The International Hospitality Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Не дивно, що Академія шеф-кухарів вибрала Сенігаллію для свого нового італійського штабу, будучи одним з міст Італії, який найбільше представляє життєву природу туриста, красу та різноманітність території. Це чудове місце, яке славиться своїм "оксамитовим пляжем", в самому серці узбережжя району Марке, є туристичним визначним пам'ятником та культурним центром, яке має велике значення.

Сенігаллія - ​​це ідеальне місце, де студенти оточені з площі художнього багатства, де їжу та мистецтво навчаються безпосередньо, коли сирі інгредієнти вирощуються та культивуються за традицією. У цьому регіоні багато продуктів є одними з найвідоміших "Made in Italy", які експортуються по всьому світу, як білий трюфель Sant'Angelo, Maccaroncini Campofilone і тисячі інших доброчесності.

Марші можуть похвалитися над винами, маслами та сирами, виробленими місцевим бізнесом, що є символом багатства землі та пристрасті у виробництві високоякісних продуктів ". Тому ми вирішили привезти сюди нашу школу та інноваційну навчальну програму завдяки численним запитам, зробленим обома туроператорами студентами. Наша школа з гордістю готова відкрити свої двері всім студентам, які бажають стати кращими шеф-кухарем. в світі.

Ми пропонуємо унікальну систему освіти, яка зробила нас знаменитими в Англії, Америці, і що ми імпортуємо в багатьох інших країнах, не тільки в Європі, а також на Близькому Сході та в Китаї.

Спеціальні курси, практичні та ефективні, спрямовані не тільки на викладання основних прийомів приготування їжі, але також передати значення того, що означає бути шеф-кухарем, який працює у професійній кухні. Асимілювати свої знання та вивчати їх секрети дозволять учням вступити в ресторанний бізнес з особливостями та впевненістю, необхідною для того, щоб стати професійним шеф-кухарем.

The International Hospitality Academy народилася з віри в те, що найкращим способом вивчення цього мистецтва навчають професіонали в професійному середовищі та відсутності "найкращого способу практичного".

Не дивно, що The International Hospitality Academy може похвалитися ресторанами, які є партнерами деяких із найвідоміших ресторанів у місцевому регіоні.

Після завершення першої частини тренінгу у нашій кухні для розвитку, наші студенти зможуть навчатися у кращих шеф-кухарів, навіть тих зоряних, у всіх своїх кухнях, але завжди дотримуючись наших навчальних програм.

Величезна перевага формування таким чином - це практичні навички, які вже набуті з цього досвіду, що багато інших випускників не вистачає, коли йдеться про пошук роботи.

Після закінчення курсу, студент буде мати всі теоретичні та практичні інструменти, щоб негайно працювати в одній з кращих професійних кухонь.

Розташування

Сенігаллія

Address
Via Nicola Abbagnano, 12
60019 Сенігаллія, Марш, Італія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: