Syracuse Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Syracuse Academy

Syracuse Academy є центром міжнародної освіти з акцентом на мистецтві, мові та середземноморській культурі. Syracuse Academy є місцевим центром CILS Університету Сієни та спільно пропонує програми підготовки університету MADE Program з мистецтва та дизайну.

Кампус розташований у центрі міста поруч з археологічним музеєм і парком, за декілька хвилин ходьби від набережної та острова Ортігія. Головна будівля кампусу - це історична вілла, яка може похвалитися більш ніж 2 гектарами пишного ботанічного саду, наповненого цитрусовими деревами, середземноморською флорою, віковими пальмами та магноліями, а також багатьма іншими екзотичними деревами та рослинами. У цьому чарівному середовищі часто проводяться уроки на відкритому повітрі, лабораторії, семінари, культурні заходи, такі як кінотеатри під відкритим небом та події мовного обміну.

Спокійний оазис в центрі Сіракузи, де студенти опиняються в оточенні історії, природи і динамічної спільноти іноземних студентів.

Про програму MADE

Юридично визнана Академія образотворчих мистецтв, перша такого роду в Італії, яка має на меті працювати на перехресті дизайну, мистецтва, традиційних ремесел і місцевої культури, створюючи оперативну платформу на півдні країни , в Сіракузах.

Сіракузи, Сицилія

Спільнота теплого вітання

Незважаючи на те, що в усьому світі високо цінується природа та тепла гостинність італійців, іноземні студенти, які живуть у маленькому і безпечному місті Сіракузах, завжди дивуються відкритим обіймам, які вони приймають від місцевих жителів. наші студенти з радістю розповідають.

Стратегічна відправна точка для вивчення Італії

Сіракузи також є стратегічною базою для тих, хто бажає насолодитися всіма красунями Сицилії, лише за два кроки від усіх інших головних визначних пам'яток острова: Долина храмів і Scala dei Turchi в Агрідженто. Етна, найвищий вулкан Європи, і вершина гори Таорміна. Також дуже легко дістатися до всіх основних італійських населених пунктів: сусідній аеропорт Фонтанаросса з'єднує Сіракузи з усіма великими містами (Рим, Флоренція, Венеція, Мілан, Неаполь), щодня і з низькими цінами.

Столиця стародавнього середземноморського світу

Сіракузи (італійська Сіракузи), що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, - це скарбниця, розташована на південно-східному узбережжі італійського острова Сицилія. За 3 тисячоліття вона зібрала багатство мистецтва і дорогоцінну архітектуру, що свідчить про проходження багатьох славних цивілізацій.

113953_113919_3.png

Мале спільнота, жваве місто

Сьогодні місто Сіракузи - це теплий і гостинний місто, який може запропонувати авантюристичним душам і культурам схожий на сюрприз: можна вибирати, щоб дослідити лабіринт вузьких вуличок історичного центру, прогулятися середньовічним замком, природна гавань або досліджувати незаймані пляжі і морські заповідники, що оточують місто.

Зробити друзів з місцевими студентами

Syracuse Academy регулярно організовує заходи yracuSltural обміну, щоб дозволити іноземним студентам зустрітися і подружитися з місцевими студентами. У місті, подібному Сіракузах, легко утворити довготривалі зв'язки та побудувати дружбу з італійськими колегами. Ми визнаємо, що взаємодія з місцевими жителями відіграє важливу роль у розвитку довіри до розмовної мови.

114094_36313088795_0ae513675f_b.jpg

Студентське житло

Проживання в сім'ї: окрема кімната, напівпансіон

Студенти можуть жити з сіцилійською сім'єю-господарем у комфортабельних апартаментах, розташованих неподалік від школи з окремими спальнями. Проживання в сім'ї включає 2-разове харчування, сніданок і вечерю.

Такий тип житла гарантує безпечний, комфортний та цілком захоплюючий досвід, що підвищує мовне та культурне навчання наших студентів.

Студентське проживання: Приватні номери

Студенти можуть жити з іншими іноземними студентами, які відвідують курси з мови та культури в Syracuse Academy . Всі номери розташовані за декілька хвилин ходьби від Академії.

Налагодити зв'язок!

Наша команда студентських радників рада підтримати Вас на кожному кроці: від зарахування та отримання візи до підготовки до від'їзду, орієнтування та заселення у ваше нове місто та будинок.

Ваші двері у вищу освіту в мистецтві та дизайні в Італії

Розташування

Сіракуза

Address
Piazzale San Marziano, 1
96100 Сіракуза, Сицилія, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія