Прочитайте офіційний опис

Про Syracuse Academy

Syracuse Academy є міжнародною школою, що спеціалізується на мовних та культурних програмах з акцентом на середземноморських дослідженнях. Syracuse Academy є місцевим центром CILS університету Сієни.

Розташований в центрі міста Сіракузи (Сицилія), поруч із церквою Св. Іоанна, яка дає доступ до катакомб і крипті св. Маркіана: перше місце християнського богослужіння на заході, де св. сказав, що проповідував. Вілла також примикає до Археологічного музею та базиліки Богоматері Сліз, а грецький театр і острів Ортігія знаходяться на відстані пішої прогулянки.

Про програму MADE

Юридично визнана Академія образотворчих мистецтв, перша такого роду в Італії, яка має на меті працювати на перехресті дизайну, мистецтва, традиційних ремесел і місцевої культури, створюючи оперативну платформу на півдні країни , в Сіракузах.

111464_pexels-photo-1595391.jpeg

Сіракузи, Сицилія

Спільнота теплого вітання

Незважаючи на те, що в усьому світі високо цінується природа та тепла гостинність італійців, іноземні студенти, які живуть у маленькому і безпечному місті Сіракузах, завжди дивуються відкритим обіймам, які вони приймають від місцевих жителів. наші студенти з радістю розповідають.

Стратегічна відправна точка для вивчення Італії

Сіракузи також є стратегічною базою для тих, хто бажає насолодитися всіма красунями Сицилії, лише за два кроки від усіх інших головних визначних пам'яток острова: Долина храмів і Scala dei Turchi в Агрідженто. Етна, найвищий вулкан Європи, і вершина гори Таорміна. Також дуже легко дістатися до всіх основних італійських населених пунктів: сусідній аеропорт Фонтанаросса з'єднує Сіракузи з усіма великими містами (Рим, Флоренція, Венеція, Мілан, Неаполь), щодня і з низькими цінами.

Столиця стародавнього середземноморського світу

Сіракузи (італійська Сіракузи), що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, - це скарбниця, розташована на південно-східному узбережжі італійського острова Сицилія. За 3 тисячоліття вона зібрала багатство мистецтва і дорогоцінну архітектуру, що свідчить про проходження багатьох славних цивілізацій.

Мале спільнота, жваве місто

Сьогодні місто Сіракузи - це теплий і гостинний місто, який може запропонувати авантюристичним душам і культурам схожий на сюрприз: можна вибирати, щоб дослідити лабіринт вузьких вуличок історичного центру, прогулятися середньовічним замком, природна гавань або досліджувати незаймані пляжі і морські заповідники, що оточують місто.

Зробити друзів з місцевими студентами

Syracuse Academy регулярно організовує заходи yracuSltural обміну, щоб дозволити іноземним студентам зустрітися і подружитися з місцевими студентами. У місті, подібному Сіракузах, легко утворити довготривалі зв'язки та побудувати дружбу з італійськими колегами. Ми визнаємо, що взаємодія з місцевими жителями відіграє важливу роль у розвитку довіри до розмовної мови.110890_pexels-photo-745045.jpeg

Студентське житло

Проживання в сім'ї: окрема кімната, напівпансіон

Студенти можуть жити з сіцилійською сім'єю-господарем у комфортабельних апартаментах, розташованих неподалік від школи з окремими спальнями. Проживання в сім'ї включає 2-разове харчування, сніданок і вечерю.

Такий тип житла гарантує безпечний, комфортний та цілком захоплюючий досвід, що підвищує мовне та культурне навчання наших студентів.

Студентське проживання: Приватні номери

Студенти можуть жити з іншими іноземними студентами, які відвідують курси з мови та культури в Syracuse Academy . Всі номери розташовані за декілька хвилин ходьби від Академії.

Налагодити зв'язок!

Наша команда студентських радників рада підтримати Вас на кожному кроці: від зарахування та отримання візи до підготовки до від'їзду, орієнтування та заселення у ваше нове місто та будинок.

Ваші двері у вищу освіту в мистецтві та дизайні в Італії

113953_113919_3.png

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Foundation Year

Syracuse Academy

Програма «Фонд року в мистецтві та дизайні» дає можливість іноземним студентам, які бажають зареєструватися в італійському університеті, підвищити свої знання італійської ... [+]

Вивчайте італійську мову і розвивайте навички, необхідні для успішного залучення до ступеня бакалавра мистецтв і дизайну в кращих університетах Італії. Зосередьтеся на своїх сферах, що вас цікавлять, покращуючи свої академічні навички в сприятливому середовищі.

Наш однорічний підготовчий курс надасть Вам широке розуміння мистецтва та дизайну. Розвивайте свої мистецькі навички і вирішуйте, яку спеціалізацію слід переслідувати. Це також покращить ваш рівень кваліфікації. Це допоможе вам визначитися з вибором спеціальності з відзнакою за наступні три роки. Після завершення одногорічного курсу ви подасте портфель робіт. Ми оцінюватимемо це для прогресії на вибір спеціалізації.... [-]

Італія Syracuse
September 2019
Денне навчання
9 місяця
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
Address
Piazzale San Marziano, 1
96100 Syracuse, Sicily, Італія