TOChina HUB

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

TOChina HUB - це інтегрований центр знань, створений для того, щоб залучити Китай не просто як сферу досліджень, а як незамінний партнер у вихованні майбутніх поколінь космополітичних громадян і компетентних фахівців.

Університет Туріна розробив TOChina HUB у співпраці з ESCP Europe (кампус Торіно) та Інститутом Світових справ Торіно (T.wai) для просування інноваційної моделі академічного співробітництва з окремими китайськими партнерами.

Спільні програми досліджень, динамічні програми для міжкультурної підготовки та мобільності студентів, а також нові канали для відповідних обмінів між людьми були створені з Пекінським університетом, Пекінським університетом іноземних студій, Університетом Чжецзян та Університетом закордонних наук Гуандуна.

TOChina HUB має намір приєднатися до святкування 50-річчя встановлення дипломатичних відносин Італії та Китаю в 2020 році через амбітну платформу, яка буде слугувати підтримці навчання протягом усього життя в Китаї, а також про трансформативну динаміку її поясу та дороги. Ініціатива.

Підтримувані двома найбільшими банківськими фондами Італії - Compagnia di San Paolo, за програмою міжнародних відносин, і Fondazione CRT -, а також Торгово-промисловою палатою TOChina HUB працює над наданням теоретично обгрунтованих знань, аналітичної політики і практичні ноу-хау щодо морфінгу ідентичностей Китаю, соціально-економічних структур, інституцій і політики.

Розташування

Пекін

Address
Пекін, Пекін, Китай

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія