієї мети, університет Пізи та Європейський Аудиторський Суд (ЄКА), незалежний зовнішній аудитор ЄС, створили та об'єднали Літню школу з державного аудиту та підзвітності... [-]

Італія Lucca
інформація
італійський
Денне навчання
5 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Школа має намір навчити деяких відібраних і професійних інструментів, які є корисними для вивчення історичних ландшафтів та архітектури минулих років у складних областях, ... [+]

Про

Школа має намір навчити деяких відібраних і професійних інструментів, які є корисними для вивчення історичних ландшафтів та архітектури минулих років у складних областях, як гірські, використовуючи цифрові досягнення та нові технології, а також розглядаючи основні потреби в ця галузь досліджень, сприяючи тіснішій співпраці з державними установами та професіоналами у плануванні землекористування та просуванню культурної спадщини. Лекції вранці директорами та викладачами з їхніх досліджень нададуть студентам глибинні уявлення про теорію та практику за обраними предметами. Практичний практичний досвід у цій галузі буде доповнено активністю на комп'ютері за допомогою нового програмного забезпечення та / або нових цифрових інструментів у другій половині дня.... [-]

Італія Lucca Massa
інформація
англійська
Денне навчання
1 тижневий
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Літня школа "Читання середньої єгипетської ієратії" - це академічна програма, яку пропонує Пізанський університет, спрямована на підготовку своїх учасників до читання та ... [+]

Про

Літня школа "Читання середньої єгипетської ієратії" - це академічна програма, яку пропонує Пізанський університет, спрямована на підготовку своїх учасників до читання та інтерпретації літературних і документальних текстів Стародавнього Єгипту (Середньоєгипетська, 2000-1500 рр. До н.е.) у оригінальному сценарії ( ієратеї та ієрогліфи).

Ціль

Мета школи полягає в тому, щоб забезпечити сильні здібності до читання та інтерпретації давньоєгипетських документів в ієратеї та ієрогліфах, крім базових знань. Це буде досягнуто за допомогою трьох різних рівнів: 1) декодування ієратечного сценарію (базовий); 2) інтенсивна практика читання (ієрархічні джерела) під наглядом вчителів; 3) зосередження на питаннях граматики, пов'язаних з текстами Середнього царства. Досліджуючи різні типи документів, учасники отримають упевненість у самостійному наближенні стародавніх єгипетських творів до Середньої Єгипту, особливо тих, що написані в ієратеї.... [-]

Італія Turin
інформація
англійська,Arabic (Egypt)
Денне навчання
6 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Два тижні навчання та семінар, а також мережа, соціалізація, матч і розслаблення. На початку першого тижня будуть представлені виклики, що виникла компаніями, що беруть у ... [+]

Про

Два тижні навчання та семінар, а також мережа, соціалізація, комедії та розслаблення. На початку першого тижня будуть представлені проблеми, що виникла компаніями, що беруть участь у програмі, і на яких учасники курсу будуть запрошені для роботи в групах від 4 до 5 осіб. Наприкінці першого тижня буде представлений перший проект проекту, який виконуються групами. Наприкінці другого тижня буде представлена ​​остаточна версія проектів. Цифрові гуманітарні теоретико-практичні заняття з найсучасніших інструментів, технологій та методів цифрового гуманітарного світу.... [-]

Італія Lucca
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Літня школа "Євґґіологи як куратори музеїв: занурення" - це академічна програма, яку пропонує Пізанський університет спільно з Музеєм Егіціо в Туріні. Головне завдання Шк ... [+]

Про

Літня школа "Євґґіологи як куратори музеїв: занурення" - це академічна програма, яку пропонує Пізанський університет спільно з Музеєм Егіціо в Туріні. Головне завдання Школи полягає у забезпеченні теоретичного та практичного підходу до давньоєгипетських об'єктів у складі колекції. Кожен об'єкт - це накопичення різних історій, як стародавніх, так і сучасних, починаючи від виробництва, використання, осадження, відкриття, аж до придбання, збереження та відображення. Школа запропонує унікальну можливість вирішувати єгипетські предмети з усіх цих різних точок зору, з теоретичної та більш прагматичної перспективи, викриваючи учасників різноманітних музейних практик завдяки захоплюючому досвіду в музейній обстановці.... [-]

Італія Lucca Turin
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 тижневий
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Метою цього незначного є надання знань та інструментів для запуску та керування туристичною компанією, орієнтованою на спорт. ... [+]

Ціль

Метою цього незначного є надання знань та інструментів для запуску та керування туристичною компанією, орієнтованою на спорт.

Хто може подати заявку

Студенти університету зацікавлені в області туризму та менеджменті

Мова

Англійська

Інтенсивність програми

Повний день

Прийом вимоги

будучи студентом університету

ECTS

15

Збори

2640 євро

(збори 1000, розміщення 1640)... [-]

Італія Lucca
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
6 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Студенти фізики будуть навчатися у дослідницьких групах, що працюють над новими ініціативами Fermilab, експериментами mu2e, muon (g-2), Nova, а також майбутніми експериме ... [+]

Про

Студенти фізики будуть навчатися у дослідницьких групах, що працюють над новими ініціативами Fermilab, експериментами mu2e, muon (g-2), Nova, а також майбутніми експериментами з фізики нейтрино або в групі Fermilab, яка співпрацює з cms експериментом в CERN , або в групі теорій. для деяких студентів стажування може проходити в інших лабораторіях або університетах. студенти інженерії будуть навчатися в прискорювачі відділу Фермілаб, технічному відділі або обчислювальному відділі або в групах, що працюють на прикладних дослідженнях в інших лабораторіях або університетах. кожен стажист буде під наглядом одного наставника, співробітника американської лабораторії. Наставник несе відповідальність за всю навчальну програму стажера на 9 тижнів постійності на нашому грунті. кожен стажист подає письмову доповідь, яка стане об'єктом оцінки університетом пізинського комітету.... [-]

США Batavia
інформація
англійська
Денне навчання
1 місяць
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Літня школа включає програму міждисциплінарних досліджень протягом одного тижня. Школа проходитиме на кафедрі хімії Пізского університету і призначена для підготовки аспі ... [+]

Про

Літня школа включає програму міждисциплінарних досліджень протягом одного тижня. Школа проходитиме на кафедрі хімії Пізского університету і призначена для підготовки аспірантів (магістрів), зокрема, аспірантів з інтересами в спадщині науки. Літня школа спрямована на надання студентам з різного освітнього рівня (випускників у сферах науково-технічної та гуманістичної) конкретних навичок для початку та розробки проектів для належної діагностики та консервативного управління культурною спадщиною. Школа надає уроки для передачі знань для характеристики матеріалів, для методів, придатних для їх характеристики, для оцінки їх стану змін. Особлива увага буде приділена вивченню продуктів і технологій, які будуть використовуватися для збереження. Щороку Школа буде присвячена різній темі всередині Heritage Science. У 2019 році школа буде зосереджена на вивченні органічних матеріалів в археології.... [-]

Італія Lucca
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
5 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Pisa Summer & Winter Schools

Внаслідок успіху перших двох редакцій у Пізі (2016 і 2017) за участю близько 120 студентів, що приїжджають з усього світу, а також видання 2018 року в Литві, за участю за ... [+]

Про

Внаслідок успіху перших двох редакцій у Пізі (2016 і 2017) за участю близько 120 студентів, що приїжджають з усього світу, а також видання 2018 року в Литві, за участю засновників школи як вчителі, кафедра політології Пізского університету, реалізує IV Міжнародну літню школу на основі теорії та якісних методів. Літня школа - інтенсивний 5-денний курс (з ранковим та післяобіднім заняттям), де вправи та робочі групи чергуються з лекціями. Якісні дослідники часто стикаються з такими загальними проблемами, як втрата даних після збору та кодування даних, з огляду на можливості розробки своїх ідей та створення незрозумілих і мирських звітів. Метод обгрунтованої теорії допомагає вам прискорити аналіз даних та складання звіту. Ця літня школа зосереджується на вдосконаленні навичок використання стратегій "Початкова теорія", щоб допомогти вам підвищити ступінь, чіткість та творчість вашої роботи. Ця школа допоможе вам зберегти гнучкість підґрунтованої теорії, одночасно поширюючи концептуальну глибину та обсяг вашого аналізу. Ми підкреслимо, як (1) розробити та визнати потужні кодекси, (2) проводити порівняльний аналіз, (3) зміцнювати ваші нові концептуальні категорії та (4) об'єднати ці категорії в узгоджений та достовірний звіт, (5) задовольняти якість в якісному аналізі, (6) повідомити свої висновки та (7) впоратися з CAQDAS для покращення аналізу. Ми також розглянемо відповідність між заземленою теорією та символічним взаємодією та як спосіб і перспектива доповнюють один одного. Літня школа найкраще обслуговує учасників, які перебувають у середині якісного дослідницького проекту або займаються якісним кодуванням для попереднього дослідження, незалежно від того, чи було це вивчення заснованої теорії. Якісний репортаж спирається на мистецтво та науку - образ та аналіз. Проте аналіз... [-]

Італія Lucca
інформація
англійська
Денне навчання
5 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою